Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Wawrzyniak - reprezentant z doswiadczeniem z Ligi Mistrzow... w sam raz do groclinu promocyjnie 1mln E
    Drugi raz na nim zarobić, to byłoby mistrzostwo
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
      A było tak pięknie , po wygranej z Legią Józek już czuł ucisk mistrzowskiej korony na swym czole , był geniuszem który przywrócił Smolarka piłce nożnej . Mam nadzieję że klub "Kokosa" będzie się rozrastał z każdą kolejką .
      Ostatnio edytowany przez ivan; 35308.

Komentarz

• Ten "Klub Kokosa", to może się okazać najlepszym pomysłem Józka. Jak już mu się znudzi zabawa w "poważną" piłkę i pozbędzie się licencji Groclinu, to ze swoim cyrkiem będzie mógł objeżdżać rózne miasta i wioski i hajs na tym zarabiać. Pomimo, że to śmierdzi Polonią, to nawet bym się zgodził, żeby stałą współpracę z Józkowym "Klubem Kokosa" w przyszłości nawiązać i cały szrot, którego w ostatnim czasie niemało do nas trafia, tam transferować.
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Ale końcowka na Cracovii.Pasy od 0-2 na 3-2.

Komentarz

• Mecz na prawdę w końcówce był zabójczy.

Komentarz

• Zaliczyli Krzywickiemu tego trzeciego gola ale on chyba nie dotknął tej piłki.Nie dobrze dla Nas.Cracovia w euforii, zdobyli 3 pkt i nie maja za tydzien nic do stracenia.Ja bym Cracovii jeszcze nie skreślał.

Komentarz

• e bez przesady, z tego co mówili w C+ to poza tymi ostatnimi kilkoma minutami Cracovia grała swoją standardową padakę. Nie ma się co ich bać, jedno zwycięstwo z drużyną bez formy nie odmieni tej ekipy. Nie ma się co ich bać jadąc za tydzień do Krakowa, to wciąż te same dobre Cabaje

Komentarz

• Zerknij tylko jaki mamy bilans wyjazdowy i zastanów się, czy opinia karpena jest zupełnie bezpodstawna.
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Zerknij tylko jaki mamy bilans wyjazdowy i zastanów się, czy opinia karpena jest zupełnie bezpodstawna.
                    Pomijajac Korone mamy najlepszy w lidze
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Bez jaj, Cracovia w całej rundzie zagrała dobrze 5 minut i mamy już padać na kolana? Nie jest to powód żeby ich się bać. Większym powodem do niepokoju jest forma naszych kopaczy a nie te 3 bramki Cracovii i ich euforia, bo wystarczy im nie dać na początku meczu pograć i powietrze z nich zaraz ujdzie.

Komentarz

Zerknij tylko jaki mamy bilans wyjazdowy i zastanów się, czy opinia karpena jest zupełnie bezpodstawna.
                        Na 8 spotkan mamy 4 zwycięstwa i 4 porazki. Lepsza jest tylko Korona, która na 7 spotkan zdobyła 13 punktów.
                        Bilans Cracovii jest jeszcze gorszy bo w spotkaniach u siebie na 7 spotkan zdobyła 6 punktów.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Miałem na myśli to, że patrząc na nasze mecze wyjazdowe, wcale nie jest powiedziane, że Cracovia jest bez szans.

Komentarz

Miałem na myśli to, że patrząc na nasze mecze wyjazdowe, wcale nie jest powiedziane, że Cracovia jest bez szans.
                            Nie wiele lepiej gramy u siebie

Komentarz

• No nie przesadzajmy- bilans 5-0-2 różni się znacząco od 4-0-4.

Komentarz

No nie przesadzajmy- bilans 5-0-2 różni się znacząco od 4-0-4.
                                Nie mam na mysli bilansu a styl gry.

Komentarz

Pracuję...
                                X