Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 43 minuta: to ma sens

Komentarz

• Poki co prawdziwa poznanska solidnosc.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
        Poki co prawdziwa poznanska solidnosc.
        Działa spółdzielnia która chce nas spuścić z ligi. ;-)

Komentarz

• Najpierw cyrk z brakiem karnego dla Rakowa teraz jakiś wydumany faul na Bednarku.

Cyrk na calego.

Ps. Sędzia z Warszawy.
          Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Jaja w tym Krakowie. Na jakiej podstawie bramka dla Wisly nieuznana to ja nie wiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Ps. Sędzia z Warszawy.
              Moze polonista… Smieszna decyzja, jakas totalna abstrakcja jak dla mnie.

Komentarz

• Zaskakująco dobry mecz Wisła-Lech, ale co ci sędziowie @dpierdalają z tym var'em to jest skandal. Gdzie tam był faul na bramkarzu?
                „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• coraz mniej mi się ten var podoba, moim zdaniem to powinno być używane tylko przy ewidentnym błędzie sędziego a nie doszukiwanie się jakichś fauli widmo czy milimetrowych spalonych zależnych od tego w którym momencie zatrzyma się klatkę wideo....

Komentarz

• Pozostaje żałować, że Pogoń wczoraj tak sfrajerzyła, bo kryzys Lecha pewnie kiedyś się skończy, a w tym momencie w Poznaniu mogło już odrobinę śmiedzieć kupskiem w majtach.

Komentarz

• Ciągną tą kvrwe za uszy ile się da.

Komentarz

• Już abstrahując od tego, że Lecha dziś znowu za uszy ciągnął sędzia, to pojawia się w moim odczuciu pewne deja vu z najbardziej frajerskim sezonem Skorży na naszym podwórku

Komentarz

• Z naszego punktu widzenia lepszy ten remis niż 3 punkty dla Wisły

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                            Z naszego punktu widzenia lepszy ten remis niż 3 punkty dla Wisły
                            Win-win. Wisła wciąż w dupie a jutro Raków może odjechać pyrom na dwa punkty a biorąc pod uwagę bilans ich bezpośrednich meczów to jak trzy punkty.

Komentarz

A to też prawda

Komentarz

To oczywiście w żadnym stopniu nie zmienia mojej oceny, że Wisła została koncertowo wyruchana przy golu na 2-0.
                                Niby nie nasza sprawa ale pokazuje wyraźnie, że czarna mafia ma się wciąż jak najlepiej i nawet w czasach VAR-u robi co jej się żywnie podoba.

Komentarz

Pracuję...
                                X