Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

No widzisz, mieliśmy "jednosezonowca w ataku", Juranovica, Mladenovica i wystarczyło. (A no i jeszcze Wszolek i Gvilia ). Raz. Szok.
    wystarczy że Lech Pogoń dołożyły jeszcze trochę jakości i proszę.

​​​​​​ Ale jasne można wracać do tego co było w zeszłym sezonie. I szukać usprawiedliwień. Darek Mioduski, prezes tysiaclecia lubi to.

​​​​​ Legii z zeszłego sezonu już nie ma i nie będzie. Już nawet nie cofam się o 5 lat.
    No ale na podstawie tej trzeźwej oceny naszych zasobów osobowych oraz zasób tych trzech pozostałych oznajmiłeś, iż są lepiej wyposażeni od nas, tak czy nie, więc nie ma co odwracać kota ogonem, tylko wziąć na klatę to co się napisało swego czasu.
    Natomiast co do obecnej sytuacji, to nie jest wielkim wyczynem napisać; że tak niby jest, bo szanse na odwrócenie trendu są iluzoryczne, więc to stwierdzenie pod tezę ma duże szanse powodzenia.
    Ja natomiast uważam, że mamy mimo wszystko dobrą "pakę", tylko mega kryzys, który nas obecnie trawi, zdecydowanie zaciemnia obraz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

No ale na podstawie tej trzeźwej oceny naszych zasobów osobowych oraz zasób tych trzech pozostałych oznajmiłeś, iż są lepiej wyposażeni od nas, tak czy nie, więc nie ma co odwracać kota ogonem, tylko wziąć na klatę to co się napisało swego czasu.
      A gdzie ja odwracam kota ogonem ? Biorę na klatę wszystko co pisze. W przeciwieństwie do tych madralinskich po fakcie.

Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
      Natomiast co do obecnej sytuacji, to nie jest wielkim wyczynem napisać; że tak niby jest, bo szanse na odwrócenie trendu są iluzoryczne, więc to stwierdzenie pod tezę ma duże szanse powodzenia.
      Wszystko pięknie ale to co pisałem to ja pisałem już w lipcu i sierpniu, kiedy to pisałem, że Mioduski robi wszystko aby podarować Lechowi Mistrzostwo Polski. I to nie jest pisanie pod tezę. A nie sory, pewnie to Ci wyleciało z głowy i nie pamięta bo tak będzie wygodnej zabłysnąć tutaj.

Czepiaj się tych, którzy nagle po 4 czy 5 latach na kolanach stwierdzili, że nie no jednak to jest wina Kucharskiego i Mioduskiego. Jak psiakiem to od 5 lat to była tylko szydera i robienie że mnie wariata. Wtedy to też było pisanie pod tezę ? Czy co ?
      ​​​​​​Nie sztuką być "ekspertem" po fakcie. To dokładnie tak samo jak Ci eksperci w studiach telewizyjnych, którzy potrafią być mądrzy tylko w niedzielę o 11:00 czy tam 19:30 lub w poniedziałki o 10;00. Po fakcie łatwo oceniać. Problem, że jak się pisało o czymś od 4 czy 5 lat to cóż... "pod tezę"

Ja natomiast uważam, że mamy mimo wszystko dobrą "pakę", tylko mega kryzys, który nas obecnie trawi, zdecydowanie zaciemnia obraz.
      To fajnie, że tak uwazasz. Cieszę się. Czyli co? Przyjdzie nowy trener i wszystko będzie cudownie ? (Tak pytam żeby za 1.5 roku zweryfikować*).
      Bo ja osobiście uważam, że z tym składem osobowym to żeby tu przyszedł Klopp to nic się nie zmieni. Trzeba absolutnie gruntowej wymiany drużyny. Ostatnie 1.5 roku gdzie zostały przespane u nas są nie do odrobienia tylko i wyłącznie tym, że przyjdzie Papszun i nagle tych ludzi nauczy grać w piłkę. To raz.

A dwa trzeba absolutnie przebudować ludzi zarządzajacych pionem sportowym i klubem.

Polityka "jesteśmy Realem Europy wschodniej, zrobimy tutaj drugie Porto" się nie sprawdziła. Przykro mi Panie Darku.

*W sumie to znam odpowiedz.
      ​​​​​​.
      Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.
      "nie wszystko co Ci mówi większość jest mądre"

Komentarz

• Pamiętam co pisałeś w lipcu i sierpniu, niestety się potwierdziło, ale czy się z tego cieszysz......że trafiłeś i jesteśmy pośmiewiskiem ligi, ja bym nie potrafił, nawet pomimo, iż w dużej mierze za to odpowiedzialnym jest Mioduch.

PIszesz również, że wielu okazuje się mądrymi po fakcie, bo tak najłatwiej, ale Ty również wskazałeś po fakcie, że poprzedni sezon ugrali nam "jednosezonowcy" i to się zgadza, nie mniej w chwili oceny naszych szans na Mistrza względem tych trzech rzekomo lepszych, tego nie wiedziałeś, podobnie jak zapewne reszta forumki oceniająca Twój osąd.

Pełna zgoda, że trzeba to zrobić, pytanie - kto to zrobi, bo nie sądzę aby ten najważniejszy się poddał oraz w jakim zakresie osobowym to się ewentualnie odbędzie, nie licząc oczywiście tego na samej górze.
        Ostatnio edytowany przez Budyń_70; 126028.

Komentarz

Pamiętam co pisałeś w lipcu i sierpniu, niestety się potwierdziło, ale czy się z tego cieszysz......że trafiłeś i jesteśmy pośmiewiskiem ligi, ja bym nie potrafił, nawet pomimo, iż w dużej mierze za to odpowiedzialnym jest Mioduch.
          Absolutnie nie cieszę się, ze jesteśmy posmiewiskiem ligi.
          Pierwszego dnia jak Mioduch przejął Legię pisałem, że to wszystko jebnie, ze to jest gwóźdź do trumny. 3 minuty szukania (eksperci od szukania postów bez problemu znajdą).

PIszesz również, że wielu okazuje się mądrymi po fakcie, bo tak najłatwiej, ale Ty również wskazałeś po fakcie, że poprzedni sezon ugrali nam "jednosezonowcy" i to się zgadza, nie mniej w chwili oceny naszych szans na Mistrza względem tych trzech rzekomo lepszych, tego nie wiedziałeś, podobnie jak zapewne reszta forumki oceniająca Twój osąd.
          O tym jednosezonowcu to cytat jednego madralinskiego tutaj a nie moja opinia. Zresztą skrajnie się z tym nie zgadzam.

Komentarz

• Obecny sezon pokazuje (oczywiście biorę pod uwagę aspekt zaciemnienia obrazu spowodowany kryzysem, jak napisałem powyżej), że nasze dwa główne ostrza poprzedniej batalii idealnie wpisują się w rolę wspomnianych jednosezonowców. Jury nie biorę pod uwagę, bo nie da się dokonać jego oceny nie mając punktu odniesienia.

Komentarz

• Bez przesady. Mladenovic ostrze numer jeden miał już wcześniej bardzo dobre sezony w karierze w Lechii zresztą też był najlepszym lewym obrońca ligi. Pekhart też kilka bramek strzelił. Jakos i Vukovic i Michniewicz potrafili wykorzystywać jego atuty. Zadni nich jednosezonowcy.
              Jak już usilnie chcesz stosować takie pojęcie jak jednosezonowcy to jest w Legii jeden piłkarz, który doskonale się wpasowuje do tej terminologii. Udany pierwszy sezon w Legii a potem dramat. Ten rok w jego wykonaniu to totalna porażka i jazda na picu i dobrej opinii. No ale najważniejsze, że strzelił ładnego gola z Motorem. Już za ~pół roku strzeli kolejnego.
              ​​​​​

Komentarz

• Odnośnie Mladena, to mam na myśli tylko i wyłącznie sezon życia u nas, podobnie jak w przypadku Pekhara, czyli naszych dwóch głównych architektów Mistrzostwa.
                W obecnym sezonie wg mnie jeden jak i drugi, zwłaszcza drugi, bo Mladem miewa jeszcze jakieś dobre przebłyski od czasu do czasu, nie spełniają oczekiwań, które zostały rozpalone w poprzednim.

* Ten termin kontynuuję po tym jak sam go na początku przytoczyłeś, nie to żebym się przy nim upierał, nie mniej w tym wypadku pasuje jak ulał
                Ostatnio edytowany przez Budyń_70; 126028.

Komentarz

• Czyli do nich pasowało a do Luqhinhasa nie...no ok. Wybacz ale w takich oparach absurdu ja się wypisuje z dalszej rozmowy.

Ciężko rozmawiać jak się nie zgadzamy w fundamentalnych sprawach.
                  Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.

Komentarz

• Na tym właśnie polega rozmowa/dyskusja, ale skoro uważasz, że możesz rozmawiać/dyskutować tylko z tym, który bezwiednie przyklaskuje Twojej ocenie danej sytuacji, to wybacz, ale większego absurdu nie ma.

Komentarz

Na tym właśnie polega rozmowa/dyskusja, ale skoro uważasz, że możesz rozmawiać/dyskutować tylko z tym, który bezwiednie przyklaskuje Twojej ocenie danej sytuacji, to wybacz, ale większego absurdu nie ma.
                      Jakbym tak uważał to by mnie tu nie było.

Komentarz

Na tym właśnie polega rozmowa/dyskusja, ale skoro uważasz, że możesz rozmawiać/dyskutować tylko z tym, który bezwiednie przyklaskuje Twojej ocenie danej sytuacji, to wybacz, ale większego absurdu nie ma.
                        Zaraz cię zablokuje, to jego sposób na brak argumentów. Naprawdę szkoda nerwów, typ jest nieformowany, o piłce nie ma bladego pojęcia, pewnie na wuefach był wybierany jako ostatni do składów.

Co do meritum, to ciekawie robi się w czubie, ciekawe kto pierwszy złapie zadyszkę jak zaczną się kontuzje lub pauzy za kartki.
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Podobno grający obecnie w Japonii Jakub Świerczok został zawieszony przez jakąś azjatycką komisję antydopingową.
                          Ciekawe czy jak grał w Piaście to też się szprycował...

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                            Podobno grający obecnie w Japonii Jakub Świerczok został zawieszony przez jakąś azjatycką komisję antydopingową.
                            Ciekawe czy jak grał w Piaście to też się szprycował...
                            1. Nie podobno tylko został zawieszony, takie procedury.
                            2. Co to znaczy "też"? Możesz podać konkretne źródło z info, że złapali Świerczoka w Japonii na "szprycowaniu" i co dokładnie brał?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

1. Nie podobno tylko został zawieszony, takie procedury.
                              2. Co to znaczy "też"? Możesz podać konkretne źródło z info, że złapali Świerczoka w Japonii na "szprycowaniu" i co dokładnie brał?
                              Napiszę do tej komisji, żeby jak już będą jakieś konkrety, natychmiast Cię o tym poinformowali.
                              Waham się tylko czy napisać po chińsku czy po japońsku...

Komentarz

• No własnie chodzi o to, że jeszcze nic nie wiadomo. Była jakaś próbka A, czekają na B. Skoro napisałeś, że się szprycował to pomyślałem, że wiesz coś więcej. Poczekamy, zobaczymy.

Komentarz

Pracuję...
                                X