Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Strachan Zobacz posta
    Eee tam Tak mielibyśmy 2 pkt nad Wisełką, coś mi się wydaje, że to będzie w tym roku nasz główny rywal...
    Nad jaką Wisełką?!

Komentarz

• Właśnie Wisełka to Ty chyba kolego forum pomyliłeś... ;/
      ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Barwy Śląska w podpisie też dobre...
        Nigdy Sam

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
          Wojciechowski smarkajacy w szalik klubowy + kibice ciskajacy we wlasnych pilkarzy sniezkami Widac "prawdziwi" Warszawiacy
          Śmieszy klub , śmieszny prezes , śmieszni kibice . Trzeba teraz odebrać Cracovii nadzieję i będą przyjemne święta .

Komentarz

• Zamieszczone przez cin Zobacz posta
            Barwy Śląska w podpisie też dobre...
            O *****, teraz zauważyłem... No nie ma co- wtopa gigantyczna
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
              Nad jaką Wisełką?!
              gts gts gts... sam tak nie spiewasz?

Komentarz

• Patrzę za okno na zamiecie i zawieje i cieszę się że już od piątku wiosna ( w extraklasie ) Czy nie lepiej zagrać na wiosnę kilka kolejek w środę niż grać w arktycznych warunkach ?

Komentarz

• bardzo dobrze, niech się hartują.
                  Teraz co? urlopiki, obóz na Cyprze albo w innej Hiszpanii. Niech zap....ją cały styczeń

Komentarz

• Zap.....ć to mogą na okrągło , tylko jeżeli pogoda się nie zmieni to weekendowa kolejka niewiele będzie miała wspólnego z piłką nożną .

Komentarz

• Ta cała ekstraklasa ma niewiele wspólnego z piłką niżną.
                      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
                        Zap.....ć to mogą na okrągło , tylko jeżeli pogoda się nie zmieni to weekendowa kolejka niewiele będzie miała wspólnego z piłką nożną .
                        Po to chyba jest wymog miec plyte podgrzewana. W takich Niemczech maja takie same warunki i graja dluzej i juz w lutym zaczynaja i nie narzekaja.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
                          gts gts gts... sam tak nie spiewasz?
                          Tym postem w zasadzie się po raz kolejny przedstawiłeś.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                            Ta cała ekstraklasa ma niewiele wspólnego z piłką niżną.
                            z niżną to ma calkiem sporo
                            "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                              Tym postem w zasadzie się po raz kolejny przedstawiłeś.
                              tak... jestem karakan... mam ponad 7 tys postow z czego 100 jest merytoryczna i cos wnosi do dyskusji dlatego moja racja jest najwieksza ... podrawiam

Komentarz

• No to Ekstraklasa S.A. zachowała się poważnie i przełożył 16 kolejkę na wiosnę
                                "Szofer spojrzał nań bez zachwytu, lecz z uznaniem, jakie tli się w każdym Warszawiaku na widok kogoś wesoło podchmielonego o godzinie ósmej rano."

Dość ciężko być burakiem w dzisiejszych czasach.

Komentarz

Pracuję...
                                X