Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Uuuuuu. Forsell jebnął w Lubinie lepiej niż De Niro.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Których wziąłbyś do Legii? A w zamian oddałbyś Kante i Luquinhasa?
      Hance i Bohara.

Dla fanów Trzaskowskiego, Toronto Raptors i członków rodziny Kante, źródło statystyk
      https://www.betexplorer.com/soccer/poland/ekstraklasa/

No nic, efekt osiągnąłem, forumka podpalona.
      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Polecam statystyki z sezonu 2016/2017:
        Vadis 1.0 4g 12a
        Vassiljev 13g 14a
        Radovic 11g 9a
        Boguski 12g 5a
        Jevtic 8g 9a
        Morioka 8g 9a
        Majewski 8g 8a
        Starzyński 8g 8a
        Kiełb 10g 5a

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
          Polecam statystyki z sezonu 2016/2017:
          Vadis 1.0 4g 12a
          Vassiljev 13g 14a
          Radovic 11g 9a
          Boguski 12g 5a
          Jevtic 8g 9a
          Morioka 8g 9a
          Majewski 8g 8a
          Starzyński 8g 8a
          Kiełb 10g 5a
          Ależ to był duet Miro Radovic + Vadis. Nie zapomnę go nigdy.
          Teraz Luquinhas + Kante. Cudeńko. Zapomnę o nim dzien po zakończeniu sezonu.

#TeamVuko

Komentarz

• I z tym super duetem ledwo wygraliśmy ligę.
            No ale teraz dwie lebiegi w składzie więc co tam.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Po głębszym zastanowieniu.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                I z tym super duetem ledwo wygraliśmy ligę.
                No ale teraz dwie lebiegi w składzie więc co tam.
                Pewnie znajdą się różne argumenty bo nic nie jest jednak czarno - białe, ale Rado - Vadis grali po prostu kiedy im się chciało i robili wielkie rzeczy jak był taki dzień. Nie zdziwię się jak będą mieli po 50 lat to będą wywiady jak z piłkarzami lat 90 "wiesz piliśmy cały sezon, ale jak trzeba było grać to wszyscy się brali to na poważnie". Ci nowi są o poziom słabsi, ale cały zespół gra równiej i do tego mimo wszystko nie jest tak że przechodzą obok meczy. W tym sezonie tak naprawdę dno było chyba tylko z Wisłą Płock tam.

Komentarz

• Skoro grali kiedy im się chciało to fajnie świadczy o podejściu do klubu i kibiców.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Hance i Bohara.
                    Dziwne, że tylko jedno nazwisko z Cracovii lub Pogoni, które jak wiadomo mogły poszczycić się w tym sezonie najmocniejszymi kadrami w lidze i tylko przypadek/los zwany Siarą zdecydował o tym, że obecnie nie rozdzielają między sobą tytułu mistrzowskiego, tylko walczą o przedostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta

Dziwne, że tylko jedno nazwisko z Cracovii lub Pogoni, które jak wiadomo mogły poszczycić się w tym sezonie najmocniejszymi kadrami w lidze i tylko przypadek/los zwany Siarą zdecydował o tym, że obecnie nie rozdzielają między sobą tytułu mistrzowskiego, tylko walczą o przedostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej.
                      To jeszcze sobie przypomnij, kiedy pisałem o Pogoni. Ułatwie Ci bo masz wybitne kłopoty z pamięcią albo chcąc zabłysnąć u forumowego kodziarstwa udajesz, że nie pamietasz. Mieli wówczas Bukse, Spiridonovica oraz Kozulj. Każdy z nich bez żadnego problemu miałby u nas pewne miejsce.

#TeamVuko

Komentarz

• To ja przypomnę. Zaraz po tym jak sprzedali Buksę, czyli w okolicach stycznia, zacząłeś odwracać kota ogonem, że jednak nie mają takiej silnej kadry. Spiridonovicć i Kozulj cały czas byli zawodnikami Pogoni tylko tak się składa, że znacząco obniżyli loty bajkopisarzu.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Wg. Mogiela po meczu z Piastem nasze szanse na tytuł zmalały z 99,85 % na 99,78 %, za to szanse naszego głównego rywala, czyli Lecha wzrosły z 0,12 % do 0,2 % .
                          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Po wygranej Wisły w Zabrzu walka o utrzymanie też już jest de facto rozstrzygnięta. Krakowianie mają 8 pkt przewagi nad Arką i 11 nad Koroną na 4 kolejki przed końcem oraz obu tych rywali u siebie w następnych kolejkach.
                            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

To jeszcze sobie przypomnij, kiedy pisałem o Pogoni. Ułatwie Ci bo masz wybitne kłopoty z pamięcią albo chcąc zabłysnąć u forumowego kodziarstwa udajesz, że nie pamietasz. Mieli wówczas Bukse, Spiridonovica oraz Kozulj. Każdy z nich bez żadnego problemu miałby u nas pewne miejsce.
                              Jeżeli dobrze pamiętam, to do przerwania rozgrywek, Legia miała 10 punktów przewagi nad tą naszpikowaną gwiazdami Pogonią, a wtedy zarówno Kozulj jak i Spiridonovic byli jeszcze zawodnikami klubu ze Szczecina. Bardzo ciekawe jest to, że wspominając odejście Buksy pominąłeś to, że do USA sprzedany został także Niezgoda, który był w momencie odejścia liderem klasyfikacji strzelców.

Tak czy siak Pogoń Szczecin, to jedno, natomiast bardzo ciekawi mnie co to się zadziało z mocniejszą od nas Cracovią, która mając jeden mecz mniej, traci do nas 19 punktów. Wszystko wina Probierza czy może jednak jest inne, logiczne wytłumaczenie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta

Jeżeli dobrze pamiętam, to do przerwania rozgrywek, Legia miała 10 punktów przewagi nad tą naszpikowaną gwiazdami Pogonią, a wtedy zarówno Kozulj jak i Spiridonovic byli jeszcze zawodnikami klubu ze Szczecina. Bardzo ciekawe jest to, że wspominając odejście Buksy pominąłeś to, że do USA sprzedany został także Niezgoda, który był w momencie odejścia liderem klasyfikacji strzelców.

Tak czy siak Pogoń Szczecin, to jedno, natomiast bardzo ciekawi mnie co to się zadziało z mocniejszą od nas Cracovią, która mając jeden mecz mniej, traci do nas 19 punktów. Wszystko wina Probierza czy może jednak jest inne, logiczne wytłumaczenie?
                                Odkąd czytam forum, to wydaje mi się, że te Pan jest hmm... jakby to ładnie ująć- kontrowersyjny Klęczy przed BL, ale kto się nie zgadza...to klęczy przed Mioduchem, albo jest po prostu kodziarzem, albo nie zna się na piłce itp. itd. Pisze czasem normalnie, ale czasem takie bzdety ,że głowa mała. Fakty zaprzeczające jego tezom, zawsze interpretuje w ten sposób, żeby mieć rację, albio pali przysłowiowego głupa i nagina jak wyżej. To co potwierdza jego tezy...to pisze po sto razy, szczycąc się tym jaki to ekspert jest i znawca wszelkich tematów( od piłki, poprzez politykę, poprawne pisanie, na charakterystyce osób tutaj piszących kończąc). No nie znam bardziej ogarniętego człowieka na tym świecie-(szydera- jakby ktoś nie załapał).
                                Oczywiście jeśli coś się złego napisze na niego, lub co gorsza obali, bo nawet nie wyśmieje, jego tezę, to każe szukać postów, gdzie to on tak napisał.
                                Najlepszy jest jego podpis- jak to pozdrawia sympatyków swojej działalności, a do tego jak to podpala forumkę swoimi nieomylnymi stwierdzeniami(racja jest mojsza)
                                Wydaje mi się jednak, że po prostu, wszyscy już z niego szydzą, lub ludzi wk...wia, ale nie umie tego załapać.
                                Pewnie jako nowy użytkownik, pojedzie mi jak każdemu innemu co go krytykuje, ale mam na to wy..bane.

Żeby nie było poza tematem, uważam, że Miro R. piłkarzem dobrym był (jak wielu w Legii), ale też układowicz jak cała starszyzna.
                                Takie układy zawsze były w Legii, po prostu jak piłkarz już u nas gra, to Pan Świata k...jego mać i co mi trener będzie gadał, a kibice to w ogóle g wiedzą.
                                Zawsze mnie to irytowało(mało napisane), a plaski na japę dla takich, powinny być co jakiś czas od początku lat 90(odtąd pamiętam)- łącznie z Dream Teamem (jak niektórzy uważają) co grał w LM. Dla nich kasa musi się zgadzać, a jak coś wpadnie do gabloty...to dlatego, że premia sowita, inaczej jak to mówią...nie ma sianka, nie ma granka.
                                Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

Pracuję...
                                X