Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Piękny wywód.
    Sama prawda ​​​​​

Całe piękno tego wywodu, leży w jego prawdzie, rzeczywiście.

A odnośnie radnego Wantucha.
    Ciekawym, czy gościu ma taką odklejkę na muniu, że nie przemyślał tematu, że miasto wcale nie tak dawno zbudowało (zmodernizowało) stadion za grubą kasiorę, a teraz po części odzyskuje nakłady w formie czynszu od Wisły. A on chce w to miejsce, żeby miasto buliło za wyburzenie, a potem robiło kolejną inwestycję, tym razem ładując kasę, bez jakiegoś sensownego zwrotu.
    A może radny Wantuch chce po prostu za ten swój genialny, autorski pomysł przytulić kilka nowo wybudowanych mieszkań?
    Skąd on w ogóle jest?
    Aha, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW.
    Znaczy się, obie zakładane przeze mnie wersje muszą być prawdziwe.
    Lewak. Czyli odklejka i złodziejstwo grają mu w łepetynie paralelnie.

Komentarz

• A tak przy okazji, ich kopacze dostali wtedy jakąś premię z to "mistrzostwo"?

Komentarz

• Radny Wantuch - dodaj trzecią wersję i jest kumulacja - zatwardziały kibic Cracovii.

Komentarz

• @Raczej - Nie wiem. Coś mi się zdaje, że czytałem o tym coś z kilkadziesiąt lat temu w "Naszej Legii", ale już pamięć nie ta Może z forumowej starszyzny ktoś coś pamięta.

@leh71 - A to rzeczywiście kumulacja :P Potrójna korona. Może mu się tak odkleiło i podumał, że grając z waszymi starozakonnymi na jednym stadionie, w końcu gremialnie, chórem, zrobicie Wantucha prezesem połączonego klubu (Wisłovia?).

btw: kiedyś byłem zarejestrowany na Waszym forum. Niewiele tam postów miałem i nie pamiętam o czym. Zapomniało się hasło (a i tak pewno były aktualizacje i takie tam), w końcu prawie 20 lat. To było jakoś po tym, jak zdobyliśmy Mistrza w 2002. Podjarka, bo się czekało od 95. Pamiętam chyba swój pierwszy post tam, że teraz Legia Mistrza ma co rok, będą sponsory, przy których Cupiał to bidula, i teraz to tylko Wasze 2-gie miejsca wchodzą w grę. (Cóż, człowiek był jeszcze relatywnie młody, inna emocjonalność).
          No i ****** się pomyliłem :P
          Ostatnio edytowany przez szaka; 2273.

Komentarz

• Tacy goście powinni z urzędu dostawać 10 meczów zawieszenia.
            ​​​​​https://twitter.com/OfPolski/status/...8yauyUCJk_5gNQ
            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Ten **** to powinien z nami też wylecieć za dwie żółte.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                Tacy goście powinni z urzędu dostawać 10 meczów zawieszenia.
                ​​​​​https://twitter.com/OfPolski/status/...8yauyUCJk_5gNQ
                Ojrzyński stajl...
                Z perspektywy czasu cieszę się, że nie przyszedł do Legii.
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ale piękny kwik wczoraj w TVP Iwańskiego i Majewskiego.
                  "Pomógł sobie ręką. Akcja powinna zostać przerwana. Bramka nieuznana. Przepisy są błędne, powinien być gwizdek."
                  W skrócie Marciniak powinien zagwizdać niezgodnie z przepisami, bo tak jest "prawidłowo" według jednego i drugiego melepety.

Boli was kurviska. Ma boleć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                    Ale piękny kwik wczoraj w TVP Iwańskiego i Majewskiego.
                    "Pomógł sobie ręką. Akcja powinna zostać przerwana. Bramka nieuznana. Przepisy są błędne, powinien być gwizdek."
                    W skrócie Marciniak powinien zagwizdać niezgodnie z przepisami, bo tak jest "prawidłowo" według jednego i drugiego melepety.

Boli was kurviska. Ma boleć.
                    Mnie to w ogóle nie dziwi. Zawsze tak było, jest i prawdopodobnie będzie, że tak zwane "kontorwersje" w naszych meczach wywołują ogólnokrajową histerię w czym niemały udział mają usłużni dziennikarze. Sytuacje, które w meczach innych drużyn są zaledwie odnotowywane, w naszym przypadku stają się głównym, drobiazgowo analizowanym problemem. Wystarczy przypomnieć słynny mecz w Gdańsku, po którym Boniek przepraszał kibiców Lechii (nota bene uj wie za co) a sędzia Stefański chyba wciąż im nie sędziuje. Albo mecz u nas z Jagiellonią gdzie z kolei popis dał Smokowski piermandoląc o "piłkarskim Smoleńsku". W nas to wszystko może co najwyżej budzić politowanie jak ci wszyscy frajerzy robią nam darmową reklamę.
                    Ostatnio edytowany przez r9robins; 49791.

Komentarz

• Ogólnie wszędzie jest zawsze dużo bezsensownych dyskusji o tych błędach sędziowskich (u nas też), zamiast o tym co wyczyniają niektórzy zawodnicy w tej lidze, ale są takie kluby w których to przekracza poziom absurdu. Widzew teraz to jest ostra komedia, bo w tym meczu nawet nie było błędu, tylko wszystkie decyzje prawidłowe, a oni dalej o to gardłują. Takich matołów to ze świecą szukać, a już najśmieszniejsze jest to, że oni mają pretensje do Marciniaka o tego spalonego, podczas gdy przecież spalonego najpierw sprawdza liniowy, a potem VAR.
                      Natomiast mam takie odczucie, że totalny prym w tym bezmózgowiu wiedzie Cracovia. U nich zawsze każda akcja jest rozebrana na czynniki pierwsze. Nawet teraz po meczu gdzie chyba pół sytuacji nie mieli widziałem gdzieś na twitterze, że mieli o coś tam pretensje do sędziego. Pamiętam jak kiedyś dostaliśmy jakiegoś kontrowersyjnego wolnego po którym później później padła bramka. Afera jakby ktoś im skrzywdził matkę tak jakby błąd sędziego o wszystkim zadecydował, a nie późniejsza wrzutka.
                      Sędziowie w Polsce są tacy sobie, ale według mnie są o 100 razy bliżej czołówki europejskiej niż nasi piłkarze.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                        [...]
                        Sędziowie w Polsce są tacy sobie, ale według mnie są o 100 razy bliżej czołówki europejskiej niż nasi piłkarze.
                        Bardzo ryzykowane, teza nawet gdyby mnożnik zmniejszyć o rząd wielkości czyli do 10.Nasi sędziowie też są mierni i zdecydowanie poniżej średniej europejskiej.

Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta

(...) a sędzia Stefański chyba wciąż im nie sędziuje. (..).
                          Przejrzałem Internety i znalazłem info, że po tamtym meczu z nami (27/04/2019 r.) jedyny mecz, który sędziował im Stefański (jako główny) miał miejsce 13 września 2020 r.. Natomiast nam - jako główny - nie sędziował wcale.

Komentarz

• Taka ciekawostaka z ostatniego wydania.
                            Czy Lech Poznań został klubem satelickim Piasta Gliwice?

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                              Taka ciekawostaka z ostatniego wydania.
                              Czy Lech Poznań został klubem satelickim Piasta Gliwice?

Niewykuczone, oni rozchylą poślady przed każdą brudną propozycją. Byle diengi z tego byli

Komentarz

• Ale urwał
                                bramka Zizou z finału LM przy tym wymieka.

Komentarz

Pracuję...
                                X