Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raków bierze Wdowiaka.

Może to nie jest jakiś hit, ale pokazuje, że Raków jest naprawdę nieźle zarządzany. Wydaje się, że to może nie być drużyna jednego sezonu. Widać tam jakaś myśl w tworzeniu zespołu
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Na warunki ekstraklasowe może nie hit ale hicik.
      A Raków jest zarządzany bardzo dobrze. W końcu to przecież ziomki Bogusia.

" Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
        Raków bierze Wdowiaka.

Może to nie jest jakiś hit, ale pokazuje, że Raków jest naprawdę nieźle zarządzany. Wydaje się, że to może nie być drużyna jednego sezonu. Widać tam jakaś myśl w tworzeniu zespołu
        Drużyna i sam klub też wydaje się poukładany. Brakuje "tylko" stadionu. Dzieje się tam coś w tym temacie czy dalej Bełchatów będzie grany albo jakiś inny zastępczak? Boniek chyba jakieś ultimatum kiedyś im stawiał w tej kwestii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
          Drużyna i sam klub też wydaje się poukładany. Brakuje "tylko" stadionu. Dzieje się tam coś w tym temacie czy dalej Bełchatów będzie grany albo jakiś inny zastępczak? Boniek chyba jakieś ultimatum kiedyś im stawiał w tej kwestii.
          Zaczęli budowę chyba więc pewnie jeszcze ten i następny sezon w Bełchatowie
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Pozwolę sobie przypomnieć bo kolega IX14 rzadko się odzywa, że tradycyjnie z przeglądem sportowym jest dostępny skarb kibica

Komentarz

• "Jesteśmy ligą talentów. Te ostatnie transfery pokazują, że zawodnicy są gotowi na wyjazdy do silniejszych lig i odgrywanie tam swoich ról. Nie można zapomnieć, że 10 lat temu najlepszym piłkarzem Ekstraklasy był Robert Lewandowski, a teraz jest najlepszy na świecie – mówił Marcin Animucki, prezes Ekstraklasy, w poranku Weszło.FM. "

Liga talentów

I kiedy myślisz że Ekstraklasa bardziej skompromitować się nie może wyskakuje prezes w krawacie i mówi że Ekstraklasa jest ligą talentów Może on się Ligue 1 w przerwie naoglądał bo tak tam nazywają swoje rozgrywki? Ja właśnie oglądam Lubin-Płock i tam talentów jest od groma, dwóch młodzieżowców którzy grają dzięki przepisom.

Komentarz

• Niech ktoś przypomni jak na Ipli wykupić tą promocję na ekstaklapę. Nigdy nie mogę tego znaleźć na stronie.
                „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                  Ja właśnie oglądam Lubin-Płock i tam talentów jest od groma, dwóch młodzieżowców którzy grają dzięki przepisom.
                  Naprawdę musi ci się nudzić
                  Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Jak mogę to zawsze obejrzę jakiś mecz. Akurat nic nie gra z poważnej piłki to obejrzałem Ekstraklapę.

Komentarz

• Na Playerze nie ma promocji na Ekstraklasę w tej rundzie ​​​​​​​​​​​​.
                      Bazinga!
                      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• No to Raków jeszcze tak ze dwa/trzy razy w plecy w najbliższych kolejkach i dołączy do grona jednorundowych jesiennych strzałów.

Komentarz

• Ciekawa akcja była na Betfan. Należało wytypować wszystkie mecze w kolejce i jeśli nie trafiło się żadnego meczu, to dawali bonus 1000zl. Minimalny zakład 10 zł, typy tylko 1x2. Licząc na ten bonus postawiłem na zwycięstwa Płocka i Pogoni Nie idzie ogarnąć tego pie*dolnika ​​​​
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Człowiek przez te kilka miesięcy zapomina jak wielkim gównem jest ta liga talentów. W meczu 2 "topowych" drużyn, jedyny celny strzał w pierwszej połowie oddaje Kuchy. W drugiej połowie za to pierd*li tyle, że można obdarować ze dwie kolejki w Mołdawii i na Słowacji, a i tak jest silnym kandydatem do gracza meczu.
                            „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                              No to Raków jeszcze tak ze dwa/trzy razy w plecy w najbliższych kolejkach i dołączy do grona jednorundowych jesiennych strzałów.
                              Najpierw zobaczymy czy tak będzie jak przegraja te 2 - 3 mecze i gdzie wówczas będą. Ale szacun, że już po jednym meczu wydajesz takie oceny.
                              Oglądałeś mecz? Ja tak. Ciężko się spodziewać aby nie przegrali jeszcze czegoś ale wyglądali dobrze.

PS. Pogoń wygrała więc w temacie heheszkow z Runjaica cisza na forum. Zapewne do czasu aż coś przegra.
                              " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Oho, zaczęło się.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X