Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ponieważ wielu forumowiczów nagle z zapartym tchem zaczęło śledzić wyniki Piasta Gliwice ale dzisiaj zapewne zapomną się zalogować to Piast prowadzi w Gdańsku 0-2.
    Gratulujemy i polecamy, abyś przeniósł się na ichniejsze forum.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ma(L)kontent

Idź się z nim pomacaj na swoje forum lamusie(No widzisz-miałeś rację). Tu się musisz brandzlować? Dobre słowo od (pominę) to nie znaczy, że to prawda, tym bardziej z klawiatury tego mitomana(jak sam niektórych określa).KKS Amica gra ekstra i łączy puchary z ligą zajebiście- no mam inne zdanie Puchar polski już dawno odleciał, tak samo jak Mistrzostwo, a ci się tu produkują kartoflane członki. Widzisz bramborze, tu możesz sobie popisać, ale u was to nikt nie może, jeśli pisze coś na przekór waszej jedynej słusznej linii. ..więc ciesz się, że są jeszcze takie miejsca.
      Bramborze - padłem
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Waldek King w Zagłębiu.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Czytam, że Raków chce Jeana Carlosa z Pogoni. W tym sezonie 21/1/1. Świerczewski tworzy polskie galacticos.

Komentarz

• No to chyba ostatni cień szansy na nawiązanie walki o MP w tym sezonie, czyli "Marek Papszun od 1 stycznia selekcjonerem", właśnie poszedł się że tak powiem *****.

Komentarz

• Kallstrom przedłuża kontrakt z Lechem.

Detale.

" Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Wydali jakieś 700 tys Euro na złość Legii i coś nie wyszło

Rumuński wahadłowy Deian Sorescu nie będzie wiosną reprezentował barw Rakowa Częstochowa. Z naszych ustaleń wynika, że plotki o tym, że zawodnik przeniesie się do ojczyzny, tym razem są prawdziwe. Piłkarz ma trafić do FSCB. Przygoda Deiana Sorescu z Rakowem Częstochowa była krótka i choć mowa tylko o wypożyczeniu, to ciężko sobie wyobrazić, że Rumun pozostanie w klubie, gdy jego transfer czasowy dobiegnie końca. Wszystko dlatego, że skrzydłowy nie potrafił dopasować się do wymagań „Medalików” i trenera […]
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Wydali jakieś 700 tys Euro na złość Legii i coś nie wyszło

https://weszlo.com/2023/01/13/deian-...w-wypozyczenie
                  Na szczęście u nas wszystko w najlepszym porządku. Od razu mi lepiej.

Komentarz

• Na kibolskim forum link do weszło ?

Zamieszczone przez Lord of the Depths Zobacz posta

Na szczęście u nas wszystko w najlepszym porządku. Od razu mi lepiej.
                    Nieważne co i jak u nas. Ważne, że Rakowowi coś nie wyszło !!!!!11111​
                    " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Ja Sorescu bym nie pogardził. W zależności od systemu może grać na obu wahadłach, obu bokach obrony, a nawet na obu skrzydłach. Przy wąskiej kadrze nie do przecenienia jest taki uniwersalny zawodnik

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Na kibolskim forum link do weszło ?
                        I kto to pisze... Samozaoranie level expert.
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jeden turnus w Choroszczy nie wystarczył niestety i widzimy tego skutki.

Komentarz

• Według Marciniaka Hamulic za 2,2 mln Euro idzie do Tuluzy.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To raczej obala teorie twojego Darka o tym, że za granicę z Polski to można tylko z Legii wyjechać.

Skoro nawet jakas Stał Mielec potrafi takiego pachołka sprzedać za 2 banki.

" Brawo Panie Jacku "

Komentarz

Pracuję...
                                X