Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dostać dwie sztuki prowadząc i grając z przewagą jednego zawodnika, to trzeba mieć poznański gen porażki
    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta

Kolejkę temu zremisowali z Piastem
      Ok

Nie śledzę tak dokładnie ich poczynań, zdaję się komentatorzy coś tak mówili, albo źle usłyszałem..... nieważne

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta

Nawet bez wygranej jutro macie całkiem komfortową sytuację
        Po prostu zdanie mojego przedmówcy mi się wydało niedorzeczne, bo jak my byśmy dostali, to Raków odrabia 1 punkt, a on pisze o wypisaniu się z mistrza.

PS. Leszki

Komentarz

• Ale też trzeba oddać, że efekt miotły zadziałał wzorcowo, Jaga strasznie napakowana.

Komentarz

• Bycie kibicem Lecha to wieczny wkurw :P

Komentarz

• I po takiej wygranej Jagiellonii niech ktoś mi powie, że piłkarzom zależało na poprzednim trenerze. Odszedł i nagle nauczyli się grać w piłkę...

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Błażej Augustyn, 3 czerwone kartki w przeciągu czterech ligowych spotkań. Szanuję.

Komentarz

• A nie 4 żółte w dwóch?

Nawet jeśli dostaniemy z Lubinem w trąbę trójka i tak nie będzie to śmieszniejsze niż dzisiejszy kabaret.
                  Ale niestety jak Lech coś odwali to nasi proszą o podtrzymanie piwa i próbują go przebić w walce o błazenadę roku, więc nie zdziwię się jutro łatwą porażką na własne życzenie.

Komentarz

• Zastanawiałem się kto z tego Lecha mógłby być u nas wzmocnieniem. W pierwszym składzie to chyba tylko Ishak by się łapał. Tiba miałby kłopot przebić się przy Kapustce i Luquinhasie. Może Salamon na stopera, ale Gruby Czesław nie poświęciłby Wietesa. Słabo to u nich wygląda.
                    Ostatnio edytowany przez smiglostopy; [ARG:4 UNDEFINED].
                    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Tiba to bardziej pozycja Martinsa niż Kapustki czy Luquinhasa.

I to zdecydowanie ich najlepszy piłkarz.

​​​​​​
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• W meczach które widziałem on im robił całą grę. Może dlatego taka pozycja mi wyszła.
                        „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Znów: Kuchy King! I znów - szkoda, że nie dla nas.
                          Czasem mówi się o wypracowanym przez jakąś drużynę stylu. W Poznaniu wypracowano styl Żurawia.
                          Wydawało się, że w przerwie zimowej trochę go zagubiono, ale Lech wrócił do tego, czym czarował jesienią na boiskach ekstraklasy i w spotkaniach LE.
                          Brawo! Liczy się konsekwencja!
                          BTW
                          Cracovia pierwszym zespołem, który nie ma szansy dogonić Legii w tym sezonie.
                          Nawet jakby wszystko do końca wygrali, to zdobędą 44 punkty. Może czas pierdolnąć whisky?
                          W Poznaniu Styl Żurawia, w Krakowie Pijany Mistrz...
                          .
                          Dziś do podopiecznych Probierza może dołączyć Stal i Podbeskidzie.
                          Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].
                          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                            Dostać dwie sztuki prowadząc i grając z przewagą jednego zawodnika, to trzeba mieć poznański gen porażki
                            Powtarzam się chyba ale pozwolę sobie przypomnieć słowa reprezentanta Tymka Puchacza ze takie porażki budują drużynę
                            edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                              A nie 4 żółte w dwóch?

Nawet jeśli dostaniemy z Lubinem w trąbę trójka i tak nie będzie to śmieszniejsze niż dzisiejszy kabaret.
                              Ale niestety jak Lech coś odwali to nasi proszą o podtrzymanie piwa i próbują go przebić w walce o błazenadę roku, więc nie zdziwię się jutro łatwą porażką na własne życzenie.
                              Piast 2 x żółta( jedna z kartek anulowana), Zagłębie pauza za kartki , Pogoń 2 x żółta, Lech 2 x żółta. Przy nim Jędza z Wieteską to przedszkolaki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta

Po prostu zdanie mojego przedmówcy mi się wydało niedorzeczne, bo jak my byśmy dostali, to Raków odrabia 1 punkt, a on pisze o wypisaniu się z mistrza.

PS. Leszki
                                Raków spuścił mocno z tonu, to nie ta sama drużyna co jesienią. Jeśli do tej pory nie wrócili na właściwe tory, to wątpię żeby to nastąpiło.
                                Wszystko się rozegra między nami i Portowcami.

Komentarz

Pracuję...
                                X