Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szkoda, że nie ma gości w Częstochowie.... Dwudziesty stopień zasilania

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Fajnie jakby w tym sezonie Pogoń zepsuła święto w Poznaniu
      Też jestem bardzo za. Takie małe coś na osłodę.. ​​​​​​.
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Dziś Derby Poznania i z naszego punktu widzenia każdy wynik jest średnio korzystny.

Komentarz

• A z naszego punktu widzenia jakie znaczenie teraz mają wygrane Lecha ? Tym niech się teraz przejmuje Pogoń, Lechia, Raków.

Skrajna naiwnoscia albo głupotą jest myślenie, że my walczymy o podium w tym sezonie.
          "nie wszystko co Ci mówi większość jest mądre"

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
            Dziś Derby Poznania i z naszego punktu widzenia każdy wynik jest średnio korzystny.
            Myślałem że każdy wpierdol Lecha jest tu mile widziany. Niezależnie od okoliczności ( no chyba że extreme typu: mecz o mistrza ). Jebał pies Warte, tym bardziej niech ich zniszczy. Jeśli się mylę to wyproważcie mnie z błędu. Jeśli ktoś myśli że Legia będzie walczyć o utrzymanie, to ja go teraz, wyprowadzam z błędu.

Komentarz

• No, spaść to raczej nie spadniemy. Szkoda tylko, że to jedyny "sukces" na jaki w tym sezonie można liczyć. Na miejsce choćby na podium szansy już nie ma żadnej.
              #MioduskiOut

Komentarz

• Na mistrzostwo też nie widzę szans.
                Jednak szanse na podium wcale jeszcze się nie skończyły.
                O ile MP odjechało, bo z czołówki wszyscy naraz nie mogą wszystkiego przegrywać (choćby między sobą) i jak nie Lech, to Pogoń, albo Lechia, albo Raków punkty zdobędzie, o tyle podium jeszcze niekoniecznie odjechało, bo:
                analogicznie - nie mogą wszyscy wygrywać. Choćby między sobą punkty potracą.
                Po jednej udanej rundzie mogą z kilku drużyn zniknąć najważniejsze ogniwa i w rundzie zimowo-wiosennej zobaczymy zupełnie inne oblicze (patrz choćby Pogoń w poprzednim sezonie po 15 kolejkach 2 porażki, w rundzie rewanżowej - 6).
                Oczywiście - przede wszystkim potrzebna byłaby skuteczna gra Legii do końca rundy (na co się nie zanosi) i znaczna poprawa po przerwie, co w przypadku zatrudnienia porządnego trenera jest jak najbardziej możliwe.
                W każdym razie o podium łatwiej niż o mistrzostwo nie tylko ze względu na stratę punktową ale i liczbę drużyn.
                Inaczej ujmując - łatwiej dogonić i wyprzedzić obecnego lidera niż zdobyć MP, które zależy też od postawy innych drużyn.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Dobry prezes Zdolna młodzież
                  Fajne transfery
                  DObry trener

Życzę Pogoni mistrzostwa.
                  Co najmniej z dwóch powodów.

Komentarz

• Raków powoli wypisuje się z walki o Mistrza...
                    Tak więc jak Marek chce w tym sezonie jeszcze zasmakować bycia Mistrzem Polski, to tylko od stycznia do Legii, montujemy nową pakę i jedziemy

Komentarz

• Raków się "wypisuje z walki o Mistrza" mając 6 punktów straty ale my ciągle o mistrza walczymy mając 23 straty ?

I po co mamy montować "pakę" skoro już ja mamy od lipca.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Raków się "wypisuje z walki o Mistrza" mając 6 punktów straty ale my ciągle o mistrza walczymy mając 23 straty ?

I po co mamy montować "pakę" skoro już ja mamy od lipca.
                        Czytając 100% postów i nie dyskutując czyli jestem tym biernym i w sumie nic nie wnoszę ale jednak coś czasem popełnie i uważam że to jest ten czas.
                        Nie jesteś normalnym kibicem Legii. Dla takich osób nie powinno być miejsca na dyskusje.
                        100% forumowiczów powinno wrzucić ignora a admini niech robią swoje

p.s. Pozostając w temacie. Kuchy niech zrobi swoje na wiosne z formą jak i jego cała drużyna i lokomotywa wielkopolska dojedzie do ....srebra i braku PP.
                        To chyba byłby piękny koniec sezonu patrząc na naszych kopaczy - skoro Górnicy w Barbórkę mogli ograć drwali z Podlasia to my upokorzymy dzisiaj same zagraniczne talenty polskiego Guardioli (bo przecież to nie na konto Jacka pójdżie ewentualna wtopa w tą czy w tą)

Komentarz

• Zamieszczone przez wiaterek Zobacz posta

Czytając 100% postów i nie dyskutując czyli jestem tym biernym i w sumie nic nie wnoszę ale jednak coś czasem popełnie i uważam że to jest ten czas.
                          Nie jesteś normalnym kibicem Legii. Dla takich osób nie powinno być miejsca na dyskusje.
                          100% forumowiczów powinno wrzucić ignora a admini niech robią swoje

A co ma wspólnego bycie "normalnym kibicem" z racjonalnym spojrzeniem na tabelę ? Chyba nikt kto racjonalnie myśli, umie liczyć i ogląda ligę nie ma złudzeń, że jest po jablkach już od dwóch miesięcy.

Chcesz tracić nerwy myśląc, że zalapiemy się na cokolwiek więcej niż 4-6 miejsce (jak będziemy mieć duuuuuzo szczęścia) to sobie myśl.

Ja chcę wygrać PP a ekstraklasa to tyle aby dojechać do końca. Jest czas przede wszystkim dla tych kołków w gabinetach aby w przyszłym sezonie nie powtórzyć tego co w tym. W tym obszarze jest masa pracy do wykonania. Tak się kończy jak od 3 okienek zawala się robotę na całej linii.

Mając taką drużynę jaka mamy, to co zbudowano nie mialem od początku i nie mam żadnych oczekiwań wobec tego sezonu. Faktycznie jak umiem trzeźwo ocenić, że są w tej lidze lepsze drużyny niż nasza (i co ciekawe pisałem to na początku sezonu) to trudno możesz mnie blokować. Na zdrowie. Ja też mam zablokowane że 20 osób

Komentarz

• Słowa Mioducha ewidentnie rozbiły team spirit w Rakowie. Widać że fachowiec.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Mając taką drużynę jaka mamy, to co zbudowano nie mialem od początku i nie mam żadnych oczekiwań wobec tego sezonu. Faktycznie jak umiem trzeźwo ocenić, że są w tej lidze lepsze drużyny niż nasza (i co ciekawe pisałem to na początku sezonu) to trudno możesz mnie blokować. Na zdrowie. Ja też mam zablokowane że 20 osób
                              Hmm, w zeszłym sezonie też podobno były że trzy drużyny lepsze od naszej, to tak ad vocem tej trzeźwej oceny...
                              ​​​​​

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Hmm, w zeszłym sezonie też podobno były że trzy drużyny lepsze od naszej, to tak ad vocem tej trzeźwej oceny...
                                ​​​​​
                                No widzisz, mieliśmy "jednosezonowca w ataku", Juranovica, Mladenovica i wystarczyło. (A no i jeszcze Wszolek i Gvilia ). Raz. Szok.
                                wystarczy że Lech Pogoń dołożyły jeszcze trochę jakości i proszę.

​​​​​​ Ale jasne można wracać do tego co było w zeszłym sezonie. I szukać usprawiedliwień. Darek Mioduski, prezes tysiaclecia lubi to.

​​​​​ Legii z zeszłego sezonu już nie ma i nie będzie. Już nawet nie cofam się o 5 lat.

Komentarz

Pracuję...
                                X