Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jacek Gmoch jest wolny też
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• W sumie ciekawie wygląda tabela za ostatnie 6 kolejek - tyle narzekań na grę Legii i Wisły, a w tabeli...

12 na 16 drużyn nie zdobyło nawet połowy punktów z puli z 6 meczów Jaga może jeszcze przeskoczyć ten próg, ale na razie remisuje do przerwy
      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adinn Zobacz posta
        po co im nowy stadion, jak tego nie mogą zapełnić ;|
        Też się nad tym dzisiaj zastanawiałam i nie doszłam do żadnego wniosku. Ale cóż chyba mają za wygórowane ambicje. Jak tak dalej pójdzie to Wojciechowski chyba zrobi im "prezent pod choinkę".
        Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
          Ty się nie bój o Józka. Zatrudni 10 nowych trenerów, 20 doradców, 40 piłkarzy i liga należy do nich. Aż w Lidze Mistrzów na meczu z Realem Narodowy pęknie.
          Ze śmiechu chyba.

Jak na razie wszystko idzie dobrze. Jeszcze trochę, a Wojciechowski ciepnie Groclin w cholerę. Mnie tylko wkurza, że my musieliśmy tam zagrać taka padakę
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• A ilu ich przyszło na stadion dzisiaj? W zaprzyjaznionej Stołecznej pisali w piątek, że tylko kilkset biletów zostało na ten "szlagier".
            No hay otro como Durán.

Komentarz

• na ich trybunie "ultras" widziałem dużo wolnych miejsc.Jakies 70 % zapełnione.Co to jest przy cenach, jak ktoś tu podawał 10 zł ?
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adinn Zobacz posta
                na ich trybunie "ultras" widziałem dużo wolnych miejsc.Jakies 70 % zapełnione.Co to jest przy cenach, jak ktoś tu podawał 10 zł ?

Pewnie stali w kolejce po kiełbaski
                "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Jaga traci 2 punkty, elegancko
                  To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Jaga traci punkty.Ogolnie cala kolejka dla nas.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Trochę szkoda, że Polonia nie zremisowała z Wisłą...

Komentarz

• Zamieszczone przez Strachan Zobacz posta
                        Trochę szkoda, że Polonia nie zremisowała z Wisłą...
                        Bardzo, *****, dobrze, że przerżnęli

No proszę, z 10 pkt. straty do Jagiellonii zostały już tylko 3
                        Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].
                        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                          Bardzo, *****, dobrze, że przerżnęli
                          dokładnie, dodatkowym pozytywnym aspektem jest fakt, że mają tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.
                          O RETY! O RETY!

Komentarz

• detox, cały czas liczy, że zobaczy przy Ł3 Mierzejewskiego
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Eee tam Tak mielibyśmy 2 pkt nad Wisełką, coś mi się wydaje, że to będzie w tym roku nasz główny rywal...

Powinni zrobić zakłady bukmacherskie: Kiedy Wojciechowski się wku****i i przestanie się bawić w piłkę

Komentarz

• Zamieszczone przez Strachan Zobacz posta
                                Eee tam Tak mielibyśmy 2 pkt nad wisełką, coś mi się wydaje, że to będzie w tym roku nasz główny rywal...
                                Jak na razie sami jesteśmy swoim głównym rywalem. Jeżeli na wiosnę będziemy prezentować dobry, stabilny poziom to będzie dobrze, a jak nadal będą wachania formy to powalczymy najwyżej o europuchary.(oby 1 wariant)
                                Co do Wisły to ich gra jest tak jak nasza, niby zwycięstwa, ale nie przekonuje styl do końca.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

Pracuję...
                                X