Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• BartekKrotoszyn
    • Użytkownik
    • Zarejestrowani
    • 24 postów

Napisano 9 godzin temu (edytowany)

tak patrze na notowania bukow i nie napawa to mnie optymizmem. 2.40 do 3.50 na korzyść gospodarzy, wiec roznie moze byc. z drugiej strony Rakow grajac w roli faworyta, ma dodatkowa presje, a nie jest to jakos specjalnie doswiadczona ekipa i nie wykluczone, ze wplynie to nieco negatywnie na ich gre.
    Zobaczyłem ten wpis przed meczem i chciałem coś napisać właśnie przed nim ale nie będę się wpiyerdalał więc teraz napiszę tu

Raków faworyt i presja Jaka kuurwa presja? Grają swoje i tyle. Fajna grupa ludzi tam się stworzyła i grają. Faworyt w meczu z Lechem? Tak. ale presja? Wątpię.

Komentarz

• No i z 10 pkt. robią się 3. Sraczka w klubie.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Już tylko 3 punkty dzielą Pogoń od Legii ,wygląda na to ,że piłkarze będą bić z Lechem o palmę frajestrwa sezonu.
        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
          Już tylko 3 punkty dzielą Pogoń od Legii ,wygląda na to ,że piłkarze będą bić z Lechem o palmę frajestrwa sezonu.
          Doskonale, że Pogoń walczy, będzie presja, emocje do końca i mecze o wszystko. I szybka weryfikacja Michniewicza. Szybsza niż się spodziewał.

Komentarz

• Cztery punkty, Pogoń musi mieć o jeden więcej aby zdobyć MP.

Komentarz

• Jeśli górnik troszkę mocniej dociśnie to będzie remis. Na co liczę. W pierwszej połowie zabrzanie zdecydowanie lepsi.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                Już tylko 3 punkty dzielą Pogoń od Legii ,wygląda na to ,że piłkarze będą bić z Lechem o palmę frajestrwa sezonu.
                Aha czyli my już przegraliśmy z Piastem tak?
                edit: literówka.

Komentarz

• 1 celny strzał Pogonii.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Bardzo dobrze ze Pogoń i Raków walczą, to pokaże czy jesteśmy cokolwiek warci. Jak mamy cokolwiek pograć w Europie to presja jest na porządku dziennym. Czas na weryfikację.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                      Bardzo dobrze ze Pogoń i Raków walczą, to pokaże czy jesteśmy cokolwiek warci. Jak mamy cokolwiek pograć w Europie to presja jest na porządku dziennym. Czas na weryfikację.
                      Ja tam się nie ciesze ale fakt chłopaki mają okazję udowodnić czy zasługują na mistrza czy nie. Końcówka sezonu zapowiada się ciekawie.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Puchacz jest mega cienki, Union chyba się pospieszył z transferem. Uważam również, że dobrze że nie kupiliśmy Salomona że. ​​​​
                        edit: literówka.

Komentarz

• Ja tylko przypomnę, że ta mega-zajebista Pogoń jak tylko pojawiła się minimalna presja w meczu z nami to tak się posrała, że do przerwy było 0-4.
                          Więc jakoś jestem spokojny, że jak pojawi się szansa na wyprzedzenie Legii to pojawi się presja i będą błędy.

Komentarz

• Zostały 3 punkty, żarty się kierwa skończyły.
                            Teraz się okaże czy mamy drużynę z jajami czy bandę pizdusiów.

Panie Michniewicz, nie kombinuj jutro ze składem...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                              Ja tylko przypomnę, że ta mega-zajebista Pogoń jak tylko pojawiła się minimalna presja w meczu z nami to tak się posrała, że do przerwy było 0-4.
                              Więc jakoś jestem spokojny, że jak pojawi się szansa na wyprzedzenie Legii to pojawi się presja i będą błędy.
                              Z Piastem też tak kiedyś miało być.. wygrajmy co mamy wygrać i nie będzie trzeba patrzeć na nikogo.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• No proszę, w Poznaniu 3-0 dla Lecha.
                                Czyżby myśl szkoleniowa Macieja już zadziałała?

Komentarz

Pracuję...
                                X