Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    No ja pamiętam tego pierwszego jak pocisnął u Was po skrzydle a dokładnie zrobił rajd autem, dośrodkował i padł gol dla Górnika Łęczna. Zapierdzielał wzdłuż linii autowej poza boiskiem Jakoś z 5, 6 lat temu.
    Też go pamiętam tylko z tej akcji

Komentarz

• Stuletni już w mazak dostają

Komentarz

• "Nigdy nie spadnie..." xD

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Komentarz

• Lech to na luzie wygra, Górnik póki co wygląda na najsłabszą ekipę w lidze.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Czy Podolski jest w tak beznadziejnej formie, czy JU coś komuś chce udowodnić?

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
              Czy Podolski jest w tak beznadziejnej formie, czy JU coś komuś chce udowodnić?
              Sam Poldek meczu nie wygra, z takimi ananasami obok siebie to będzie się tylko irytował.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Sam Poldek meczu nie wygra, z takimi ananasami obok siebie to będzie się tylko irytował.
                Chyba właśnie do niego dotarło, jaki wagon gruzu przysypanego żużlem będzie musiał pchać.
                JU już usprawiedliwił grajków i siebie: "graliśmy z dwiema drużynami, które mają europejskie aspiracje".
                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                Up the Anchor!

Komentarz

• Na tle tego Górnika Lech wyglądał bardzo dobrze. Wyższość kultury gry i wyraźna dominacja. Do tego dobra, jak na warunki naszej ligi, ławka rezerwowych.
                  Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Mecz Górnika z Lechem pokazał, jaka robotę robił Brosz w Zabrzu, z niczego robił według mnie wynik ponad stan, nie płakał że ma skład kiepski, tylko robił swoje, a gdy nawet grali do dupy to biegali i walczyli. Wczorajszy mecz pod wodzą Urbana, to Górnik bez jaj, tak samo jak wypowiedzi Urbana, który oficjalnie mówi że skład ma jaki ma i cudów nie będzie, piłkarze to słyszą więc grają jak trener się o nich wypowiada. Jak dla mnie Urban długo nie zagrzeje miejsca w Zabrzu i zaraz płakać będą za Broszem.
                    A że z Lechem można powalczyć pokazał Radomiak, tylko zamiast płakać w mediach że grali z zespołami które walczą o puchary to trzeba skupić się na swojej pracy.

Komentarz

• Śmiechy z zachodnich, ale dla mnie to numer 1 kandydat do walki z Legią o Mistrza.
                      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• A po czym wnosisz? Po tym że swoim pierwszym składem zremisowali z Radomiakiem i wygrywają z dwoma kandydatami do spadku? Oczywiście w Poznaniu po dzisiejszym meczu ponownie odbędzie się koronacja

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                          Śmiechy z zachodnich, ale dla mnie to numer 1 kandydat do walki z Legią o Mistrza.
                          Na pewno mają mocna pierwsza 11 pytanie na ile im starczy pary.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Bez jaj. Dzisiejsza Cracovia jest przedarmena, także z jakimikolwiek wnioskami co do siły Lecha poczekałbym do meczów z Piastem, Pogonią, czy Rakowem.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Wieszczenie Lechowi sukcesów na początku sezonu po kilku udanych meczach jest zbyt dalekosiężne. Sam chyba w 2018 pisałem, że teraz mają taką pake, że nam o mistrza będzie trudno.
                              jak się skończyło każdy wie : D

Komentarz

• Szok na Reymonta. Liga Mistrzów niespodziewanie się oddala.

Komentarz

Pracuję...
                                X