Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Może jego podejście do obowiazków w Górniku będzie nieco inne niż w Japonii.
    Od niego zależy czy przyszedł tu bo "obiecał" czy przyszedł bo "obiecał", ale chce tez coś od siebie dać. Czas pokaże.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• Powinni mu jeszcze dokupić Iniestę - ostatnia bramka: https://youtu.be/2tptgY6eL7o
      ​​​​​​Joking.

Fajny ruch pokazujący, że w rządzonej przez kasę piłce może chodzić jednak też o coś innego. Podobnie jest z Arturem.

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
      Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Szkoda tylko, że w ostatnich sezonach w tak silnych ligach jak japońska i turecka nie był "gotowy fizycznie i zmobilizowany" dla przypomnienia zdobywał w nich następującą liczbę bramek 4,2,5,5,7.

Transfer pod względem "nazwiska" i szeroko rozumianego PR bardzo dobry, ale sportowo to się w żaden sposób nie broni i imho to równie dobrze mogliby wziąć Kamila Bilińskiego.
        Chyba nie chcesz deprecjonować ligi tureckiej Japońska liga nie wiem jaka jest ale ciężko mi sobie wyobrazić, że jest gorsza od naszej. To raz.

A dwa nie wiem jaki tam był czy był fizycznie przygotowany o zmobilizowany czy nie. Zobaczymy jak będzie w Polsce. Czy jeszcze on gra w piłkę w miarę na poważnie czy już tylko kebaby i mam talent. Uważam, że przygotowany fizycznie i zmobilizowany to jest w stanie bez problemu pewnie te 10 może 15 bramek strzelić. Zobaczymy czy uda mu się w takim (z takimi zawodnikami jacy tam obecnie są) Górniku.

To czy się to sportowo obroni to zweryfikujemy w maju. Ty już wiesz, że równie dobrze mogliby wziąć Bilinskiego. Może tak. Ja tego nie wiem.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Ekstraklasa rozważa układanie terminarza Górnika, tak, żeby jego mecze nie kolidowały z występami Podolskiego jako jurora w Mam Talent ​​​​​​.
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
            Ekstraklasa rozważa układanie terminarza Górnika, tak, żeby jego mecze nie kolidowały z występami Podolskiego jako jurora w Mam Talent ​​​​​​.
            Dobrze że nie bierze udziału w Tańcu z Gwiazdami, wtedy oprócz programu live dochodzą jeszcze próby i treningi. Miałby w tygodniu maksymalnie dwa dni wolne.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Dobrze że nie bierze udziału w Tańcu z Gwiazdami, wtedy oprócz programu live dochodzą jeszcze próby i treningi. Miałby w tygodniu maksymalnie dwa dni wolne.
              To i tak mały pikuś z tym, jak na jego poczynania na boisku wpłynął by Big Brother

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                Ekstraklasa rozważa układanie terminarza Górnika, tak, żeby jego mecze nie kolidowały z występami Podolskiego jako jurora w Mam Talent ​​​​​​.
                I bardzo dobrze. Niech grają zawsze w poniedziałek o 18.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Chyba nie chcesz deprecjonować ligi tureckiej Japońska liga nie wiem jaka jest ale ciężko mi sobie wyobrazić, że jest gorsza od naszej. To raz.

A dwa nie wiem jaki tam był czy był fizycznie przygotowany o zmobilizowany czy nie. Zobaczymy jak będzie w Polsce. Czy jeszcze on gra w piłkę w miarę na poważnie czy już tylko kebaby i mam talent. Uważam, że przygotowany fizycznie i zmobilizowany to jest w stanie bez problemu pewnie te 10 może 15 bramek strzelić. Zobaczymy czy uda mu się w takim (z takimi zawodnikami jacy tam obecnie są) Górniku.

To czy się to sportowo obroni to zweryfikujemy w maju. Ty już wiesz, że równie dobrze mogliby wziąć Bilinskiego. Może tak. Ja tego nie wiem.
                  Liczę na to, że podobne podejście "czy się to sportowo obroni to zweryfikujemy w maju" będziesz prezentował przy ocenie wszelkiego szrotu sprowadzanego corocznie do Polski.
                  To raz.

Dwa - ja nie pisałem, że liga x jest gorsza od naszej - tylko suche fakty-dane.

Które imho świadczą, że
                  Podolski
                  a) w ligach które nie są topowe
                  b) strzelał mało bramek
                  c) będąc przy tym mocno zaawansowanym wiekowo zawodnikiem
                  masz zastrzeżenia jakieś do a/b/c ?

Te przesłanki pozwalają wyciągnąć mi następujący wniosek, że w naszej było nie było mocno fizycznej lidze furory on nie zrobi - może strzeli te 10bramek.
                  Czyli wypisz wymaluj KBiliński.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Poldi na insta zaprasza na swoją prezentację

https://www.instagram.com/p/CQ_bluQp...eo_watch_again

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Jeśli brać pod uwagę same nazwisko to kogoś takiego w polskiej lidze jeszcze nie było.
                      Uli Borowka nieco mniej występów w kadrze, ale za to jeszcze RFN
                      Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Komentarz

• Czy kiedykolwiek kogos tak witano w Ekstraklasie ?

https://twitter.com/mateuszmiga/stat...400683014?s=21
                        "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta
                          Czy kiedykolwiek kogos tak witano w Ekstraklasie ?

https://twitter.com/mateuszmiga/stat...400683014?s=21
                          Ma Talent do powitań.

Komentarz

• Będzie po kim cisnąć, jak przyjadą na Łazienkowską
                            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• A tymczasem Śląsk wygrywa w Estonii pierwszy mecz ligi kongresowej.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                                Będzie po kim cisnąć, jak przyjadą na Łazienkowską
                                Byłem w Klagenfurcie w 2008, kiedy to strzelił Arturowi dwie, a potem po meczu podszedł pod sektor Polaków w naszej koszulce. Parę kvrew i folksdojczów poszło i się zawinął do szatni.

Komentarz

Pracuję...
                                X