Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta

Jak któryś ze zwycięzców Pucharu Polski skończy sezon na drugim miejscu ( a obydwa zespoły mają na to szanse) wtedy zespół z 4 miejsca gra w el. LE.

Najlepszym piłkarzem w tym meczu według mnie był Miłosz Mleczko. Nic nie zawalił, nie dał się ani razu pokonać w serii jedenastek. Występ perfekcyjny.
    Wystarczy na trzecim, nie ma różnicy między 2 a 3 miejscem jeśli chodzi o puchary

Komentarz

• Ależ to są przegrywy No nie mogę z tych mistrzów świata

Komentarz

• Czy po takim półfinale kibice Lecha będą mieli kurvva dosyć czy to jeszcze nie ten moment?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
          Czy po takim półfinale kibice Lecha będą mieli kurvva dosyć czy to jeszcze nie ten moment?
          Kurde, a mogło być takie combo. Nasz mistrz w Poznaniu i teraz to.

Komentarz

• Raz. Generalnie to w regulaminowych 90 minutach powinien być dla Lecha karny na Puchaczu... to tak kontynuując postawę sędziów wczoraj i dziś. I to wszystko przy varze...

Dwa. No śmieszny jest ten klub. Gdy wygląda, że to już, teraz będzie ten sezon to... jak co roku... dupa z majonezem
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ten gen frajerstwa to jednak im się zakorzenił na dobre. Gytkjaer tyle namarnował tych sytuacji, że głowa mała.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Fajne jest też to jak kibice innych klubów bawią się na ich terenie
                edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                  Lech miał dwa gole zapasu w rzutach karnych nad Lechią, ale później zmarnował trzy z rzędu i odpadł ​​​
                  Nie przypominam sobie nigdy wcześniej, aby tak karne się ułożyły. Peszek.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
                    Fajne jest też to jak kibice innych klubów bawią się na ich terenie
                    Coś więcej czy "wiem ale nie powiem"?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Coś więcej czy "wiem ale nie powiem"?
                      Podejrzewam, że chodzi o to

https://www.onet.pl/sport/onetsport/...6d6x4,d87b6cc4
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                        O to i o nasze fajerwerki czas na innych.
                        edit: literówka.

Komentarz

• K.... a ja wyłączyłem telewizor po drugim karnym zmarnowanym przez Lechię i poszedłem spać.

Komentarz

• Jeśli kogoś brać z Ekstraklasy to Schwarza z Rakowa.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Wyższa szkoła atakowania w wykonaniu ŁKSu​​​​​​
                              https://mobile.twitter.com/jakubbial...63003181780992
                              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                                Wyższa szkoła atakowania w wykonaniu ŁKSu​​​​​​
                                https://mobile.twitter.com/jakubbial...63003181780992
                                https://twitter.com/i/status/1282041726924988421

Komentarz

Pracuję...
                                X