Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No to się Pogoń popisała
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Stokowiec out.
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
        Stokowiec out.
        Serio? Po remisie? Po 6 kolejkach gdzie mają te 9 pkt na koncie? Ta liga jest chora... ciekawe czego oczekują włodarze Lechii... pewno mistrzostwa i pucharów
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Serio? Po remisie? Po 6 kolejkach gdzie mają te 9 pkt na koncie? Ta liga jest chora... ciekawe czego oczekują włodarze Lechii... pewno mistrzostwa i pucharów
          Grają gówno wiec wcale się nie dziwię.

A co do Lecha to tak jak przypuszczałem, pierwszy mocniejszy rywal i wtopa.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wtopa? Przecież punkt zdobyli. Wtopę to Pogoń zaliczyła.

Komentarz

• No jak to, przecież jak co roku idą na majstra i nie mają sobie równych. Tam zawsze na starcie jest buta. Wystarczy poczytać ich forum w temacie meczu z Pogonią.
              Najlepszy komentarz:
              A ja oczekuję zemsty na tych przegrańcach, z wybujałym ego, z NRD.
              Kto jak kto, ale kibic zespołu mającego gen przegrywu i wybujałe ego jak co roku spłodził taki komentarz.
              Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                Wtopa? Przecież punkt zdobyli. Wtopę to Pogoń zaliczyła.
                A nie wtopa ? Rozpędzona lokomotywa pędzi nieustraszenie po majstra i zatrzymuje się na pierwszej "lepszej " stacji. Dla mnie wtopa nawet jesli grali w 10.

​​Ps. Pogoń oczywiście z mianem frajera kolejki
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie ma się co z nich nabijać. Lech, Pogoń i Raków będą groźne w tym roku i może być trudno pogodzić dobre występy w Europie z MP.

Komentarz

• Nie może, a na pewno będzie trudno, nie mniej wiara mnie nie opuszcza i liczę na trafne uzupełnienie składu na ostatniej prostej okienka oraz równie trafne decyzje CM711 co układania taktyki i rotacji personalnej w kontekście gry na kilku frontach.

Co do Łacha, to o dziwo, jak zawsze tracili w ostatnich sekundach poprzedniego sezonu tak teraz udało im się strzelić, nad czym trochę ubolewam.

Komentarz

• https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT/...168556549?s=20

Sztos. Jeszcze słupek w tym meczu i ładna próba przelobowania bramkarza strzałem z koła środkowego.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Według mnie Pogoń, Raków i Piast mają dokładnie ten sam problem - brak napastnika. Póki nie będą mieli solidnego strzelca, który walczy o korone króla strzelców to będzie im bardzo trudno z nami powalczyć. Przeciwieństwem jest Lech, który ma Ishaka, więc będą te mecze na styku wygrywali. U nich jest od lat problem z mentalem i jak się potkną ze 3 razy to zaczynają im się nogi trząść, ale generalnie myślę, że to raczej Lech będzie naszym głównym rywalem. Pogoń i Raków będą często gubili punkty.

PS. Można też zauważyć, że odkąd Lech zaczął dołować to i nam zaczęło słabiej iść w pucharach. Zwyczajnie nie było wymagającego przeciwnika, a ligę wygrywało się zbyt łatwo. Jeżeli Lech utrzyma formę to może i nam to wyjdzie na plus.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                          Według mnie Pogoń, Raków i Piast mają dokładnie ten sam problem - brak napastnika. Póki nie będą mieli solidnego strzelca, który walczy o korone króla strzelców to będzie im bardzo trudno z nami powalczyć. Przeciwieństwem jest Lech, który ma Ishaka, więc będą te mecze na styku wygrywali. U nich jest od lat problem z mentalem i jak się potkną ze 3 razy to zaczynają im się nogi trząść, ale generalnie myślę, że to raczej Lech będzie naszym głównym rywalem. Pogoń i Raków będą często gubili punkty.

PS. Można też zauważyć, że odkąd Lech zaczął dołować to i nam zaczęło słabiej iść w pucharach. Zwyczajnie nie było wymagającego przeciwnika, a ligę wygrywało się zbyt łatwo. Jeżeli Lech utrzyma formę to może i nam to wyjdzie na plus.
                          Przecież z Lechem jest podobna sytuacja jak z nami - do tej pory to często mieli oni trenerów parodystów (oczywiście trochę w innej skali), oraz zarząd myślący, że objawiła mu się prawda futbolu.
                          Kiedy trochę to wszystko poukładali to siłą rzeczy idą za tym wyniki (bo te było do tej pory niewspółmiernie małe co do potencjału piłkarskiego Lecha).
                          Także w perspektywie długoterminowej raz na jakiś czas taki Lech będzie odnosił sukces w Ekstraklasie - czy w tym roku, to jak zwykle przy walce o MP dużo będzie zależało od nas
                          Tutaj dodałbym to, że Skorża jest dobrym trenerem jak zespołowi idzie - historycznie to praktycznie przy każdym większym kryzysie swojego zespołu do zaliczał glebę.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zarówno Lech, jak i Pogoń i Raków mają porządnych trenerów. Należy założyć, że jeden z tych 3 zespołów NIE będzie miał przestoju w trakcie sezonu.
                            I zgadzam się z TNTP w Lechu mają w końcu trenera, normalne transfery i brak pucharów. Więc mogą nieźle nam zaszkodzić.

Komentarz

• https://www.onet.pl/sport/onetsport/...85h7l,d87b6cc4

Kilka godzin po ostatnim gwizdku Stokowiec został wezwany do gabinetu prezesa Pawła Żelema. Rozstano się za porozumieniem stron, jednak było to zwolnienie, bo umowa 49-latka wygasała dopiero po sezonie. Z naszych informacji wynika, że doszłoby do niego niezależnie od wyniku meczu z Radomiakiem. Zmiana trenera była przygotowywana od kilku tygodni. Taka decyzja zarządu zaskoczyła zarówno Stokowca, jak i piłkarzy Lechii, którzy o wszystkim dowiedzieli się z oficjalnego komunikatu, a nie od szkoleniowca. Ten ma się z nimi pożegnać wkrótce. Dotarły do nas także informacje, że szkoleniowiec miał się dowiedzieć o zwolnieniu jeszcze przed meczem, choć inne źródła temu zaprzeczają.

Wbrew spekulacjom Stokowiec nie stracił szatni, relacje z zawodnikami były ostatnio dobre. Powodem nie jest także szykowanie się do roli nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Biało-Zieloni udanie rozpoczęli nowy sezon i wydawało się, że gdańszczanie powalczą w nim o awans do europejskich pucharów. W trakcie trwającej 3,5 roku przygody Stokowca z gdańskim klubem było wiele trudniejszych momentów. 49-latek przetrwał niejeden sztorm, więc rozstanie właśnie teraz może dziwić, choć w kuluarach można było usłyszeć, że zanosiło się na to od dłuższego czasu. Dlaczego nie zdecydowano się na to latem?

Nieoficjalnie chodziło o zapisy w kontrakcie szkoleniowca. Obecnie rozstanie było dla klubu po prostu tańsze. Lechia dysponowała jednym z najszerszych sztabów w lidze i nie jest tajemnicą, że jego utrzymanie było sporym obciążeniem dla klubowego budżetu. Ponadto relacje prezesa z trenerem były raczej chłodne. Obu różniła także wizja budowania klubu. Wielu byłych piłkarzy Lechii w ostrych słowach komentowało w mediach charakter Stokowca, ale 49-latek bronił się wynikami. Nie zostawi po sobie spalonej ziemi i bez wątpienia zasłużył na dużo lepsze pożegnanie. Nie będzie jednak żadnej konferencji, nie było przemowy do kibiców na stadionie. Rozstano się po cichu. Razem ze Stokowcem odszedł Łukasz Smolarow, Jarosław Bako i Mariusz Szymkiewicz.

Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie przyszłość Pawła Habrata. Władze chciałyby, żeby psycholog sportowy został w klubie, ale wydaje się, że chcąc zachować lojalność wobec Stokowca i reszty sztabu z którym współpracuje od lat, także pożegna się z Lechią. Następcą Stokowca zostanie Tomasz Kaczmarek. 36-latek rozstał się już z Pogonią Szczecin, w której był asystentem Kosty Runjaicia. Gdańszczanie przedstawią go oficjalnie w najbliższych dniach. Możliwe, że nowym trenerem bramkarzy zostanie Mateusz Bąk, który jako piłkarz przeszedł z Lechią drogę od B-klasy do Ekstraklasy.
                              „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Kurde, kiedyś miałem w życiu moment, że stałem się za stary na ekstraklasowego piłkarza. Teraz widzę, że już jestem za stary na ekstraklasowego trenera.
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X