Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak kończy się kurestwo na jakie się zdecydowali, zamiast spaść jak ludzie z ligi i powalczyć o awans. Woleli drogę na skróty, puchary to my, korupcja to ktoś inny i mają teraz klub mem.
    Aż wkleje stary ale mądry wierszyk:

Stoją na stacji jakieś śpiewaczki,
    to są z Poznania Lecha chłopaczki.
    Stoją i sapią, dyszą i płaczą,
    bo swego Lecha już nie zobaczą.
    Choć tysiącami tu przybywali, i
    choć o Lechu ciągle śpiewali,
    to nie wiedzieli, że mają pecha,
    bo pewna wronka pożre im Lecha.
    Jedna wroneczka, Amica z Wronek,
    pożarła Lecha w jeden sezonek,
    lecz ty się nie martw, drogi kibicu,
    nazwiemy wronkę Lechem dla picu.
    Damy jej Lecha flagi i szale,
    a na stadionie zrobimy bale.
    Oddamy także to godło nasze
    i Lechem będzie ten z Wronek ptaszek.
    Stoi na stacji błękitno-biała
    Lechem nazwana Wronka wspaniała.”
    -----------

Pozdrawiam Legionistów, kocham takie weekendy

Komentarz

• Na razie to wygląda tak, że Amika podąża dokładnie tą samą drogą jak my w poprzednim sezonie.
      Zarówno w lidze jak i w pucharach

Komentarz

• Ty chyba sobie żartujesz? My o tej porze byliśmy w 4 rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów po wyeliminowaniu Slavii i bardzo mocnego Bodo. Oni są po mega wpierdolu z Karabachem i męczarniach z jakimiś amatorami z Islandii. W lidze u nas było w kratkę, u nich w ryj co kolejkę. Moim zdaniem mimo najsłabszego sezonu od niepamiętnych czasów, nadal przepaść.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          Ty chyba sobie żartujesz? My o tej porze byliśmy w 4 rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów po wyeliminowaniu Slavii i bardzo mocnego Bodo. Oni są po mega wpierdolu z Karabachem i męczarniach z jakimiś amatorami z Islandii. W lidze u nas było w kratkę, u nich w ryj co kolejkę. Moim zdaniem mimo najsłabszego sezonu od niepamiętnych czasów, nadal przepaść.
          Że jak?

Komentarz

• W Poznaniu mają coś czego my nie mieliśmy....

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
              W Poznaniu mają coś czego my nie mieliśmy....
              Czyli?

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta

Czyli?
                Długą ławkę.
                Cytat z klasyka.

Komentarz

• Głębia składu zaczyna dawać o sobie znać zarówno w Poznaniu jak i Częstochowie
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Jestem dumny, że po tylu latach wyczekiwania, doczekałem w rodzimej lidze aż 2 zespołów, które już na stałe zredefiniują polską piłkę ligową.
                    Raków top! Wronieccy top top top!

@Xytras

Komentarz

• Do Rakowa, jako takiego, nic jeszcze nie mam. Zwyczajnie mnie aktualnie śmieszy pompowanie małego klubu, który jeszcze w d... był i gó.wno widział. Już przerabiałem Amiki (jeszcze bez kupna stadionu, nazwy i kibiców z Poznania), Grocliny, czy też tornado z konwiktorskiej za Wojciechowskiego.

Wronieckie, to inna sprawa. Oni są zaprzeczeniem jakichkolwiek zasad kibicowskich, czy zwyczajnie ludzkich, etycznych, moralnych.

93 rok. Przed ostatnią kolejką tak się układa, że Lech ma już tylko iluzoryczne szanse na mistrzostwo. My i ŁKS tyle samo punktów, my 2 bramki na plus w stosunku do nich (piszę z pamięci), wtedy liczyły się bramki. Oni grają u siebie z Olimpią, która już spadła, My na wyjeździe z Wisłą, która też już gra o nic. Cała Polska wie, że łodzianie kupią sobie mecz z Olimpią. Co my robimy, też kupujemy, efekt domina.
                      Bez dowodów, bez niczego, odbierają Nam mistrzostwo. Na początku próbowali zagrać kartą rzekomego dopingu bodajże Zuba, jak nie wyszło, poszli na rympał. Gdyby to ŁKS zbobył 1 miejsce, nawet po wygranej 20:0 i wszystkich samobójach graczy Olimpii, co najwyżej dziennikarze jacyś by pojojczyli z 2 tygodnie, ale cała Polska by nie widziała, oj nie widziała...

Ale co najżałośniejsze w tej całej historii, mistrz jest przyznany Lechowi, który (jak potem jasno wyniknęło z opowiadań byłych piłkarzy, działaczy, nawet sędziów), w tym sezonie kupował sobie co 2 mecz. I tak na końcu musieli "ukraść" tytuł.
                      I jeszcze te kur.wy chwalą się tym mistrzostwem.

Następnie olbrzymia korupcja, długi, i sprzedanie się Amice w (bodajże) 2006, megakure.stwo.
                      Nie wyobrażam sobie, żeby w Legii nawet zalążek czegoś takiego przeszedł. A te ujki przełknęli to szybko z megapołykiem (jejku, jejku, jakąś tam drużynkę wiara lecha założyli, tyle). Rutkowscy raz dwa ich kupili, honorną dumę wielkopolski, psia ich mać...

Pominę ich wyjątkowo śmieszny kompleks wobec Legii, porównywalny chyba tylko nielicznymi, ale fanatycznymi sasiadkami :P
                      Ale mam na nich alergię - tyle, że nie sportową.

Taką mam na Widzew Żydzew (za 96, gdzie prawdopodobnie kilku oszustów sprzedało ten mecz, bo wiadomym było, że Romanowski zwija swój biznes; ale przede wszystkim za 97 - cholerna trauma, nie oszukujmy się:>).
                      Taką mogę mieć na Wisłę, za dekadę Cupiała, który przyszedł z worami złota i wyciągał praktycznie kogo chciał. I tak zdobyliśmy wtedy 2 razy Mistrza, kilka razy im ładnie wpitoliliśmy w pojedyńczych meczach (oni Nam zresztą też, bądźmy szczerzy).

Ale wobec wronieckich... Klub i kibice - bez godności, bez honoru, przekręciarze, złodzieje. Ja ich zwyczajnie po ludzku nie trawię.

Komentarz

• Piękny wywód.
                        Sama prawda ​​​​​

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                          Jak wejdą do grupy to są w poważnych tarapatach.
                          Definicja ekstraklasy w jednym zdaniu

Komentarz

• Zamieszczone przez SzumiL Zobacz posta

Że jak?
                            No sobota wieczór i pojebalem, oczywiście że najpierw było Dinamo potem Slavia Nadal ciężko porównywać pewną LKE i walkę o LE z walka o LKE.

Komentarz

• Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
                              Definicja ekstraklasy w jednym zdaniu
                              Przedstawiającym jej obraz nędzy i rozpaczy.

Komentarz

• Taka ciekawotka.
                                PS. Nie ma chyba innego odpowiedniego wątku do umieszczenia tego.
                                Radny Krakowa Łukasz Wantuch chce zburzenia stadionu Wisły! Uważa, że w stolicy Małopolski, wystarczyłby jeden stadion, którym dzieliłyby się „Biała Gwiazda” i Cracovia. - Ile jeszcze milionów musimy utopić w stadionie Wisły, zanim dojrzejemy do jednej racjonalnej decyzji dotyczącej sprzedaży i wyburzenia stadionu? – pyta radny.

. . . . . . . . .

Mieszkania komunalne na miejscu stadionu Wisły

To wprawiło w irytację radnego Krakowa Łukasza Wantucha z klubu "Przyjazny Kraków". Sprzeciwia się on kolejnemu dokładaniu pieniędzy do obiektu, przez miasto, ale na tym nie koniec. Na Facebooku podzielił się rewolucyjnym pomysłem, zburzenia stadionu i wybudowania w tym miejscu mieszkań komunalnych.

"le jeszcze milionów musimy utopić w stadionie Wisły, zanim dojrzejemy do jednej racjonalnej decyzji dotyczącej sprzedaży i wyburzenia stadionu? Ten obiekt nie powinien nigdy powstać, wystarczyłby jeden stadion miejski dzielony przez dwa kluby, tak jak jest w wielu miastach na świecie. W tym miejscu powinny powstać małe i tanie mieszkania komunalne dla rodzin, których nigdy nie będzie stać na zakup mieszkania na wolnym rynku" - napisał Wantuch, na Facebooku.
                                Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-wisla-...utm_medium=pas te&utm_campaign=firefox

Komentarz

Pracuję...
                                X