Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dla nas to bardzo dobrze, wreszcie jest w tej buraczance jakiś rywal. Nie wiem czy uda nam się ich przegonić, bo mają szeroką kadrę i meczów mniej. Ale będzie walka bardzo ciekawa. Dalej wszystko zależy od nas. Wygrywać wszystko. Najlepiej zacząć już od jutra.

Komentarz

• Polecam produkcje z tego kanału, co tydzień konkretne rodzynki

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• No, niektóre to i na Orliku by nie przeszły

Komentarz

• Oglądam pierwszy raz w tym sezonie Lecha i muszę przyznac, że dawno w naszej lidze nie widziałem tak fajnie grającej drużyny. Amaral i ba loua ciekawie wyglądają.
          edit: literówka.

Komentarz

• No no

Komentarz

• Wisła wygrywa z nami, na laurach jedzie do Poznania gdzie dostaje w cymbał, następnie Lech jedzie do Białegostoku, również na laurach i przegrywa z Jagą. Ekstraklasa
              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Miałem dopisać do poprzedniego postu, że dobrze się ich oglądało w tamtym sezonie a gen się odezwał. Czyżby klątwa kibiców?

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
                  Oglądam pierwszy raz w tym sezonie Lecha i muszę przyznac, że dawno w naszej lidze nie widziałem tak fajnie grającej drużyny. Amaral i ba loua ciekawie wyglądają.
                  Nie zapomnij wytrzeć kącików ust, pizdo

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

Nie przepadam za takimi postami, ale tym razem nawet sie usmialem

Komentarz

• I nawet ustawienie Jagielloni 3 meczów w 6 dni nie pomogło

Komentarz

• Uwielbiam dźwięk pękającego balonika.
                        Legia to życie

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Nie przepadam za takimi postami, ale tym razem nawet sie usmialem
                          Takie ujki sukcesu, z błyskawicami

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                            Wisła wygrywa z nami, na laurach jedzie do Poznania gdzie dostaje w cymbał, następnie Lech jedzie do Białegostoku, również na laurach i przegrywa z Jagą. Ekstraklasa
                            Wisła to pięknie rozłożyła nogi przed pyrlandem, czego już Baba Jaga nie uczyniła i jest efekt zejścia na ziemię

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

Łapiesz za słówka, będę czujny, mimo wszystko ten ostatni wyraz nie przystoi
                              Ostatnio edytowany przez (L)dorado; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak dobrze pójdzie to wielki KKS nawet mistrzem września nie zostanie
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X