Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta

Nie napisałem, że karny się nie należał. Napisałem, że gdyby Legia dostała takiego karnego to by i tak twierdzili, że z kapelusza. Nie znasz chyba ich mentalności. Dla nich praktycznie każdy karny dla Legii to kontrowersja.
    Warto odnotować, że sędzia nie widział dwóch karnych dla Legii za ręce piłkarzy Górnika (w 8 i 19 minucie). Ale jak wiadomo to Legii pomagają.
    Czyli karny prawidłowy, ale gdybyśmy my takiego(prawidłowego) dostali to w Poznaniu byłby płacz.
    No fajnie, tylko, że jesteśmy na forum legijnym i mało kogo interesuje co sobie myślą lechici.

To już o wiele większym lamusiarstwem było w Canal+ olanie braku karnego dla nas(przy stanie 0:0 a mecz wygrał Górnik) czy puszczanie w środę dopingu Arki mimo, że mecz był na Ł3.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Gdzieś znalazłem, nie weryfikowałem:

Tabela meczów bezpośrednich w grupie mistrzowskiej

1. Legia Warszawa – 23 punkty – 7-2-5 – 20-14

2. Pogoń Szczecin – 23 punkty – 6-5-2 – 14-14

3. Cracovia Kraków – 21 punktów – 7-0-7 – 19-15

4. Jagiellonia Białystok – 20 punktów – 5-5-4 – 17-19

5. Śląsk Wrocław – 19 punktów – 4-7-3 – 16-13

6. Piast Gliwice – 17 punktów – 5-2-7 – 13-17

7. Lechia Gdańsk – 16 punktów – 4-4-6 – 13-20

8. Lech Poznań – 14 punktów – 3-5-6 – 19-17
      wygląda całkiem ten tego .....
      Never Surrender

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta

czy puszczanie w środę dopingu Arki mimo, że mecz był na Ł3.
        Może "taśmy" biorą z meczów pomiędzy tymi samymi drużynami z wcześniejszych rund i nie spodobały im się nasze dwa szlagiery w kierunku Gdynian?
        Mioduski won
        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Znaczy, że się nie znają. Całej Polsce się podobało
          Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Gdyby w pozostałych meczach tej kolejki wygrała Wisła K, przegrała Arka i Piast a nasi ulubieńcy ograli Śląsk to w zasadzie zabawa się kończy. Praktycznie jedyną niewiadomą była by obsada miejsc 2 i 3.

Komentarz

• Niestety Piast dobrze dysponowany i pewnie kwestia czasu jak strzeli prawidłowego gola. Lech tradycyjnie problem z grą na wyjazdach.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Piast znowu gra w przewadze, co za niespodzianka...
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• 4 mecz w przewadze, z ostatnich 5 po wznowieniu rozgrywek.
                  ​​​
                  ​​​​
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Będzie remis

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                      4 mecz w przewadze, z ostatnich 5 po wznowieniu rozgrywek.
                      ​​​
                      ​​​​
                      Podobno wszystkie zasłużone. Ja już widzę jaki hałas byłby gdyby w meczach Legii takie rzeczy się działy.

Oglądam ten mecz i zastanawiam się jak wyglądało nasze rozstanie z Czerwińskim. Fochy, forma? Dla mnie mega dobry obrońca (oceniając ten mecz).
                      edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta

Podobno wszystkie zasłużone. Ja już widzę jaki hałas byłby gdyby w meczach Legii takie rzeczy się działy.

Oglądam ten mecz i zastanawiam się jak wyglądało nasze rozstanie z Czerwińskim. Fochy, forma? Dla mnie mega dobry obrońca (oceniając ten mecz).
                        Jedna z większych wtop transferowych ostatnich lat (po ITI).

Zapomniałem, że jeszcze w ostatnim meczu przed przerwą, czyli w meczu z nami, także kończyli w przewadze.
                        Mioduski won

Komentarz

• Ten mecz również pokazuje, ile daje mieć farta.......tym razem w przypadku Lecha

PS. Jutro zrobić swoje i wracamy do punktu wyjścia, czyli koronacji Legii po meczu z Piastem

Komentarz

• Piast to ma abonament wykupiony jakiś? Takiej serii z czerwonymi, to jeszcze w życiu nie widziałem.
                            Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Piast w końcu skaleczony, mimo tych przewag
                              Raczej koniec marzeń.

Komentarz

• Fart się kurwom w końcu skończył.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X