Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta

Trzeci karny ze Stalą Mielec to akurat był przekręt sędziego a nie Jędzy więc nie wiem jak można go za to winić. Zresztą pod względem ilości zadziwiających decyzji arbitra, ten mecz to w ogóle było jakieś kuriozum.
    Ja rozumiem frustrację spowodowaną trzema karnymi i ogólnie głupią przegraną, ale tak na spokojnie jak sobie obejrzysz powtórki, to zobaczysz, że Jędza dużo pomógł w tym, aby te karne zostały podyktowane, zwłaszcza przy tym drugim, gdzie pomylił futbol z zapasami.
    Dlatego jak najbardziej można go winić, gdyż swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem dał pretekst sędziemu, a jak wiadomo, mając obok taką kuurwę z gwizdkiem, należało się powstrzymać od tego typu aktów desperacji.
    Nie mniej pełna zgoda, że co sędzia w tym meczu odpjerdolił to jego.

https://www.laczynaspilka.pl/rozgryw...asysty-szwocha

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta

Po prostu jego słaba psychika wysłała mu maila do nadciągającej kupy że spotkanie jest w spodniach.
      Też tak sadzę
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zagadka, Czyj to stadion tak pięknie powstaje ?

349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Zagadka, Czyj to stadion tak pięknie powstaje ?
          Kolejny raz wyszukiwarka obrazów zdała egzamin.

Najlepsze jest to, że oni chcą tam zagrać mecz Raków-Lech ... 16 kwietnia . A myślałem, że to ja mam mało czasu, aby napisać pracę inżynierską do końca marca...

Komentarz

• Zamieszczone przez pietaszek Zobacz posta

Kolejny raz wyszukiwarka obrazów zdała egzamin.

Najlepsze jest to, że oni chcą tam zagrać mecz Raków-Lech ... 16 kwietnia . A myślałem, że to ja mam mało czasu, aby napisać pracę inżynierską do końca marca...
            Ej miało być uczciwie

Swoją drogą, wie ktoś jaka pojemność tam będzie ?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Ej miało być uczciwie

Swoją drogą, wie ktoś jaka pojemność tam będzie ?
              Jakoś niecałe 10 000.
              Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Termin realizacji to podobno koniec lipca 2021 a pojemność 5500, w tym 1000 zadaszona.

Komentarz

• Rozumiem, że to stadion z myślą o pierwszej lidze
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Magiera zrezygnował z prowadzenia reprezentacji U20 i prawdopodobnie obejmie Śląsk Wrocław. Jakoś nie widzę tego. Uważam, że Lavicka i tak wyciągał maksa z dosyć przeciętnej drużyny emerytów i odpadów z innych klubów.

Komentarz

• Lepsze jest wrogiem dobrego. Nie podobał się środek tabeli z Lavicką? To będzie "walka o spadek" z Magierą.
                      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                        Termin realizacji to podobno koniec lipca 2021 a pojemność 5500, w tym 1000 zadaszona.

Tylko 5500 miejsc, ale do tego 4 autokary i dwa samochody na gotówkę z dnia meczowego.

Komentarz

• Odra Wodzisław miała taki stadion 20 lat temu.

Komentarz

• Gdzieś(nie wiem gdzie, zapewne forum wieżowców) obiło mi się o uszy/oczy, że to taki tymczasowy kurnik na szybko robiony. I żeby było jeszcze szybciej to jest oparty na gotowym projekcie z Niecieczy. W przyszłości w Częstochowie ma powstać na innym terenie nowy obiekt, który będzie już można nazwać stadionem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                              Gdzieś(nie wiem gdzie, zapewne forum wieżowców) obiło mi się o uszy/oczy, że to taki tymczasowy kurnik na szybko robiony. I żeby było jeszcze szybciej to jest oparty na gotowym projekcie z Niecieczy. W przyszłości w Częstochowie ma powstać na innym terenie nowy obiekt, który będzie już można nazwać stadionem.
                              Została ta "przyszłość" jakoś wstępnie zdefiniowana? Bo toto to miało być w zeszłym roku i to po obsuwie.
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Została ta "przyszłość" jakoś wstępnie zdefiniowana? Bo toto to miało być w zeszłym roku i to po obsuwie.
                                Czytam teraz, że docelowo ma być powiększony do 8 500 krzesełek ale to jak będzie ich stać. Natomiast ta "przyszłość" drugiego nowego stadionu jest nieokreślona więc jest pewnie odległa i mało realna Być może nawet ten drugi stadion to tylko lokalna plotka wypuszczona w jakimś celu.

Przy okazji przeczytałem, że Raków od 7 lutego płaci kary 30 000 PLN za każdy mecz rozegrany poza Częstochową.

Komentarz

Pracuję...
                                X