Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Trochim i Frączczak wczoraj nastrzelali troszkę goli dla Dolcanu, Wocial i Paluchowski dla Znicza też strzelają. Jutro o 14 na Gwardii (Racławicka) sparing Znicz - Stomil Olsztyn, jeśli ktoś chce sobie obejrzeć
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Podobno jest taka plotka, ze Polonia sprzeda swoje miejsce w 1 lidze.... Varsovii Warszawa.
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
        Podobno jest taka plotka, ze Polonia sprzeda swoje miejsce w 1 lidze.... Varsovii Warszawa.

Ale oni przecież tylko juniorów mają...
        OFMC

Komentarz

• No, ale grałby tam te 'odpady' z KSP co się nie załapały do Grodziska.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Jak już mają sprzedawać warszawskiej drużynie, to niech Olimpia kupi
            OFMC

Komentarz

• albo Karmazynowi

a tak pozatym ta liga to sie robi jak liga koszykówki, kto do wiecej ten gra :/ dajcie spokoj :/ albo zakazac takim praktyką albo zrobic lige na wzor NBA ze gra 30 druzyn nikt nie spada a miejsce mozna dostac tylko i wylacznie jak kogos sie kupi lub ktos zbankrutuje :/
              Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Jeśli by to się okazało prawdą, to już w ogóle byłaby niezła szopka i mam nadzieję że zakazliby takich praktyk, bo niedługo miejsce w ekstraklasie stanie się formą kapitału, o którą nie trzeba będzie walczyć na boisku a będzie sobie można kupić.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Któremuś tak, ale chyba raczej to nie jest Varsovia, nie pamiętam jednak o który klub chodziło. W każdym razie musiałaby być to Warszawa.

Odpadów jest moim zdaniem raczej za mało by zrobić z nich drużynę, dziś czytałem że pójdą do Łomży wraz z Ojrzyńskim.

PS Jędrzejczyk w Dolcanie, a do Pruszkowa wrócił Zubrzycki, poza tym Wocial od nas, Buga z Pogoni Siedlce i 3 graczy z ŁKS Łomża.
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Kiedyś „na legalu” kupowano mecze, teraz „na legalu” kupuje się miejsce w lidze.

A dla PZPNu wszystko jest ok...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jastrząb Zobacz posta
                      Jak już mają sprzedawać warszawskiej drużynie, to niech Olimpia kupi
                      a pfuj... przecież ta licencja jest przecwelona :/
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta
                        a pfuj... przecież ta licencja jest przecwelona :/
                        W sumie racja, mea culpa :/

Jak w ogole UEFA zapatruje się na taki handel licencjami?
                        OFMC

Komentarz

• Nie wiem jak rozpatruje to UEFA, ale bardzo rzadko zdarza się, że UEFA ingeruje w decyzje związku z jakiegoś kraju...

Komentarz

• Raffi - Ja czytałem, ze Varsovia. I ze miałaby grać na K6. Zreszta z forum KSP się dowiedziałem, że ponoć 90minut.pl też coś na ten temat wie..

Komentarz

• Kurde, to już jakie takie wały robią to lepiej by było reaktywować Warszawiankę i wpuścić do I ligi...

Komentarz

• http://www.niezalezna.pl/article/show/id/5273
                                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Pracuję...
                                X