Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sektor gości wygląda jak więzienie...

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
      Sektor gości wygląda jak więzienie...
      Brakuje tylko kosza i siłowni na tym spacerniaku. Jeżeli nasz sektor gości był nazywany Guantanamo to co powiedzieć o tym? Alcatraz?

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Brakuje tylko kosza i siłowni na tym spacerniaku. Jeżeli nasz sektor gości był nazywany Guantanamo to co powiedzieć o tym? Alcatraz?:kowboi:
        Pamiętam że nasz stary stadion został tak nazwany przez reporterów Sky News przed meczem reprezentacji z Anglią na Ł3

Komentarz

• Przez jeżdżenie X lat po niższych ligach wolę taki spacerniak niż tamte nierzadko klaustrofobiczne klatki z ZOO. Wydaje mi się, że jesteście rozpieszczeni

Komentarz

• Kuchy King!
            szkoda, że nie dla Legii
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Pogoń wygrała więc w tym temacie cisza.
              zaskakujące.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                Pogoń wygrała więc w tym temacie cisza.
                zaskakujące.
                Lecz się zjebie.

Komentarz

zaskakujące.
                  Yevaud wyczerpał temat i nie ma o czym pisać:

Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                  Kuchy King!
                  szkoda, że nie dla Legii
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Poza tym, że strzelił bramkę, to kopał się po czole. Dośrodkowania i straty jak w Legii. Parę razy mądrze wymuszał faule.
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Nie mniej strzelił bardzo ważną bramkę, na miarę zwycięstwa swojej drużyny, podobnie jak to właśnie bywało w Legii

Komentarz

• Wisła Płock jedzie już 2-0 z jednym z niedawnych kandydatów do tegorocznego Mistrzostwa, Rakowem.

Komentarz

• Równie szybko Raków wyrównał. Swoją drogą interwencja bramkarza Wisły która dała rzut karny, była dość absurdalna.
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                            Nie mniej strzelił bardzo ważną bramkę, na miarę zwycięstwa swojej drużyny, podobnie jak to właśnie bywało w Legii
                            Nie sposób temu zaprzeczyć. Piłka dotarła do niego po rykoszecie. I te jego (owszem, ważne) bramki w Legii też kojarzą mi się zwykle z fartem. Nie rozumiem jak to jest, że on ma problemy z kopnięciem piłki ze skrzydła, żeby spadła w polu karnym, a nie poszła w aut po drugiej stronie, a jednocześnie faktycznie powtarzalnie robi te ważne liczby. No więcej szczęścia niż rozumu. A ja jestem z tych, których to irytuje. Ten brak rozumu, nie to więcej szczęścia. Więc nie tęsknię.
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

zaskakujące.
                              Wygrała no i? Mamy Internet, wynik odnotowany, mecz do zapomnienia. Mamy się spuszczać nad tym marnym widowiskiem? Jak dostawali w cymbał 3x pod rząd + porażka w PP, to również nie wychylileś się z nory.
                              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Nie sposób temu zaprzeczyć. Piłka dotarła do niego po rykoszecie. I te jego (owszem, ważne) bramki w Legii też kojarzą mi się zwykle z fartem. Nie rozumiem jak to jest, że on ma problemy z kopnięciem piłki ze skrzydła, żeby spadła w polu karnym, a nie poszła w aut po drugiej stronie, a jednocześnie faktycznie powtarzalnie robi te ważne liczby. No więcej szczęścia niż rozumu. A ja jestem z tych, których to irytuje. Ten brak rozumu, nie to więcej szczęścia. Więc nie tęsknię.
                                Przyebali się ostatnio dziennikarze do Horngachera i jego niedawnego podejścia do Żyły(Po zdobyciu złota w MŚ. Sugerowali, że ten tłamsił Żyłę w jego sposobie bycia w mediach). Tenże Horngacher odpowiedział na to,że dalej trzyma się swojego zdania i dalej by tonował Żyłę bo przez te heheszki traci energię a bez nich liczby(medale) by miał 2 x większe.
                                Tak samo Kucharczyk, gdyby skupił się w czasie meczu na meczu to te liczby miałby jeszcze większe a że raz na jakiś czas coś strzeli... no kiurva, musi raz na jakiś czas coś strzelić

Komentarz

Pracuję...
                                X