Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mierzejewski to mogłoby być lekarstwo na Rybusa...
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
      Mierzejewski to mogłoby być lekarstwo na Rybusa...
      nawet nie na Rybusa, ale całą ofensywę Legii.
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Czarni wyglądają na trochę bezradnych, chyba się Wiśle znowu uda tam wygrać.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
          Czarni wyglądają na trochę bezradnych, chyba się Wiśle znowu uda tam wygrać.
          Oby
          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Po końcowym gwizdku kamera na Wojciechowskiego, a ten wydmuchuje nos w szal dyskopolonii

Ligi Mistrzów na Narodowym przy 50 tysiącach ludzi chyba nie będzie

Komentarz

• Wojciechowski smarkajacy w szalik klubowy + kibice ciskajacy we wlasnych pilkarzy sniezkami Widac "prawdziwi" Warszawiacy
              http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Nie będzie LM w przyszłym roku...

Komentarz

• Ja tam liczyłem na remis. Polonii nie lubię ale spaść to oni w tym sezonie nie spadną, a Wisła miałaby dwa punkty w plecy. W zimę na Muranowie może być śmiesznie.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Polonii nie lubię ale spaść to oni w tym sezonie nie spadną.
                    Ale gdy właścicielowi skacze gul to podejmuje same dobre decyzje

A Wisła jeszcze zdąży punkty stracić
                    Ostatnio edytowany przez Snopek; 12298.
                    "Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina." - Ronald Reagan

Komentarz

• A teraz szaliczki do kieszeni, taksóweczki i do domciu i na forum cisnąć na Legię
                      To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez kaniszu Zobacz posta
                        A teraz szaliczki do kieszeni, taksóweczki i do domciu i na forum cisnąć na Legię
                        Ja to ciekaw jestem relacji z meczu KSP od strony kibicowskiej- rozumiem, że po raz kolejny na ich stadionie padł niesamowity rekord frekwencji?

Komentarz

• Byly bilety po 10 zl - nadal slabo
                          Byly bilety po 1 zl - nadal slabo

Teraz pozostaja bilety za darmo, a jak to nic nie da to pozostana lapanki przed dworcem

PS: Nawet im forum z wrazenia padlo
                          http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

W zimę na Muranowie może być śmiesznie.
                            Jeszcze jakby tak za tydzień Górnik coś im urwał...

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                              Ja to ciekaw jestem relacji z meczu KSP od strony kibicowskiej- rozumiem, że po raz kolejny na ich stadionie padł niesamowity rekord frekwencji?
                              Zapewne będzie standardowo:

plusy:
                              - frekwencja
                              - doping
                              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez orzechowskip2 Zobacz posta
                                Ligi Mistrzów na Narodowym przy 50 tysiącach ludzi chyba nie będzie
                                Ty się nie bój o Józka. Zatrudni 10 nowych trenerów, 20 doradców, 40 piłkarzy i liga należy do nich. Aż w Lidze Mistrzów na meczu z Realem Narodowy pęknie.
                                A tak swoją drogą to we wczorajszym PS było napisane, że JW marzy się sztab trenerski jak w polskiej kadrze w latach 70. Już podobno negocjuje z Engelem.

Mógłby być remis, bo dla nas optymalny wynik, ale nie ma co narzekać.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

Pracuję...
                                X