Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czyli jutro my też remisik.
    A tak poważnie to jestem ciekaw postawy Arki jutro, bo w weekend mają arcyważny mecz w kontekście utrzymania.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Wypadałoby wykorzystać to potknięcie Piasta i zwiększyć przewagę. I oby w niedzielę Górnik nam nie odebrał punktów

Komentarz

• Jak jutro Jagiellonia ugra punkt, to w niedzielę Górnik gra już o pietruszkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Montek Zobacz posta
          Wypadałoby wykorzystać to potknięcie Piasta i zwiększyć przewagę. I oby w niedzielę Górnik nam nie odebrał punktów
          Arka miała serie porażek do ostatniego meczu który wygrała dość fartownie. Słaby zespół i tyle. Jeżeli poważnie podejdziemy do meczu to raczej pewne 3 pkt.

Co do Górnika to oglądałem ich dzisiaj i ten bezbramkowy remis to raczej ich sukces. Do przodu grają bez pomysłu, piłka do Jimeneza lub Angulo i tyle. Przy czym obaj grali dość egoistycznie (albo nie mają z kim grać). Mają duży problem, aby utrzymać się dłużej przy piłce. Dobrze wygląda u nich tylko bramkarz. Jeżeli poważnie podejdziemy do meczu to zwycięstwo raczej bez problemu.

Niestety/a może i stety jest to ekstraklasa i wszystko może się wydarzyć )

Komentarz

• Nie ma co gadać 2 zwycięstwa to minimum 10 pkt przewagi przed rundą finałową. W takim przypadku to w 33 kolejce może być koniec sezonu

Komentarz

• Wisła drugi razy w ciągu parę dni idą ht/ft 1/2.
              Nie pierdola się w tańcu.

A jednak odwidzialo się.
              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Arkadio z bramką w Ekstraklasie. Szkoda mi go, fajny chłop, a go tak tłuką w tym ŁKSie., każdy kto chce.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                  Arkadio z bramką w Ekstraklasie. Szkoda mi go, fajny chłop, a go tak tłuką w tym ŁKSie., każdy kto chce.
                  Strzał Puljicia dużo trudniejszy od tego co puścił Majecki w Krakowie. O tym strzale w środek bramki Jacha ostatnio nie wspominając #MiodekNieMożeZasnąć

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Strzał Puljicia dużo trudniejszy od tego co puścił Majecki w Krakowie. O tym strzale w środek bramki Jacha ostatnio nie wspominając #MiodekNieMożeZasnąć
                    A co miał zrobić przy obu w/w bramkach?

Ze nie wspominasz jak wyjął dzisiaj sam na sam z tym Puljicem to zaskoczony nie jestem.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

A co miał zrobić przy obu w/w bramkach?

Ze nie wspominasz jak wyjął dzisiaj sam na sam z tym Puljicem to zaskoczony nie jestem.
                      Przy dzisiejszej to samo co miał zrobić Majecki w Krakowie. A przy Jacha nie puścić strzału w środek bramki. No ale, że ze strzału w środek bramki będziesz robił strzał niedoobrony to zaskoczony nie jestem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Przy dzisiejszej to samo co miał zrobić Majecki w Krakowie. A przy Jacha nie puścić strzału w środek bramki. No ale, że ze strzału w środek bramki będziesz robił strzał niedoobrony to zaskoczony nie jestem.
                        Gol Jacha z trzech metrów. Faktycznie powinien łapać w jedną rękę.

Najważniejsze, że Twój Majecki już pogral w Krakowie w siatkówkę z Klemenzem.
                        ​​​​​​
                        Ale mamy rozwiązanie zagadki dla kogo ważniejszy jest Excel a dla kogo jakość drużyny.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Gol Jacha z trzech metrów. Faktycznie powinien łapać w jedną rękę.

Najważniejsze, że Twój Majecki już pogral w Krakowie w siatkówkę z Klemenzem.
                          ​​​​​​
                          Ale mamy rozwiązanie zagadki dla kogo ważniejszy jest Excel a dla kogo jakość drużyny.
                          Ale ty jesteś żenujący typie.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• https://www.ekstraklasa.tv/ekstrakla...c-fc92bae1bf0c
                            Jeśli w 2:15 tego filmiku obserwujemy strzał z 3 metrów to serio dziwię się, że jeszcze nie przeczytaliśmy, że te 500 zostało od kodziarza wyciągnięte metodą na wnuczka.

Komentarz

• No więc konkret co miał zrobić?

Mój kodziarz jest lepszy niż twój.

#TeamVuko

Komentarz

• Zróbmy eksperyment. Napisz sobie co miał zrobić Majecki w Krakowie, i potem spróbuj zastosować tą samą radę przy strzale Jacha. Oczywiście zgadzając się co do jednego. Twój strzał kontrujący w środek bramki jest lepszy niż mój strzał kontrujący po długim słupku.

Komentarz

Pracuję...
                                X