Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale on nas nie nawidzi.

ch*** VARta poznan

chociaz z drugiej strony z cichockim na stoperze to juz Zaglebie bylo w ekstraklasie.
    Ostatnio edytowany przez iza93; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Frankowski, najgorszy sędzia w lidze.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• VARta POZnan*
        Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Co Frankowski skręcił Radomiaka!!! Fryzjer byłby dumny
          Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Cholera by to wzięła, ja już wynegocjowałem z żoną zwiększoną liczbę dni meczowych (niskim kosztem wprawdzie ale jednak...), a tu taki crap!
            Jedyne pocieszenie, że łatwiej będzie można jeszcze kogoś tam wsadzić do ogrania w przyszłym sezonie, może Miszta zostanie i będzie miał miejsce w pierwszym składzie?
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Frankovski to jest parówa jakich mało... Wielką szkoda Radomiaka bo przyszły sezon będzie dla nich na pewno trudniejszy.
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Szkoda Radomiaka, ale z drugiej strony: Poznań, duże miasto, zasługiwał żeby mieć wreszcie jakiś swój klub w Ekstraklasie.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Gdzieś wpadło mi w oko na Twitterze :
                  Klub z Wronek będzie grał w Poznaniu,
                  Klub z Poznania będzie grał w Grodzisku Wielkopolskim,
                  a klub z Grodziska Wielkopolskiego nie tak dawno grał w Warszawie.

edit. Pers dzięki rozpędziłem się.
                  Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                    Gdzieś wpadło mi w oko na Twitterze :
                    Klub z Wronek będzie grał w Poznaniu,
                    Klub z Poznania będzie grał w Grodzisku Mazowieckim,
                    a klub z Grodziska Mazowieckiego nie tak dawno grał w Warszawie.
                    Wielkopolskim

Komentarz

• Korona w Wiśle Płock...
                      q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                        Korona w Wiśle Płock...
                        No to się k... zaczyna!
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Alexander Gorgon idzie do Pogoni. Jestem ciekaw jak sobie poradzi na boiskach Ekstraklasy. 4 lata temu, przed przejściem do Rijeki, był do nas przymierzany i ostatecznie nic z tego nie wyszło. Wyglądał bardzo sensownie jak na naszą ligę.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Felix z Piasta pojechał do Turcji.

"Jorge Félix przechodzi testy medyczne w tureckim Sivassporze." 90minut.pl
                            "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Tym razem korona w Gdańsku.

Co oni mają z głową że robią testy i zanim dostaną wyniki to trenują cała grupa ??
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Tym razem korona w Gdańsku.

Co oni mają z głową że robią testy i zanim dostaną wyniki to trenują cała grupa ??
                                Pewnie to takie nasze "jakoś to będzie" i "akurat nas to nie trafi".
                                Jak tak dalej pójdzie to start ligi będzie zagrożony. Ma ktoś info jak to wygląda w Legii? Byli badani?
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X