Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• JW Show:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...b513&_ticrsn=3

Jeszcze chwila, a nikt- cokolwiek ogarniający- nie będzie chciał tam grać.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...wiadomosc.html

Czyżby Allianz przykręcił kurek? Swoją drogą 4 mln zł za awans do Ekstraklasy... Ostro kogoś pojebało?

Szawar, styl stylem, ale jednak u siebie gra się "łatwiej", czyli wyniki są lepsze
    Ostatnio edytowany przez detoxizer; 1857.
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• W sumie to z moimi typowaniami to tak jest że od meczu z Korona nie trafiłem z żadnym wynikiem Legii.Jak myśle że będzie ciężko to oni wygrywają heh.

Ale co do Cracovii, to oni naprawde są w stanie się utrzymać.Jak tak popatrzeć na skład, kto tam gra to jest to drużyna na środek tabeli przynajmniej.A tego Ntibazonkize to bym widział nawet u Nas, szybki jest i ma dobry drybling.Coś tam prawdopodobnie w szatni jest u nich nie tak, bo jak chcą to srzelać bramki potrafią, a z GKS nie tracili goli po błędach.

Komentarz

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
        A tego Ntibazonkize to bym widział nawet u Nas, szybki jest i ma dobry drybling.
        Wczoraj zaliczył jakieś 200 strat w meczu z Bełchatowem. Poza tym jego legendarna skuteczność, chyba wolałbym tego nie oglądać u nas.

Komentarz

• Może nie ta pozycja na boisku ale w porównaniu do Manu przynajmniej potrafi trzymać piłke przy nodze.No i rzadko bo rzadko ale coś tam strzeli.

Komentarz

• Ten gość jest tak samo nieobliczalny jak Chinyama.
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
              No nie przesadzajmy- bilans 5-0-2 różni się znacząco od 4-0-4.
              Najśmieszniejsze, że tak krytykowana za mecze wyjazdowe Jagiellonia jest w tej chwili na 3 miejscu w tej kwalifikacji Poza tym żadna drużyna poza Legią i Koroną nie wygrała na obcym boisku więcej niż dwóch meczu. No i jeszcze Bełchatów, który 3 z 4 punktów wyjazdowych zdobył spuszczając nam solidny wpierdol.
              Naprawdę dziwna ta runda była.
              Ostatnio edytowany przez Robson(L); 5318.

Komentarz

• Zamieszczone przez weszło.com
                No, mamy najbardziej oryginalną wypowiedź sezonu. A raczej dekady. Może nawet - najbardziej oryginalną wypowiedź w historii polskiej piłki. Uwaga (ale teraz to naprawdę - uwaga!), cytujemy portal sportowefakty.pl:

Po końcowym gwizdku Wróbel był pierwszym zawodnikiem GKS-u, który wyszedł z szatni do autobusu. Portal SportoweFakty.pl zapytał go o wrażenia po porażce poniesionej w tak nieprawdopodobnych okolicznościach.

- Może pan zacytować niecenzuralne słowa? - upewnił się Wróbel, a po uzyskaniu twierdzącej odpowiedzi, uzupełnił: - Proszę powiedzieć, że ja się czuję, jak dziwka wydymana po jakimś gang bangu. To są moje słowa.

"Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Weszło pisze dalej " Gang bang czasami kończy się bukkake." Kur..a poplułem moniot.

Całe szczescie, ze nie napisał ze czuje sie jak jedna z dziewczyn z 2 girls in 1 cup.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Mecz Cracovi z GKSem-
                    Ostatnio edytowany przez casual; 7669.
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• No to Korona i Wisla mysle ze na 90% straca pkt z Lechem i dyskopolo i gonimy lidera kto by pomyslal....

Komentarz

• Wisła jeszcze zdąży stracić. Na Czarnych niech wygrają.
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Ogromny krzyż celtycki na samym środku boiska - to skandal, że mecz w Kielcach, został rozpoczęty!

p.s. Wróbel
                          "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
                            Ogromny krzyż celtycki na samym środku boiska - to skandal, że mecz w Kielcach, został rozpoczęty!

Komentarz

• Tymczasem w Łodzi słychać tylko Górnik

Komentarz

• Korona - Lech: szkoda, prawie Kielce wygraly
                                sedzia mega wtopa, w dwie strony
                                "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

Pracuję...
                                X