Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Można powoli otwierać szampany, jak Vuko jedzie gdzieś po remis to wraca z remisem
    Albo zostaje w domu ze zwycięskim remisem

Czułem, że Śląsk może nam "pomóc", w dodatku Gytcośtam ma pauzę w meczu z nami, generalnie spoko loko
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Nasze szanse na tytuł znów podskoczyły .

Mogiel:
      Szanse na mistrzostwo:
      Legia - 99,971%
      Lech - 0,022%
      Piast - 0,007%
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• A tak to wygląda u buka.
        PS. Legia już nie klasyfikowana.
        Lech (2019/2020 - zakład ważny jeśli rozegrany zostanie komplet 37 kolejek)
        17:30 0 100003
        Piast (2019/2020 - zakład ważny jeśli rozegrany zostanie komplet 37 kolejek)
        17:30 0 100006

Komentarz

• Musiał to czasem nie jest z Krakowa?

Komentarz

• Wiadomo już kiedy startuje nowy sezon?

Komentarz

• Jak wznawiali rozgrywki, to pojawiło się info o prawdopodobnym starcie nowego sezonu w weekend: 15-16 sierpnia.

Komentarz

• Chodzą ploteczki, że przyszły sezon bez dodatkowej rundy i kończymy po 30 kolejce. Głównie ze względu na późne rozpoczęcie i przymusowe wcześniejsze zakończenie ze względu na EURO. Kością niezgody są pieniążki z praw tv.

Komentarz

• Korona Kielce oficjalnie spada z ligi.
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Czuje ze będzie w przyszłym sezonie 18 ekip. Stano tez już robi grunt.
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Ja byłbym za. 18 drużyn i żadnych chujostw typu Puchar Maja to optimum dla tej ligi.
                      Ale chyba nie są w stanie tego formalnie zrobić jak "swapping" dotyczy trzech drużyn.
                      Wiadomo że nie mogą ruszyć awansujących z I ligi, bo to by było wbrew duchowi sportu. Mogą zostawić dwie z Eklapy, tylko dlaczego dwie a nie trzy? Ja wiem że ŁKS odstaje, ale to nie jest wytłumaczenie, bo zawsze można twierdzić że i tak jest lepszy od najgorzej promowanej ekipy z I ligi (bo pewnie tak jest) i powinni zostać kosztem trzeciego awansującego. Inna gadka by była jakby od początku było wiadomo że jedna spada. Barażu teraz też nie zrobią bo może nie być czasu.

Komentarz

• Podbeskidzie już 2-0 z Radomiakiem więc już można się szykować na "trudne" wyjazdy i męczarnie w Bielsku.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Podbeskidzie już 2-0 z Radomiakiem więc już można się szykować na "trudne" wyjazdy i męczarnie w Bielsku.
                          Jak jeszcze Bruk Bet Nieciecza da radę w barażach to mamy już komplet k...a. niczym Amica Wronki i Groclin Grodzisk Wielkopolski. Dla mnie piłka nożna ma sens tylko w wielkich miastach w klubach z tradycjami i kibicami

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                            Czuje ze będzie w przyszłym sezonie 18 ekip. Stano tez już robi grunt.
                            Coraz więcej ploteczek w tym temacie. Rudy cwel z PZPN łatwi swoim 1 ligę.

Komentarz

• Nie ma szans. Rudy by tego nie wybronił.

Dobrze to Kowal podsumował. Rudy nie pozwolił na 5 zmian i argumentował to tym,że nie zmienia się zasad w czasie gry. Więc tym bardziej nie zmieni zasad jeśli chodzi o awanse i spadki
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Nie ma szans. Rudy by tego nie wybronił.

Dobrze to Kowal podsumował. Rudy nie pozwolił na 5 zmian i argumentował to tym,że nie zmienia się zasad w czasie gry. Więc tym bardziej nie zmieni zasad jeśli chodzi o awanse i spadki
                                Bez żartów. Sytuacja ze stadionem Sandecji, to co wtedy mówił, i to co zrobił rok później z Rakowem jasno pokazuje, że pojęcie wstydu jest mu obce.

Komentarz

Pracuję...
                                X