Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy sezon, ci sami zjebani sędziowie. Nie rozumiem jak po czymś takim może nie być czerwa, przecież jakby mu trafił w achillesa, to piłka na pół roku z bani. Sytuacja z 89' więc bez wpływu na grę raczej, ale to jest skandal.
    Sędziował pedał frankowski, na varze o dziwo Przybył.
    https://twitter.com/i/status/1296872059121872896
    Mioduski won
    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Lech naprawdę dobrze wyglądał. Szybka gra z pierwszej piłki, składne i przemyślane akcje. Ale potem zszedł Jóźwiak i... zrobili Poznań
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Tak wiem, że czekacie: dobry ten Alvarez.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Tak wiem, że czekacie: dobry ten Alvarez.
          Urban z Eleven, jak Craxa go zakontraktowała, pisał, że to kawał grajka, jak na nasze warunki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Widać od razu, że umie w pilke.
            No nic, niech pokopie tam a za rok do nas.
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Co w tym sezonie decyduje o miejscu na koniec sezonu w przypadku tej samej ilości punktów? Ma ktoś jakiś regulamin Ekstraklasy?

Komentarz

• Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
                Co w tym sezonie decyduje o miejscu na koniec sezonu w przypadku tej samej ilości punktów? Ma ktoś jakiś regulamin Ekstraklasy?
                Za wikipedia:

"Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. liczba zdobytych bramek na wyjeździe w meczach bezpośrednich (dla dwóch drużyn o równej liczbie punktów); 5. liczba zdobytych bramek w meczach bezpośrednich (dla więcej niż dwóch drużyn o równej liczbie punktów); 6. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 7. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek; 8. liczba zwycięstw w całym cyklu rozgrywek; 9. liczba zwycięstw na wyjeździe w całym cyklu rozgrywek; 10. mniejsza liczba punktów za kartki (czerwona kartka = 3 punkty, żółta kartka = 1 punkt, wykluczenie na skutek dwóch żółtych kartek = 3 punkty, uwzględniające 1 punkt za pierwszą żółtą kartkę); 11. wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play. W przypadku, gdy drużyny o równej liczbie punktów nie rozegrały jeszcze wszystkich meczów bezpośrednich, punkty od 2 do 5 są pomijane.
                Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy."

Komentarz

• Na wikipedii też znalazłem ale tam można sobie wpisać co się chcę. A regulamin znalazłem tylko do poprzedniego sezonu.

Komentarz

• Co za brama Jimeneza!!
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• "Do skandalicznej sytuacji doszło po meczu Jagiellonii Białystok z Wisłą Kraków. Na płytę boiska wszedł kibic ze swoimi dziećmi i zaczął robić wspólne zdjęcia z Jakubem Błaszczykowskim. ????????

Ponadto Błaszczykowski został już odseparowany od całej drużyny. – Nasz kapitan nie wraca do Krakowa autokarem z całym zespołem. Po tym, co zaszło na murawie, musieliśmy odizolować Kubę, który niezwłocznie po powrocie przejdzie testy na obecność koronawirusa – potwierdziła rzeczniczka Wisły Kraków Karolina Biedrzycka."

Podlasie...

Komentarz

• Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
                        "Do skandalicznej sytuacji doszło po meczu Jagiellonii Białystok z Wisłą Kraków. Na płytę boiska wszedł kibic ze swoimi dziećmi i zaczął robić wspólne zdjęcia z Jakubem Błaszczykowskim. ????????

Ponadto Błaszczykowski został już odseparowany od całej drużyny. – Nasz kapitan nie wraca do Krakowa autokarem z całym zespołem. Po tym, co zaszło na murawie, musieliśmy odizolować Kubę, który niezwłocznie po powrocie przejdzie testy na obecność koronawirusa – potwierdziła rzeczniczka Wisły Kraków Karolina Biedrzycka."

Podlasie...
                        Żenada maksymalna i działanie tylko pod publiczkę!
                        Niech sobie poczytają o czasie inkubacji covida, zobaczymy jak długo Kubuś będzie w kwarantannie a następny mecz za tydzień

Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Przed meczem robił sobie fotki z Wołosikiem (są na Twitterze), a to też jakieś złamanie zasad dotyczących izolacji.
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Ale mu siadło

Komentarz

• A tymczasem w lidze zakończył się pierwszy dzisiejszy mecz. Lechia - Raków 1:3. Dla Lechii to postęp, bo w poprzednim sezonie przegrała u siebie z tym rywalem 0:3 . Tym bardziej należy chyba docenić to nasze wymęczone zwycięstwo nad ekipą Papszuna w poprzedniej kolejce.
                              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                                A tymczasem w lidze zakończył się pierwszy dzisiejszy mecz. Lechia - Raków 1:3. Dla Lechii to postęp, bo w poprzednim sezonie przegrała u siebie z tym rywalem 0:3 . Tym bardziej należy chyba docenić to nasze wymęczone zwycięstwo nad ekipą Papszuna w poprzedniej kolejce.
                                Nie jestem Legionistą ale, że co kuurwa?

Komentarz

Pracuję...
                                X