Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

A to tak można ? Bez Var? Pytam poważnie
    8 (osiem) meczy o tej samej godzinie i 4 (cztery) wozy VAR, to jak sobie to wyobrażasz?
    Inna sprawa, że mogli się wycofać z rozgrywania tej kolejki o jednej porze i podzielić sobota/niedziela albo ostatecznie niedziela/poniedziałek
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Tu nie chodzi o to czy ja to sobie mogę wyobrazić czy nie , tylko o przepisy. Już kiedyś była taka sytuacja i chyba skończyło się tak że nie było nigdzie Var aby było uczciwie .
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Benek

Tak, dwa sezony temu z powodu braku zapewnienia wozów VAR na wszystkich stadionach w 30 kolejce, wówczas żaden mecz nie był sędziowany z ich udziałem.

Komentarz

• Teraz też wszystkie mecze powinny odbyć się bez VARu. Wytraci to argumenty spiskowcom i wiecznie pokrzywdzonym przez los i VARszawe.

Komentarz

• z góry założyli, że tam gdzie jedzie Marciniak szkoda paliwa na auto VAR

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Po co mu VAR skoro on i tak nie korzysta a sędziowie varowi boją się mu coś podpowiedzieć. Logiczna decyzja.
              Do tego jest sędzią międzynarodowym a więc 10x lepszym od ekstraklasowego, więc po cholerę mu VAR jak on jest jednym i drugim jednocześnie

Komentarz

• W Polskim Radiu 1 dziś legendarne Studio S13 od 18.00
                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Wyjątkowo od kilku lat Multiliga zapowiada się bez "większych" emocji - kto mistrzowska kto spadkowa wiadomo... ale ten dzwoneczek to jest jednak to
                  My to oczywiście 3pkt ale w Gdyni to może być meczycho i ... bo Jagi nikt nie lubi.. ale dziś w Warszawie #teamJaga hehehe
                  Dobrej niedzieli
                  "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Na razie znana 31 kolejka :

19 czerwca (piątek):

Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź, godz. 18:00
                    Górnik Zabrze - Korona Kielce, godz. 20:30

20 czerwca (sobota):

Wisła Płock - Arka Gdynia, godz. 15:00
                    Piast Gliwice - Lech Poznań, godz. 17:30
                    Raków Częstochowa - Wisła Kraków, godz. 20:00

21 czerwca (niedziela):

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, godz. 12:30
                    Cracovia - Jagiellonia Białystok, godz. 15:00
                    Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, godz. 17:30

90minut.pl

Komentarz

• Gdyby Legia dostała takiego karnego jak Lech z Koroną, to by się w Poznaniu zapłakali na śmierć, że jak można taką rękę nabitą gwizdać. Ale, że Legii nie podyktowali, a im tak, to cichutko siedzą

Komentarz

• Legia Warszawa - Śląsk Wrocław - niedziela, 21 czerwca, 17:30
                        Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - środa, 24 czerwca, 20:30
                        Legia Warszawa - Piast Gliwice - sobota, 27 czerwca, 17:30
                        Lech Poznań - Legia Warszawa - sobota, 4 lipca, 17:30
                        Legia Warszawa - Cracovia - sobota, 11 lipca, 17:30
                        Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - środa, 15 lipca, 20:30
                        Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - niedziela, 19 lipca, 17:30

Żródło: 90minut.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                          Gdyby Legia dostała takiego karnego jak Lech z Koroną, to by się w Poznaniu zapłakali na śmierć, że jak można taką rękę nabitą gwizdać. Ale, że Legii nie podyktowali, a im tak, to cichutko siedzą
                          Nie *******. Karny dla Lecha bez żadnej kontrowersji.
                          Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta

Nie *******. Karny dla Lecha bez żadnej kontrowersji.
                            Nie napisałem, że karny się nie należał. Napisałem, że gdyby Legia dostała takiego karnego to by i tak twierdzili, że z kapelusza. Nie znasz chyba ich mentalności. Dla nich praktycznie każdy karny dla Legii to kontrowersja.
                            Warto odnotować, że sędzia nie widział dwóch karnych dla Legii za ręce piłkarzy Górnika (w 8 i 19 minucie). Ale jak wiadomo to Legii pomagają.

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta

Nie napisałem, że karny się nie należał. Napisałem, że gdyby Legia dostała takiego karnego to by i tak twierdzili, że z kapelusza. Nie znasz chyba ich mentalności. Dla nich praktycznie każdy karny dla Legii to kontrowersja.
                              Warto odnotować, że sędzia nie widział dwóch karnych dla Legii za ręce piłkarzy Górnika (w 8 i 19 minucie). Ale jak wiadomo to Legii pomagają.
                              chcą se płakać to niech se płaczą. po co wchodzić w taką retorykę? Tak to już jest że moja koszula jest bliższa ciału i już. Mnie raczej to śmieszy niż wkurza. Piłka nożna to gra błędów w każdą stronę. Sędziowanie też w to wchodzi. Na forum Arki czytałem, że Legia z nimi też wygrała "fartem" więc nie ma co tego brać sobie do serca. Wygrał Górnik i już.

Komentarz

• Przeoczyłem najwyraźniej informację i nie wiem jak to jest z okienkiem transferowym u nas? Być może otworzy się dopiero po finale Pucharu Polski w przypadku piłkarzy eklapy, ale nie wiem tego na 100% i jak to wygląda w przypadku transferów zagranicznych oraz z niższych klas rozgrywkowych? Oczywiście chodzi mi o transfery przychodzące. Legia chce sobie wziąć jednego z Lubina, drugiego z Trójmiasta a trzeciego jeszcze skądś tam i kiedy to będzie możliwe?
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X