Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Pozamiatane, zaorane, amen.

  Komentarz


  • I dziwnym trafem każdy mecz z Wartą od jej powrotu wygrana jedną bramką. Tak aby podtrzymywać narrację o "trudnych warunkach postawionych przez wartę". Ale w tym śmiesznym poznaniu od lat są przyzwyczajeni do wałków. Jeśli fakt przejęcia licencji im nie przeszkadza to czemu miałby przeszkadzać fakt bonusu w postaci dodatkowego meczu u siebie względem całej ligi. Pierdolony wałek.
   "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

   Komentarz


   • Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Z Legią też by zarobili bo przyszłoby wielu kibiców Lecha chcących zobaczyć jak Legia się męczy. Widac to po frekwencji w Grodzisku w poprzednim sezonie. Na Legie przyszło prawie 3900 ludzi, gdzie na pozostałe mecze "domowe" Warty przychodziło średnio 1500 osób.
    Dokładnie. Wałek jak cholera. Przecież argument o tym, że dla Warty gra dla 4 000 osób na stadionie o pojemności 40 tys. to złoty interes, wytrąca z naszych rąk wszelkie argumenty. Koszty stadionu? Jakie koszty. Zaorane. Amen.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
     Z Legią też by zarobili bo przyszłoby wielu kibiców Lecha chcących zobaczyć jak Legia się męczy. Widac to po frekwencji w Grodzisku w poprzednim sezonie. Na Legie przyszło prawie 3900 ludzi, gdzie na pozostałe mecze "domowe" Warty przychodziło średnio 1500 osób. Wyjątek to Lech w przedostatniej kolejce, gdzie przyszło 4800 ale to wiadomo w jakich było okolicznościach. I teraz jak im zalezy tak na kasie, to czemu z Legią nie chcą grać na Bułgarskiej? Nie chcą, bo nie zależy na tym Lechowi, który załatwił granie na Bułgarskiej pomimo tego, że Warta na codzień gra w Grodzisku. Lech dostał handicap, którego nie mają inne zespoły ekstraklasy. I tyle, reszta to zwykłe pierdolenie aby to jakoś usankcjonować.
     Po kolei. Zacznijmy od tego że nie jesteście tak ważni, za jakich się uważacie. Na mecz Warty z wami nie przyjdzie 40 tys ludzi, które przychodzi gdy gra Lech. Przyszło by może 10-15 tysięcy, bo kibice Lecha raczej na Warte nie chodzą. i to przy założeniu że obowiązywały by ceny biletów znane z Grodziska. I tu dochodzimy do drugiej kwestii. Ceny biletów. W Grodzisku ceny biletów oscylują między 25-40 zł w zależności od trybuny. W Poznaniu jest to 50-70 zł. (Prawie x2) Jak sam wyliczyłeś na domowe mecze Warty przychodzi 1500 osób. W Poznaniu dostali polowe kasy za bilety, czyli hajs za ponad 10 tysięcy biletów i to po podwójnych względem Grodziska cenach. Jak łatwo obliczyć Warta zarobiła dzięki graniu w Poznaniu tyle co średnio na 12-13 meczach u siebie. Ale oczywiście nie chodziło włodarzą Warty o to, chodziło o to żeby Lech miał łatwiej.

     Komentarz


     • Gdzie 15 tys. na Warta - Lech???? Maksymalnie 7-8 tysięcy..

      Komentarz


      • Kibic Lecha na Wartę nie chodzi, ale przyszedłby na Legię
       Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

       Komentarz


       • Zamieszczone przez wuefista Zobacz posta

        W Poznaniu dostali polowe kasy za bilety
        Czyli nie dość, że Lech na licencji Amiki zagrał dodatkowy mecz u siebie, to jeszcze zgarnął dodatkowe 50% wpływu za bilety + sprzedane żarcie na stadionie. Niech ta warta się czym prędzej spierdoli, bo to jeden wielki handicap dla Lecha na licencji Amiki.
        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

        Komentarz


        • Czyli generalnie trzeba zaproponować Warcie przy okazji meczu z Legią mecz w Warszawie, połowę wpływu z biletów i temat legitnie załatwiony Wielkopolscy komedianci

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Flip Zobacz posta

          Czyli nie dość, że Lech na licencji Amiki zagrał dodatkowy mecz u siebie, to jeszcze zgarnął dodatkowe 50% wpływu za bilety + sprzedane żarcie na stadionie. Niech ta warta się czym prędzej spierdoli, bo to jeden wielki handicap dla Lecha na licencji Amiki.
          To jeszcze większa beka. Myślałem, że Warta jak już to zgarnie całą kasę za bilety za mecz, a tu proszę, jeszcze Amica zarobiła na tym dodatkowo.
          No i właśnie dlaczego Amica zarobiła na tym meczu? Przecież koledzy z Wronek tłumaczyli tu, że Amica nie ma nic do gadania, że to stadion miejski i Warta sama sobie wynajmie na ten mecz obiekt. Więc jakim prawem Amica na tym zarabia?

          Może kolejna fuzja? Warty z Amicą? Bo czemu nie?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez wuefista Zobacz posta
           Po kolei. Zacznijmy od tego że nie jesteście tak ważni, za jakich się uważacie.
           Pewnie nie i dlatego jak graliśmy ostatnio w Grodzisku z Wartą to przyszło około 2,5 razy więcej kibiców niż średnio chodzi na Wartę w tym mieście. Zresztą od nas też by więcej osób przyjechało do Poznania niż jeździ do Grodziska (oficjalnie do sektora jak i incognito).
           Na mecz Warty z wami nie przyjdzie 40 tys ludzi, które przychodzi gdy gra Lech. Przyszło by może 10-15 tysięcy, bo kibice Lecha raczej na Warte nie chodzą.
           No popatrz, a według 90 minut na mecz Warta - Lech nie przyszło 40 tyś, a 18,5 tysiąca czyli nie dużo więcej niż to co przewidujesz na mecz z nami.
           i to przy założeniu że obowiązywały by ceny biletów znane z Grodziska. I tu dochodzimy do drugiej kwestii. Ceny biletów. W Grodzisku ceny biletów oscylują między 25-40 zł w zależności od trybuny. W Poznaniu jest to 50-70 zł. (Prawie x2) Jak sam wyliczyłeś na domowe mecze Warty przychodzi 1500 osób. W Poznaniu dostali polowe kasy za bilety, czyli hajs za ponad 10 tysięcy biletów i to po podwójnych względem Grodziska cenach. Jak łatwo obliczyć Warta zarobiła dzięki graniu w Poznaniu tyle co średnio na 12-13 meczach u siebie. Ale oczywiście nie chodziło włodarzą Warty o to, chodziło o to żeby Lech miał łatwiej.
           To na mecz z Legią by zrobili trochę tańsze bilety ale zysk by zgarnęli cały dal siebie. Nawet jakby zarobili trochę mniej niż za mecz z Lechem to i tak wyszliby lepiej niż na graniu z nami w Grodzisku. Sam pisałeś, że dla takiego klubu każda złotówka się liczy. Tylko, że to trzeba chcieć zrobić i ogarnąć całą robotę papierkową z tym związaną. Warcie to jak widać zwisa i tylko jak przychodzi do meczu z Lechem to są kombinacje. Przypominam, że już w poprzednim sezonie chcieliście zrobić taki numer, ale że mecz wypadał na decydujący moment walki o mistrzostwo i trochę za grubo by to wtedy wyglądało względem Rakowa i Pogoni, to pomysł upadł. Teraz we wrześniu, Ekstraklasa przymknęła na to oko, a przecież 3 punkty teraz i w maju ważą tyle samo.
           "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

           Komentarz


           • Zamieszczone przez starone Zobacz posta
            Czyli generalnie trzeba zaproponować Warcie przy okazji meczu z Legią mecz w Warszawie, połowę wpływu z biletów i temat legitnie załatwiony Wielkopolscy komedianci
            To dlaczego nie zaproponujecie? Z pewnością się zgodzą. Będzie legitnie.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez starone Zobacz posta
             Czyli generalnie trzeba zaproponować Warcie przy okazji meczu z Legią mecz w Warszawie, połowę wpływu z biletów i temat legitnie załatwiony Wielkopolscy komedianci

             W sedno. 2 mecze w Warszawie, na biletach na pewno będą do przodu w stosunku do tego co maja w Grodzisku, czemu niby mieliby się nie zgodzić? Może jakiś kibic Amici dałby rade to wytłumaczyć.

             Komentarz


             • Oczywiście to, że z nami grali w Poznaniu, a z Wami mieliby grać w Warszawie pozostaje bez znaczenia. No cóż. Więc próbujcie. Wpiszecie się w nurt "kompetencji strategicznych" czy jak to tam szło. Polecą awanse od Dariusza....

              Komentarz


              • Coś tu dużo Lecha ostatnio, jak słusznie zauważył Kucharz
               Z góry uprzedzam, że nie wchodzę w bicie piany w stylu "wy/u was zawsze...", "legitnie: itp.; suche info, wyzbyte opinii i emocji, a jeśli ktoś chce sobie po tym dalej pojeździć, to droga wolna:
               - stadion wynajęty jest od miasta przez konsorcjum Marcelin Management i Lech Poznań, Warta nie może tak sobie zażyczyć grania przy Bułgarskiej
               - w umowie najmu jest zgoda na 2 wydarzenia, organizowane przez UM i jednym z nich stał się mecz Warta - Lech.
               Cytat z wiceprezydenta miasta - Jędrzeja Solarskiego.:
               "Jak doszło do finalizacji tej inicjatywy? - Zaczęło się od spotkania u mnie. Prezydent Jacek Jaśkowiak dał mi zadanie, żeby derby wreszcie odbyły się w Poznaniu. Jako miasto mamy dwa terminy na stadionie, które możemy wykorzystać różnie, np. na koncerty. Wybraliśmy mecz i potem przeszliśmy do uzgodnień. Ufam, że derby także w przyszłości będą się odbywać na Stadionie Miejskim, zwłaszcza że jak sama nazwa wskazuje, jest on miejski. Chętnych do obejrzenia tego spotkania też jest więcej niż pomieści obiekt w Grodzisku Wlkp. - dodał wiceprezydent."

               Komentarz


               • Zamieszczone przez niconasnicbeznas Zobacz posta
                Oczywiście to, że z nami grali w Poznaniu, a z Wami mieliby grać w Warszawie pozostaje bez znaczenia. No cóż. Więc próbujcie. Wpiszecie się w nurt "kompetencji strategicznych" czy jak to tam szło. Polecą awanse od Dariusza....
                Ja się szczerze powiedziawszy pogubiłem już w tych wielkopolskich zawirowaniach. Klub z Poznania gra w Grodzisku, klub z Wronek gra w Poznaniu, klub z Grodziska grał w Warszawie

                Komentarz

                Pracuję...
                X