Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zagłębie Lubin w ekstraklasie, Arka wylatuje.

OFMC

Komentarz

• No i Widzew "tylko" do 1. ligi, pieknie

Komentarz

• a KP Legia z pozwem Zagłębia za kaperowanie Pawłowskiego w plecach
        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Jakaś farsa..

Komentarz

• Zagłębie w ekstraklasie, Widzew w 1. a nie 2. lidze, Polonia Dyskobolia w Ekstraklasie, to sprawia że na dzień dzisiejszy mamy 3 wakaty w 1. lidze
            Arka jednak w 1. lidze, więc jeszcze jeden zespół trzeba przesunąć do drugiej

A wszystko na dwa dni przed startem ligi.

Komentarz

• I jeszcze jakby tego było mało, to bonusik:

Widzew czeka jeszcze na decyzję ministra sportu w sprawie licencji Polonii Bytom, od której zależy, czy w nowym sezonie zagra w ekstraklasie.
              jeszcze będzie tak, że RTS się utrzyma, zobaczycie

Komentarz

• Postępowanie odroczono do 22 sierpnia, a do tego czasu wstrzymano wykonanie zaskarżonych decyzji.
                Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
                Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• ponoc PZPN nie bedzie sie stosowal do tego odwolania(i wyroku) i wszytsko zostanie po staremu ze Lubin w 1. lidze a Widzew w 2. lidze

a pozatym to
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Liczyłem na przyjście Pawłowskiego.

Komentarz

• Kur*a za przeproszeniem ale to jakaś komedia jest. Dwa dni do rozpoczęcia ligi a tutaj takie numery. Miała być walka z korupcją a wychodzi jakas komedia. Jeszcze niech Korona złoży odwołanie do tego PKOL-u i ją też przywrócą do ekstraklasy tyle że we wrześniu.......
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• http://sport.onet.pl/0,1248675,1793964,wiadomosc.html

Zagłębie w ekstraklasie i Widzew w I? Ciekawe ile kto komu zapłacił??

Komentarz

• 1. Mam rozumieć że Widzew i Lubin wcale nie korumpowali i są jednak czyści jak łza, a prokurator był najebany? tak?
                          2. Michniewicz się wkurwi
                          3. A Lubin będzie sobie mógł grać.. ale w Polkowicach

Strach otwierać jutro z rańca gazety. To będzie iście emocjonalny pogrom
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• KGHM być bogata firma...

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta

Strach otwierać jutro z rańca gazety.

przy tym tempie zmian akcji moga być już nieaktualne
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Paranoja.

Ja się tak za każdym razem zastanawiam jak oni to we Włoszech zrobili, że bez zbędnego pieprzenia się wywalili kilka drużyn ot tak. Tak na poważnie to ja nie kumam, jest decyzja o degradacji od kilku miesięcy, co za problem to zorganizować: decyzja- odwołanie- apelacja i koniec, dla mnie na wszystko góra miesiąc.

Komentarz

Pracuję...
                                X