Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ishak kolejny gol stylem gry przypomina Nikolicia tak tego Nikolicia który był za stary i za drogi by wrócić.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Lech ze stylem grający podobno pięknie 1 punkt w dwóch meczach.
      Legia bez stylu brzydko grająca 3 punkty w dwóch meczach.

Ps. Jak "komuś" przyjdzie do głowy przekonywania, że Martins jest lepszy od Tiby niech odpali chociażby dzisiejszy mecz Lecha. Inne światy.
      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• "Ruszamy pełną parą". Hasło z oprawy Lecha
        To ruszyli - 1 pkt w 2 meczach
        ​​​​​
        Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Grają z rozmachem, trzeba im przyznać. A wyniki i nonszalancja w obronie potwierdzają, że to młoda, jeszcze niezgrana (szczególnie w obronie) drużyna. Mają ogromny potencjał, ale czy utrzymają ten skład, czy zbalansują obronę i atak? To zależy od tego, czy Żuraw jest trenerem z jajami, czy tylko "wprowadzaczem" młodzieży do obróbki i opchnięcia ich dalej. Jak im zatrybi i nabiorą trochę dojrzałości i ogłady w obronie mogą w tym sezonie namieszać. Zarówno z Zagłębiem, jak i dzisiaj powinni wysoko wygrać. Okazji mają dużo, tylko brakuje ostatniego podania, albo wykończenia. Robią to od niechcenia, bo za chwile idzie kolejny atak. I to się mści. Dla nas dobrze. Niech ładnie grają i ostatecznie tracą punkty.
          Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Lech ze stylem grający podobno pięknie 1 punkt w dwóch meczach.
            Legia bez stylu brzydko grająca 3 punkty w dwóch meczach.

Ps. Jak "komuś" przyjdzie do głowy przekonywania, że Martins jest lepszy od Tiby niech odpali chociażby dzisiejszy mecz Lecha. Inne światy.
            Wez sie nie kompromituj, zaorales sie juz podczas ich meczu w pucharach... Trzeba bylo jeszcze
            napisac ze tak samo jak oni awansowalismy do 3 rundy LE.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Wez sie nie kompromituj, zaorales sie juz podczas ich meczu w pucharach... Trzeba bylo jeszcze
              napisac ze tak samo jak oni awansowalismy do 3 rundy LE.
              Mówiąc szczerze o tym myslalem, ale wiem, że forumowi wrażliwcy z brakiem poczucia humoru i dystansu by tego nie zrozumieli.

Ocenianie kompromitowania poświęć tm, którzy po meczu z Omonia czy Jagiellonia dają Luquinhasa plusem meczu.

Pozdrawiam.
              ​​​​​

#TeamVuko

Komentarz

• Pewnie wiekszosc wypelniajacych roznego rodzaju sondy internetowe mialo kliknac Gvilie, ale sie palec zeslizgnal...
                Nie wiem, kto byl plusem w meczu z Jagiellonia, ale brawa dla Vuko za odwage i wyjscie z Remym i Rocha w podstawie. Szkoda, ze zabraklo mu konsekwencji i wpuscil tego brazylijskiego lebiege...

Komentarz

• Gumny idzie do Augsburga za 3 mln euro, jeśli mam być szczery to spodziewałem się 2x większej kwoty.

Komentarz

• Dwa lata temu pewnie by poszedł za 6 .
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Z tego co pamiętam, to na początku 2018 r. był blisko przejścia do Borussii Monchengladbach za 8 mln Euro (co było anonsowane jako rekord), ale tuż przed transferem doznał kontuzji.

Dla pewności sprawdziłem internety. Co prawda nie kontuzja - ale na testach wyszło coś nie tak z kolanem

Zamieszczone przez Przegląd Sportowy Zobacz posta
                      Stanęło ostatecznie na 6,5 mln euro, a także bonusach - 1,5 mln za awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów i 10 proc. od kolejnego transferu.

To sprawiło, że „Guma” dostał zielone światło i ruszył do Niemiec na testy medyczne. I to one okazały się przeszkodą nie do przeskoczenia. A właściwie czas, który płynął nieubłaganie. Harmonogram był bowiem napięty, gdyż zimowe okienko transferowe w większości europejskich krajów zamykane jest 31 stycznia o północy. W Niemczech natomiast kilka godzin wcześniej, bo już o 18.

Tymczasem podczas środowych badań wyszły - według Niemców - lekkie problemy z kolanem. Szefowie Kolejorza dostali informację, że potrzebne są dodatkowe konsultacje, a ponieważ nie uda się ich zrobić w tak krótkim czasie, to odstępują od finalizacji transakcji. Argumentowali, że nie mogą zaryzykować wyłożenia tak poważnych pieniędzy, jeśli nie mają absolutnie stuprocentowej pewności, że ze zdrowiem 19-latka jest wszystko w porządku

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Gumny idzie do Augsburga za 3 mln euro, jeśli mam być szczery to spodziewałem się 2x większej kwoty.
                        Wątpię by ktoś więcej wyłożył za piłkarza z ligi która nie może załapać się do fazy grupowej LE
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta

Wątpię by ktoś więcej wyłożył za piłkarza z ligi która nie może załapać się do fazy grupowej LE
                          Wątpię, że masz pojęcie o czym piszesz. Są jakieś typy na weekend?

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            Gumny idzie do Augsburga za 3 mln euro, jeśli mam być szczery to spodziewałem się 2x większej kwoty.
                            Ponieważ?

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Ponieważ?
                              Bo młody i dobrze rokuje.
                              Ale widzę, że za Jóźwiaka Turcy krzyczą 2 mln euro

Komentarz

• Helik za 800 000 euro do Championship, Bochniewicz do Eredivisie. U nas Astiz i Lewczuk.
                                Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Bo młody i dobrze rokuje.
                                Ale widzę, że za Jóźwiaka Turcy krzyczą 2 mln euro
                                Młody to on był kiedyś. Gość ma 22 lata. Tylko w Polsce 22latekt o młody piłkarz.
                                3 - 4mln za Gumnego to uczciwa kasa, ostatnio mało grał, po kontuzjach, nie grając w pucharach. ​​​
                                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X