Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    To jednak można kopać po kostkach w polu karnym? Ciekawe, bo to co pierd... młody komentator to jakieś horrendum ...

Edit: Wedle komentatora był faul ale zachowanie faulowanego kasuje podyktowanie karnego ...
    Nie słyszałem tego usprawiedliwienia ale jest mega debilne, on mógłby się kulać od jednego pola karnego do drugiego, jeśli byłby ciągnięty za koszulkę to jest to faul a kabaret jaki odstawi piłkarz jest nieistotny, nadaje się później jedynie na portale typu ekstraklasa trolls.
    edit: literówka.

Komentarz

• Konkretnie stwierdził, że faulowany przewrócił się dopiero po kroku i dodał od siebie za dużo. Żewłak się upiera i twierdzi, że ten faul to karny.
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Augustyn ****.
        Arak ziomek.

Komentarz

• Babie Jadze chyba się podobamy ale nie wiedzą jak zagadać. Drugi raz ich 0:0 daje nam mistrza.
          edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
            Babie Jadze chyba się podobamy ale nie wiedzą jak zagadać. Drugi raz ich 0:0 daje nam mistrza.
            To jest nieprawda, te ich dzisiejsze 0:0 nie ma znaczenia, nie dawaj złych pomysłów tym od prawdy czegoś tam i tym podobnym zjebom ...

p.s. Tak myślę kogo bym wziął do Legii z dzisiejszego meczu to może bym rozważył Romańczuka, a poza tym dziękuję i nie widzę możliwości.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Kuba Arak, nasz człowiek

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

p.s. Tak myślę kogo bym wziął do Legii z dzisiejszego meczu to może bym rozważył Romańczuka, a poza tym dziękuję i nie widzę możliwości.

q[-_-]p

Komentarz

• Kiurwa umknęło mi, jakoś słabo śledziłem i w ogóle jakoś tak cicho. Gratuluję tytułu.

Komentarz

• Gratulacje.
                    Zasłużone mistrzostwo.

Komentarz

• Do rozstrzygnięć w polskich ligach w tym roku trudno się przyczepić, Legia Mistrz, Pogoń z szansami na Vice. Lech w dupie, szanse Widzewa na awans raczej matematyczne a marsz klubu z Muranowa do Ekstraklasy zatrzymany już na starcie.

Komentarz

• Hehe leszki to potrafią człowiekowi poprawić humor

Komentarz

• Jacy oni są słabi. Frajerzy sezonu.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Hahaha hahaha ha.

Komentarz

• W Poznaniu kabaretu ciąg dalszy.

Komentarz

• Skorża chyba długo nie popracuje

Komentarz

Pracuję...
                                X