Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    po 24 latach Mielec wraca na salony
    Fajnie - jeszcze Motor Lublin mógłby wrócić na salony

Komentarz

• Arkadiusz Malarz z największą liczbą puszczonych goli w ekstraklasie
      edit: literówka.

Komentarz

• Lech ładnie gwałci Jage... jak się za bardzo niewyprzedają to będą groźni...
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
          Lech ładnie gwałci Jage... jak się za bardzo niewyprzedają to będą groźni...
          No trzeba przyznać, że runda mistrzowska wyszła im bardzo dobrze, pewnie tabelę samej tej siedmiomeczowej dogrywki powieszą sobie w klubowej gablocie aczkolwiek trzeba również tu nadmienić, że to w głównej mierze pokłosie naszej absencji kadrowej spowodowanej kontuzjami.
          Ja bym nie wyciągał z tego daleko idących wniosków, gdyż w przyszłym sezonie to będą zupełnie inne drużyny.....My wzmocnieni nowymi transferami + powroty wartościowych piłkarzy po kontuzjach, Lech natomiast zapewne nieco osłabiony wyprzedażą + Gitker, król strzelców już na pewno odchodzi.
          Tak więc spokojnie, nie ma powodów do niepokoju

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta

Fajnie - jeszcze Motor Lublin mógłby wrócić na salony
            Daj Boże.

Komentarz

• Dobiegł końca pierwszy od dawna sezon, w którym 1 mecz w każdej kolejce był transmitowany w otwartej telewizji. Liczba meczów poszczególnych zespołów pokazana w TVP prezentuje się następująco:

13 - Legia, Lech
              9 - Lechia
              6 - Śląsk, Wisła Kraków
              5 - Piast, Cracovia, Jagiellonia
              4 - Pogoń
              3 - Górnik
              2 - Wisła Płock
              1 - Korona, Raków, ŁKS
              0 - Arka, Zagłębie

Wbrew temu, co wielu podejrzewało, niestety nie pokazano 37 meczów Legii, co więcej nie jesteśmy nawet w tej kwestii samodzielnym liderem. Poza tym w oczy rzuca się liczba transmitowanych meczów Lechii i Arki - widać, że Kurski czuwa

Komentarz

• TVP nie może sobie wybierać tego co chce, tylko ma ileś meczów pierwszego wyboru, ileś drugiego itd.

Komentarz

• Co nie zmienia faktu, że ta uwaga o Lechii i Kurskim dosyć trafna.

Komentarz

• Piast i Śląsk mogą poczuć się pokrzywdzone tymi transmisjami ...

Dosyć istotna informacja:
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ekstraklasa S.A. prowadzi negocjacje z C+ i TVP na temat skrócenia przyszłego sezonu do 30 kolejek i jednocześnie utrzymania 225mln/sezon. Wszystko się okaże w połowie sierpnia.

Edit. Według jakich kryteriów są przyznawane pieniądze za sezon? Byłem pewien że to zależy od miejsca na końcu sezonu.
                      Ostatnio edytowany przez Darex13; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                        Ekstraklasa S.A. prowadzi negocjacje z C+ i TVP na temat skrócenia przyszłego sezonu do 30 kolejek i jednocześnie utrzymania 225mln/sezon. Wszystko się okaże w połowie sierpnia.

Edit. Według jakich kryteriów są przyznawane pieniądze za sezon? Byłem pewien że to zależy od miejsca na końcu sezonu.
                        tutaj masz rozpisany podział kasy, nie wiem tylko czym jest ranking historyczny, wyniki za ostatnie 5 lat? bo raczej nie za całokształt twórczości.
                        https://legionisci.com/news/81364_31...Fq3toCrY4iUvCM

Komentarz

• Ranking historyczny uwzględnia wyniki za ostatnie 3 lata, docelowo ma wynosić 5 lat
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• W końcu w miarę jakoś wygląda ten podział. W miarę, bo ja tam zawsze byłem zwolennikiem nagradzania większą kasą za osiągnięte miejsce i gdyby to ode mnie zależało to:
                            1) Stała kwota byłaby mniejsza (5 mln)
                            2) Nie byłoby rankingu historycznego a całą kasę z tego rankingu dołożyłbym do kasy za miejsce w tabeli (tak by zawsze była walka o coś, by opłacało się zająć np. miejsce 9 zamiast 10 bo teraz te różnice nie są zbyt duże). Zrobiłbym też pewnie tak, że im wyższe lokaty tym różnice by były większe a nie tak jak teraz, że jest stała różnica w kasie między sąsiadami w tabeli.
                            3) Nigdy nie rozumiałem tego "solidarity payment", nagradzanie za to, że jesteś słabszy... Na szczęście jest to niewielki % z puli więc chociaż taki plus. Ja bym to zlikwidował.
                            4) Duże brawa za kasę dla TOP4 - grasz w Pucharach, dostajesz dodatkową kasę. W sumie dołożyłbym nawet coś do tego (z tej puli za ranking historyczny).

Tak na koniec, to zaskoczyło mnie jeszcze to, że to my dostaliśmy najwięcej kasy za Pro Junior System, myślałem, że to Lech tutaj będzie miał najwięcej.

Komentarz

• Mi brakuje premii za frekwencję na meczach (na wszystkich, czyli u siebie i na wyjazdach)
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
                                Tak na koniec, to zaskoczyło mnie jeszcze to, że to my dostaliśmy najwięcej kasy za Pro Junior System, myślałem, że to Lech tutaj będzie miał najwięcej.
                                Robotę zrobił nam Karbownik i Majecki. Ale wiadomo, że Mioduch płacze do dziś za Malarzem bo co to dla niego 3 bańki profitu + kwota z transferu.
                                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Pracuję...
                                X