Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To jak już wypijecie te szampany i skończycie te heheszki to może otworzycie oczy i zobaczycie, że jeszcze że dwa sezony takiego zarządzania panadarka i będziemy dokładnie w tym samym miejscu co oni.

Analogii jest wiele.

I wbrew temu co pokazuje tabela wcale nie było do tego tak daleko jak się wielu wydaje.
    Z twoich postów można było odnieść wrażenie, że to Ty otwierasz szampana z okazji MP drużyny z Poznania ​​​​​​

Doszedłem do wniosku, że musisz mieć jakiś dyplom z zarządzania klubem piłkarskim, tak na wszystkim się doskonale znasz, za to na piłce w ogóle, macie coś wspólnego z prezesem M.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Jak się tu nie cieszyć ze spadającej gwiazdy?

Komentarz

• Spadła Wisła a to przecież mieliśmy być my
        „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Ja tam bym się nie czepiał Kuby i tego gościa w śmiesznych okularach co wygląda jak lesbijka, bo bez nich to pewnie by już dawno grali po Miechowach i Tyńcach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
            Ja tam bym się nie czepiał Kuby i tego gościa w śmiesznych okularach co wygląda jak lesbijka, bo bez nich to pewnie by już dawno grali po Miechowach i Tyńcach.
            ocywiscie ze Kuba i ta lesba w okularach tez sa winni całej tej sytuacji w wisle ale to temat rzeka i nichce mi sie tego ruszać
            wazne zeby miodek wyciagnoł wnioski z tego co sie stało w skisłej

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
              Ja tam bym się nie czepiał Kuby i tego gościa w śmiesznych okularach co wygląda jak lesbijka, bo bez nich to pewnie by już dawno grali po Miechowach i Tyńcach.
              Może gdyby wujka nie zatrudniał....

Komentarz

• jaki cudem Radomiak i Stal maja po 0 pkt, skoro jest przepis o mlodziezowcu?
                https://m.legia.net/news/legia-najle...r-system/85925
                "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• No bo taki Majchrowicz nie jest wychowankiem Radomiaka, tylko Cracovii.
                  „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Widzew wraca do ekstraklasy.

Z baraży poproszę Arkę.
                    q[-_-]p

Komentarz

• fajne mecze będą z Widzewem

Komentarz

• Ostatni mecz przegraliśmy z nimi w 2000 r. i od tego czasu w 21 meczach mamy bilans 17-4-0. Mioduski będzie miał okazję, żeby i tę passę zniszczyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez foo Zobacz posta
                          jaki cudem Radomiak i Stal maja po 0 pkt, skoro jest przepis o mlodziezowcu?
                          https://m.legia.net/news/legia-najle...r-system/85925
                          W ramach rozmów przy wprowadzaniu przepisu kluby wynegocjowały wydłużenie statusu młodzieżowca o rok, a starsze przepisy o Pro Junior System pozostały bez zmian. I tak w sezonie 2021/22 zawodnicy urodzeni w roku 2000, jak np Majchrowicz z Radomiaka czy Sitek ze Stali spełniali wymóg obowiązkowego młodzieżowca, a nie byli zaliczani do klasyfikacji PJS.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szymon94 Zobacz posta
                            Ostatni mecz przegraliśmy z nimi w 2000 r. i od tego czasu w 21 meczach mamy bilans 17-4-0. Mioduski będzie miał okazję, żeby i tę passę zniszczyć.
                            Całe pokolenie widzewiaków nie zna smaku zwycięstwa nad Legią, ale pędzie napinka w Łodzi przed mecze z nami.

Komentarz

• Zamieszczone przez eustachyrakieta Zobacz posta

W ramach rozmów przy wprowadzaniu przepisu kluby wynegocjowały wydłużenie statusu młodzieżowca o rok, a starsze przepisy o Pro Junior System pozostały bez zmian. I tak w sezonie 2021/22 zawodnicy urodzeni w roku 2000, jak np Majchrowicz z Radomiaka czy Sitek ze Stali spełniali wymóg obowiązkowego młodzieżowca, a nie byli zaliczani do klasyfikacji PJS.
                              Eustachy, a to nie jest tak, że status wychowanka ma chłopak, który spędził co najmniej 3 sezony jako piłkarz danego klubu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Eustachy, a to nie jest tak, że status wychowanka ma chłopak, który spędził co najmniej 3 sezony jako piłkarz danego klubu?
                                Chyba tak, ale pytanie zadanie przez foo dotyczyło czegoś innego. Wychowankowie punktują podwójnie, ale pozostałe warunki PJS- wiek, minuty i liczba rozegranych spotkań- muszą wypełnić.

Komentarz

Pracuję...
                                X