Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chodzi o to, że do 88 min. przegrywali z BBT i byłem już pewny, że tak się skończy, no ale się oszukałem, bo wyrównali.....mea culpa.

Komentarz

• Amica chce grac drugi mecz z Wartą u siebie
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ciekawe co na to Pogoń i Raków

Część kibiców Lecha przekonuje, że Warcie mecz przy Bułgarskiej, przy dużo wyższej frekwencji, powinien być na rękę, bo dzięki temu może sporo zarobić, a poza tym zagra w Poznaniu. Przeciwnicy takiego rozwiązania podkreślają, że choć obiekt przy Bułgarskiej jest stadionem miejskim, to jego faktycznym gospodarzem jest Lech. Oddanie mu - de facto - roli gospodarza po pierwsze godziłoby w interes sportowy Warty, która na kolejkę przed końcem Ekstraklasy wciąż może drżeć o pozostanie w niej, a po drugie - faworyzowałoby Lecha na tle rywali w wyścigu o mistrzostwo Polski.
        Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-lech-p..._medium=paste& utm_campaign=firefox

Komentarz

• Amica i jej kibice jawnie chcą w pewnien sposób "kupić" sobie mistrzostwo. Może niech wszystkie mecze grają przy Bułgarskiej?
          W tym roku idą po trupach do celu. Łatwe losowanie w PP, sędziowie są z nimi, teraz jeszcze taki pomysł.

Amica grała w piątek w lidze, potem ma we wtorek mecz w PP z Olimpią i następnie u siebie w sobotę nas.
          My gramy dziś, potem w środę PP na wyjeździe z Rakowem i już w sobotę z Amiką przy Bułgarskiej.

Ciągną ich za uszy aż miło.

​​​​​​A potem i tak powiedzą, że wszyscy pomagają Legii

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta

​​​​​​A potem i tak powiedzą, że wszyscy pomagają Legii
            To już tylko taki stereotyp, który zupełnie nie ma potwierdzenia w rzeczywistości.

Komentarz

• Zagłębie Lubin dość długo prowadziło w Białymstoku, aby przegrać w samej końcówce. Wisła Kraków lubi to.
              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Skoro w PP nie wyszło, to może w lidze........jakieś szanse, niewielkie, ale są (8 pkt-ów do odrobienia na 7 kolejek).

Zajęcia czwartego miejsca na koniec sezonu Ekstraklasy będzie oznaczało kwalifikację do europejskich pucharów. A to daje pieniądze i prestiż, więc stanowi łakomy kąsek dla polskich drużyn. Jak wygląda terminarz batalii o czwartą lokatę na finiszu rozgrywek? Czy Legia Warszawa faktycznie może na nią awansować? Kto będzie miał na papierze najłatwiej,...

Komentarz

• Biorąc pod uwagę, że po tej kolejce może być 10 pkt straty to marne szansę i ja bym się nie nastawiał.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Tak może być, nie mniej trzy drużyny z miejsc 4-6 również mają mecze z kimś z czołówki bądź z kimś walczącym o życie, jak choćby nieźle grającą po przyjściu Brzęczka Wisła.
                    Każda kolejna z miejsc 7-9 ma dodatkowo mecz z nami + to co powyżej.
                    Jasne, my mamy dwa trudne wyjazdy, no ale zobaczymy, po meczu z Pogonią będziemy mądrzejsi

Komentarz

• Kolejny gol Grosika dla Pogoni. Mógł grać w Legii uznano ,że jest za stary i nie da się na nim zarobić w dodatku rozwali szatnię. Ja pier....
                      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Pogoń - Wisła Płock 1:2, buki zadowolone

https://www.meczyki.pl/wyniki-na-zywo/p ... ck/3450940

Komentarz

• Tam była ręka w polu karnym jak *********. Ciągnął Leszków za uszy aż się niedobrze robi

Komentarz

• Nie chce, no nie chce Pogoń tego mistrzostwa...

Komentarz

• Dawno takiego walka z karnym nie widziałem.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Mówicie gruba kontrowersja.....muszę kuźwa obejrzeć powtórki.

Komentarz

Pracuję...
                                X