Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Siedzisz sobie przed telewizorem, dajmy na to Romańczuk strzela bramkę i zostajesz Mistrzem Polski. Całkowicie bez sensu.
    Trochę tak, to właśnie z Wisłą kiedyś mając już zagwarantowany tytuł, kończyliśmy sezon w Warszawie meczem, który przegraliśmy i przyznam szczerze, że pomimo tego Mistrzostwa czułem jakiś straszny niedosyt, taki kac moralny.

Komentarz

• Za Jagiellonią trochę przemawia finał PP. Papszun może trochę pokombinować a myślami już pewnie bedą w Lublinie.

Komentarz

• Estadio de Paprikana nabiera kształtów

Komentarz

• Podobno mają otworzyć stadiony na ostatnią kolejkę .
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Bardzo przyjemnie się prezentuję ten stadion w Szczecinie. Zapowiada się zacny wyjazd kiedyś
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
              Podobno mają otworzyć stadiony na ostatnią kolejkę .
              nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Tak od 15 maja otwierają stadiony, do 25% pojemności. Jeśli masz karnet jesteś zwycięzcą
                Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Pogoni się trafił niezły handicap. Ostatnia kolejka z Rakowem u siebie
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Tylko ekstraklapa czy niższe ligi też?

Komentarz

• 1 liga na pewno ale myślę, że pozostałe też. Bo niby czemu nie
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        1 liga na pewno ale myślę, że pozostałe też. Bo niby czemu nie
                        A bo to nadążysz za nimi? Mnie już żadne absurdy nie dziwią i nie zaskakują
                        A tymczasem zapraszam dzisiaj do TVP Sport na 18:00

Komentarz

• Niedawno człowiek też nasłuchiwał wieści z Białegostoku w kontekście MP, wtedy jednak napięcie było troszeczkę większe.

Komentarz

• ...
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• To jednak można kopać po kostkach w polu karnym? Ciekawe, bo to co pierd... młody komentator to jakieś horrendum ...

Edit: Wedle komentatora był faul ale zachowanie faulowanego po faulu kasuje podyktowanie karnego ...
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Frankowski odwołał miękkiego karnego dla Jagiellonii przeciwko Rakowowi. W odbycie mam zdobycie Mistrzostwo Polski dziś, chodzi mi o to że przeciwko nam takiego karnego ten śmieć by nie odwołał.
                                edit: literówka.

Komentarz

Pracuję...
                                X