Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Możesz jaśniej ?
    PBB właśnie zepchnęło Stal na ostatnie miejsce, co wymusza na niej jeszcze większą mobilizację w meczu z Pogonią.
    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

PBB właśnie zepchnęło Stal na ostatnie miejsce, co wymusza na niej jeszcze większą mobilizację w meczu z Pogonią.
      A zwycięstwo Rakowa spowodowało, że doszedł Pogoń na 1 pkt co wymusza na niej jeszcze większą mobilizację w meczu ze Stalą.

Wiem, wiem to Ty lata grałeś w piłkę na światowym poziomie, nie ja.

Komentarz

• Pjerdolisz jak potłuczony

Komentarz

• Jak zobaczyłem zdjecia z Czestochowy, to pierwsza myśl była tak, że to sprzed rozbiórki..

Komentarz

• Bugi B. Gratulacje za zdobycie medalu !!! Obyście nie oddali srebra
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Bugi B. Gratulacje za zdobycie medalu !!! Obyście nie oddali srebra
              Dzięki Benek. Gratulacje mistrzostwa

Co do srebra - zobaczymy, walka chyba całkiem ciekawa będzie. Oby, oby

Ogólnie piękna historia dla nas, patrząc co się u nas działo przez te ostatnie 20 lat.
              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Stall do przerwy wykonuje plan i prowadzi 1-0
                q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta

Dzięki Benek. Gratulacje mistrzostwa

Co do srebra - zobaczymy, walka chyba całkiem ciekawa będzie. Oby, oby

Ogólnie piękna historia dla nas, patrząc co się u nas działo przez te ostatnie 20 lat.
                  No, dobrze że macie ten mecz bezpośredni bo będzie na styk
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez uberowiec Zobacz posta

A zwycięstwo Rakowa spowodowało, że doszedł Pogoń na 1 pkt co wymusza na niej jeszcze większą mobilizację w meczu ze Stalą.

Wiem, wiem to Ty lata grałeś w piłkę na światowym poziomie, nie ja.
                    No i to "światowe" doświadczenie przesądziło o tym, że to moja opcja okazała się lepsza jak Twoja ​​​​​​

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

No i to "światowe" doświadczenie przesądziło o tym, że to moja opcja okazała się lepsza jak Twoja ​​​​​​
                      hmm? boli główka czy o co chodzi?

oczywiscie naziemny sts czynny, to pewnie miliony wygrałeś?
                      Ostatnio edytowany przez uberowiec; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Rozbawił mnie Kuciak, który piąstkując piłkę zdemolował własnego obrońcę po czym darł ryja do sędziego, pewnie z pretensjami, że ten nie gwizdnął faulu. Niby po chwili się ogarnął, ale mimo wszystko

Dobry występ Slisza. Mecz przeciętny, kilka przebłysków, dobrze, że udało się wyrwać trzy punkty.

BTW Stokowiec licencję to chyba w czipsach znalazł. Tak ślamazarnej, asekuranckiej, wręcz bojaźliwej gry jaką prezentuje Lechia to dawno nie widziałem.
                        Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Dobrze by było jakby Raków ograł Jagę a tytuł został zdobyty na boisku obijając przy okazji Wisłę, nie musi być siedem ale tak przynajmniej ze trzy do zera. Pożegnalny kop w dupsko herr Hyballi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                            Dobrze by było jakby Raków ograł Jagę a tytuł został zdobyty na boisku obijając przy okazji Wisłę, nie musi być siedem ale tak przynajmniej ze trzy do zera. Pożegnalny kop w dupsko herr Hyballi.
                            a te 27 kolejek za nami to co ? Nie na boisku

349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

a te 27 kolejek za nami to co ? Nie na boisku
                              Siedzisz sobie przed telewizorem, dajmy na to Romańczuk strzela bramkę i zostajesz Mistrzem Polski. Całkowicie bez sensu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                                Siedzisz sobie przed telewizorem, dajmy na to Romańczuk strzela bramkę i zostajesz Mistrzem Polski. Całkowicie bez sensu.
                                Etam. Do dziś pamietam jak Fabian Pawela podwyzszal na 0-2 i Podbeskidzie wygrywalo z Lechem w Poznaniu a ja darlem jape na balkonie Mistrzem Polski jest Legia
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X