Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Helik za 800 000 euro do Championship, Bochniewicz do Eredivisie. U nas Astiz i Lewczuk.

Młody to on był kiedyś. Gość ma 22 lata. Tylko w Polsce 22latekt o młody piłkarz.
    3 - 4mln za Gumnego to uczciwa kasa, ostatnio mało grał, po kontuzjach, nie grając w pucharach. ​​​
    W takim razie czemu cena za Niezgode była skandalem?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• Tymczasem, dopiero co, wroniecka barcelona uciułała punkt na terenie hegemona z Wrocławia. Nie oglądałem meczu, ale tylko przez zalecenia lekarza, że nie wolno mi tyle cmokać z zachwytu

Komentarz

• Grają najfajniejszą ofensywnie piłkę w lidze. Tylko co z tego, jak w obronie babol za babolem.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dla wielbicieli stylu. Pięknie grający Lech 2 pkt w 3 meczach. Fatalna Legia 6 pkt.

Komentarz

• Odpal ******** szampana. Mam centralnie w powazaniu gre Lecha, nawet nie widzialem pol meczu tej druzyny w tym sezonie i mam w nosie czy graja pieknie, czy nie.Natomiast gwarantuje Ci, ze jesli Legia radykalnie nie poprawi swojej gry (nie wytworzy chocby namiastki stylu) to
            bedziemy zbierac oklep/meczyc remis co druga kolejke. Niewiele brakowalo juz z cieniutka
            Wisla Plock. Faktycznie sukces, po 3 kolejkach jestesmy wyzej od Lecha, jakby to mialo jakies znaczenie. Przybij piatke z Onyszka, ten sam poziom myslenia.

Komentarz

• Ma wrażenie, że by nas strasznie rozklepali w tej chwili. Ofensywnie są półkę wyżej. Poprawią defensywę i będą naprawdę mocni. No, ale jak to w poznańskiej lokomotywie, zapewne zaraz coś się zatrze
              Bazinga!
              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• grają pewnie jak trenują, a trenują tak jakie produkty chcą sprzedawać - ofensywnie, z pierwszej piłki i z polotem
                a że czasu na trening obrony nie starcza, coż... banał ale wiadomo, że mistrzostwo wygrywa się obroną
                nasza gra może by się broniła gdybyśmy rzeczywiście mieli żelazną obronę
                miała być drużynowa obrona, miał być wysoki pressing i szybkie rozgrywanie ataku po przejęciu
                a jest siermięga i wrzutki na Bogu ducha winnego wysokiego drewniaka

Komentarz

• W tym Poznaniu tak odpłynęli, że uważają (w większości), że karnego dla Śląska nie powinno być (sytuacja z Puchaczem)

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                    Ma wrażenie, że by nas strasznie rozklepali w tej chwili. Ofensywnie są półkę wyżej. Poprawią defensywę i będą naprawdę mocni. No, ale jak to w poznańskiej lokomotywie, zapewne zaraz coś się zatrze
                    To ja wolę być "ofensywie polke niżej" i nie mieć stylu ale mieć w trzech meczach 6 punktów a nie 2.
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• To jak są sędziowane mecze w tym sezonie to jest jeden wielki skandal. Dzisiaj w Zabrzu kolejny popis Stefańskiego...
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Fajny test nas czeka w sobotę. Mistrz vs lider. Czas odpalić. Przypomnieć sobie ostatni mecz z hanysami.

Komentarz

• Nigdy nie myślałem, że się wpiszę w tym temacie, ale na wygnaniu to człowiek ogląda całą ekstraklapę. Mając porównanie pomiędzy naszymi w Płocku a Górnikiem z Lechią to nie widzę tego zbyt dobrze w następnej kolejce. Legia musi ich po prostu jeb**ć w przyszły weekend i wrócić na właściwe tory.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

To ja wolę być "ofensywie polke niżej" i nie mieć stylu ale mieć w trzech meczach 6 punktów a nie 2.
                            Zobaczymy jak to będzie wyglądać w meczu z Górnikiem.
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Zobaczymy jak to będzie wyglądać w meczu z Górnikiem.
                              Ale jak ma wyglądać? Przecież oczywiste jak będzie wyglądać. Biorąc pod uwagę, że zaraz potem mamy LE to oby wymeczone 1-0 i tyle. Nie ma co liczyć na jakieś wielkie cuda na kiju.

Jasne oczy bolą jak to wygląda tak jak w 2 połowie w Płocku no ale ważne aby skutecznie. Natomiast zawsze będę wolał takie krwawienie z oczu i trofea niż wstawianie sobie do gabloty to co w Poznaniu czyli powietrze, moralne mistrzostwo Polski i styl. Bo na koniec nie ma to żadnego znaczenia.
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Ma wrażenie, że by nas strasznie rozklepali w tej chwili. Ofensywnie są półkę wyżej. Poprawią defensywę i będą naprawdę mocni. No, ale jak to w poznańskiej lokomotywie, zapewne zaraz coś się zatrze
                                Coś mi się wydaje, tęczowy miętusku, że praktycznie pod każdym wpisem o amice łapiesz podnietkę.

Komentarz

Pracuję...
                                X