Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    NIe wiem jak inni ale jak dla mnie dwa karne dla Rakowa z dupy wyjęte, ok byli lepsi, ale szczególnie drugi karny to ja nie wiem za co podyktowano. Gdyby nam gwizdnęli takie karne to by były dyskusje na cały tydzień, a fora w Poznaniu by padły.
    Fakt, obejrzałem sobie powtórki i o ile pierwszy raczej bezdyskusyjny, to ten drugi mocno dyskusyjny

Komentarz

• Rakowem bym się w ogole nie przejmował. Po pierwsze takie wynalazki to zazwyczaj trwają jedną rundę, a po drugie na wiosnę będą musieli grać mecze w roli faworyta i pod presją, a to jak wiadomo jest zabójcze dla „umiejętności” polskiego kopacza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
        Rakowem bym się w ogole nie przejmował. Po pierwsze takie wynalazki to zazwyczaj trwają jedną rundę, a po drugie na wiosnę będą musieli grać mecze w roli faworyta i pod presją, a to jak wiadomo jest zabójcze dla „umiejętności” polskiego kopacza.
        To trochę jak Piast dwa sezony temu. Też miał być chwilowym wynalazkiem.

Komentarz

• No i był. Tylko na nasze nieszczęście w rundzie finałowej, w maju 2019.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
            Stalówka właśnie urwała punkty Amice
            Tak więc mam nadzieję że 711 oglądał i wszystko notował...
            Stalówka jest tylko w Stalowej Woli

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
              Stalówka jest tylko w Stalowej Woli
              No ale przecież to "Stalówce Mielec" wsadzimy w d.pę widelec
              Bazinga!
              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Ja jestem prosty Motorowiec i nic im takiego nie wkładałem

e:
                A tak serio to po prostu "Stalówka" w moich kręgach kojarzona jest tylko ze Stalową Wolą. Reszta to Stal, czy to Rzeszów, czy Sanok, czy Kraśnik. Coś jak GieKSa katowicka. Na Górnika z Łęcznej czy GKS Bełchatów nie powiem GieKSa.
                Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

Komentarz

• ​ Gdybym wiedział, że rozpętam taką dysputę na ten temat.....​​

Komentarz

• Rudy wtopił z Lechią czwarta raz pod rząd i czwarty raz do zera. Na koniec czeka ich jeszcze wyjazd do Probierza.

Komentarz

• Heheszki w Runjaica za 3 2 1..
                      Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Ależ ten Kozłowski z Pogonii jest świetny :O

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          Heheszki w Runjaica za 3 2 1..
                          Nie widzę wpisów nt trenera po remisie z Płockiem i porażką z Górnikiem, pewnie przypadek
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Heheszki w Runjaica za 3 2 1..
                            Wow, wyszedł im jeden mecz póki co. Jak na taki okres czasy w Pogoni to szału nie zrobił tam kompletnie.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Typowy Lech
                              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                              Wiedźmin

Komentarz

• Fajny ten mecz w Poznaniu...

Komentarz

Pracuję...
                                X