Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    jeszcze na tygodniu baty od City i Zieliński out
    Bez przesady. Myślę, że sami działacze wkalkulowali im porażkę z ManC.

Ale jak dostaną w lidze jeszcze raz bęcki to rzeczywiście Zieliński out. Życie jest piękne. Lech coraz bliżej strefy spadkowej. Myślę, że kilka porażek do końca rundy by im nie zaszkodziło

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Tu trzeba patrzeć na wyniki Korony i Jagielloni, a nie przejmować się Lechem czy Wisłą.

Komentarz

• Ale jaja w meczu Korona Bełchatów Sędzia się pomylił i zakończył mecz w 80 minucie

Vuko dostał 4 żółtą w tym sezonie i z Legią nie zagra. Chyba nie przypadek
        "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Korona i Jagiellonia to takie Ruchy z poprzedniego sezonu. mysle, ze na wiosne troche spuchna, ale i tak beda w czolowce. szczegolnie Jaga.
          Jak powiedział stary góral
          będzie Polska aż po Ural
          za Uralem będą Chiny
          was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Jaga złapała wiatr w żagle,ale czekają ich ciężkie wyjazdowe mecze w przyszłej rundzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta
              Vuko dostał 4 żółtą w tym sezonie i z Legią nie zagra. Chyba nie przypadek
              Niedzielan do piątku tej torebki stawowej też mam nadzieję że nie wyleczy.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zdjęcia z meczu Śląska Wrocław z Polonią Warszawa http://www.wroclawianie.info/galeria....php?album=276
                www.wroclawianie.info

Komentarz

• dlaczego znów robiliscie oszukane zdjęcia?

na Waszych fotach dziewuch jest niecałe 70 a przeciez wiemy,że 100 było w tym czasie w kiblu a następne dwie setki stały po kiełbe
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Ojej, czyli KSP nie wejdzie na luzaku w przyszłym roku do LM? Przykre...
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Ciekawi mnie jak długo na stanowisku utrzyma się Janas, jeśli nie ogra Cracovii to raczej nie dociągnie nawet do końca rundy, ciekawe kogo znowu zatrudni wtedy szalony prezes. Jagiellonia coś za dobrze idzie ale chyba spuchną, zwłaszcza na wyjazdach, mam nadzieje, że Widzew skarci ich w następnej kolejce, no i wreszcie mecz naszych w Kilecach, zobaczymy czy zawodnicy grają przeciw Skorży czy naprawdę zależy im na dobrych wynikach,bo jeśli przegrają to nie będzie wątpliwości, że chcą zwolnić trenera, a wygrywają tylko to co muszą bojąc się o wjazd kibiców na trening
                      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Cracovia na 90% do spadku...graja tragicznie i juz 3-1 dla Ruchu

Komentarz

• ale tragicznie wygląda jak prowadzący doping na Górniku drze się przez megafon i słychać to z ekranu tv.
                          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Tej Wisle nikt juz nie pomoze...

Komentarz

• Zamieszczone przez derix Zobacz posta
                              Tej Wisle nikt juz nie pomoze...

Co Ty tak przeżywasz ?
                              "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Jagiellonia 22:32 Legia, Wisła, Lech

Jak tak dalej pojdzie to po tej rundzie Jadzka bedzie miala wiecej punktów niż Legia, Wisla, Lech razem wziete
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X