Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
    Niech jeszcze Lech POZnan* jutro przegra i bedzie komplet.
    na to licze
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Jak tak dalej pójdzie, to w tym sezonie będzie jeszcze więcej zawirowań niż w 06/07, Jagiellonia wyrasta na głównego kandydata do majstra (byłem pewny, że zaczną tracić punkty na wyjazdach a oni wygrywają wszystko u siebie a i wyjazdy znacznie poprawili) Nic nie wskazuje na to, żeby Legia czy Wisła miały być mistrzem, Lech niby ma potencjał ale też lubi frajersko zremisować, zobaczymy czy w końcu dojdzie do jakieś przełomu drużyn "starej czołówki", czy po jesieni utrzyma się "wariacka" tabela.
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez fijut Zobacz posta
        Tak slabej Legii nie pamietam..... BEDZIE ZWYCIESTWO NA REYMONTA

Tak na poważnie, to mecz o utrzymanie się szykuje...
        Pamiętaj, że narazie nasze pizdy piłkarskie tylko na Lecha umiały się spiąć

Na was też mogą

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Lech w dupe z Belchatowem. na czele tabeli Jaga, za nia Lechia i Korona.
          liga w tym roku naprawde bardzo dziwna.
          Jak powiedział stary góral
          będzie Polska aż po Ural
          za Uralem będą Chiny
          was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• U nas dziwna, a co mają powiedzieć w Bundeslidze albo Lique1?

Komentarz

• Najdroższy Skorża zapowiadał jeszcze w Wiśle ze liga będzie ciekawsz

Komentarz

• Zamieszczone przez derix Zobacz posta
                Zeby ogladac dzisiaj Wisłe to trzeba by bylo sie ostro naje***ć
                Racja.

Ale chyba mecz na Łazienkowskiej, dzień później też dało się przełknąć będąc w podobnym stanie

Meczu nie oglądałam gdyż akurat wracałam z Krakowa po spotkaniu Wisły ze Śląskiem, ale w okolicach centralnego, koło 23 natknęłam się na kilka grup " bardzo uradowanych " Legionistów.

Przez chwilę nawet byłam pewna, że Legia wygrała
                Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Niedługo to w Polsce kibice będa mieli nie lada frajdę śpiewając
                  " Odwróć tabelę Lech, Wisła i Legia na czele "

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert 71 Zobacz posta
                    Niedługo to w Polsce kibice będa mieli nie lada frajdę śpiewając
                    " Odwróć tabelę Lech, Wisła i Legia na czele "
                    Jak żyję czegoś takiego nie pamiętam - na naszym forum trwa dyskusja kto ma gorzej - My czy Wy...
                    podpis nieaktualny

Komentarz

• orson- klasyki w I lidze teże nie są złe
                      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• powiedziałbym nawet że pod względem kibicowskim może być ciekawiej, mniej pikników
                        podpis nieaktualny

Komentarz

• wywiad z Boguskim po treningach w Zakopanem.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ich_treningow/

Jak wrażenia i forma po zgrupowaniu w Zakopanem?
                          Wrażenia jakie? Było bardzo ciężko. Dawno nie miałem takich ciężkich treningów. Jeszcze przez pierwsze dwa miałem siły, ale później było ich już coraz mniej i teraz jestem wypompowany. Ale są dwa dni wolnego, więc miejmy nadzieję, że to przyniesie efekty.

Czy Ty należy do tych, którzy lubią takie treningi, czy nie?
                          Chyba jestem gdzieś pośrodku. Ciężka praca też jest potrzebna, ale entuzjastą aż takich długich i ciężkich zajęć na pewno nie jestem. Jednak jak trener każe, to się robi wszystko.

Uda się złapać świeżość do meczu z Górnikiem?
                          Mam nadzieje, że te dwa dni dadzą nam trochę wytchnienia i nogi będą już świeższe i będą niosły.

Rozmawiałeś z trenerem w trakcie zgrupowania?
                          Nie, nie rozmawiałem.

Ale trener za to znalazł Ci inną rolę, zaczął ustawiać Cię w środku pola.
                          No tak. Były takie fragmenty gry, kiedy grałem jako ofensywny pomocnik. Trener trochę zmieniał na tym zgrupowaniu, ale też nie było tam Czarka Wilka i Andraża Kirma. Jak przyjadą, to też różnie może być, może różnie nas ustawiać.

Graliście dwójką ofensywnych pomocników. Myślisz, że to ustawienie znajdzie przełożenie na mecze ligowe?
                          Myślę, że może. Na razie to wygląda tak, że trener będzie chciał spróbować grać dwoma ofensywnymi pomocnikami, chociaż nie wiadomo, kto to będzie, bo wielu zawodników gra na tej pozycji.

Myślisz, że już w Zabrzu zagracie w takim ustawieniu?
                          Wydaje mi się, że tak. Z tego, co pamiętam, Górnik gra dwoma defensywnymi pomocnikami, dlatego to by było wskazane.

Jeżeli tak, to Twoje szanse na grę w pierwszym składzie rosną.
                          No tak. Ale to jest około 20-25 procent. Czterech czy pięciu zawodników gra na tej pozycji, dlatego dopiero w przyszłym tygodniu na treningach będzie wiadomo, kto będzie grał.

Ty nadal uważasz, że cofnięty napastnik to Twoja najlepsza pozycja?
                          Tak, to jest moja ulubiona pozycja i tam najlepiej się czuję.

Twoja forma idzie w górę?
                          Ostatnio czuję się coraz lepiej, chociaż końcówka tygodnia – czwartek, piątek – były ciężkie i to nie wyglądało tak dobrze. Ale coraz lepiej się czuję, mam coraz więcej sił, lepszą szybkość. Mam nadzieję, że to będzie dalej zwyżkować.

Kibice czekają na Rafała Boguskiego sprzed kontuzji.
                          No tak. Wtedy byłem w najlepszej formie w mojej przygodzie z piłką. Czułem się bardzo dobrze. Będę się starał, żeby dojść do tej dyspozycji, ale do tego też trzeba grać, a jak się nie gra w piłkę, to jest ciężko.

Jest szansa, żeby w tej rundzie złapać taki rytm?
                          Na razie nie wygląda na to, że będę grał regularnie, ale będę robił wszystko, żeby wskoczyć do pierwszej jedenastki i grać jak najwięcej.
                          To tylko pokazuje, jak jesteśmy zacofanym krajem. Kilka cięższych treningów i gość jest już wypompowany

Komentarz

• http://olektv.pl/otv.php zajebista jakosc Cafe Futbol

Komentarz

• pomarudzil Boguski pomarudzil ale szybko nie pokopie
                              http://www.sport.pl/pilka/1,65039,84...oguskiego.html
                              cos czuje, ze mu Ariel pare miesiecy temu kariere na dobre zalatwil
                              "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• bez przesady, teoretycznie jedna kontuzja (ta Borysiukowa) nie ma się w żaden sposób do drugiej.

No chyba że gość nie odbudował mięśni itd itp to wtedy już jest tylko wina samego Boguskiego i sztabu medycznego.
                                podpis nieaktualny

Komentarz

Pracuję...
                                X