Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Na Naszym stadionie pierwszeństwo pewnie będą mieli karnetowicze. Podrzuci ktoś dane z ilością zakupionych sztuk na poszczególne trybuny? Ewentualnie sama Żyleta.

  Komentarz


  • Czyli nasze wyjazdy do Poznania, Krakowa i Zabrza przy pustych trybunach. Na zachodzie na pewno czują spisek.

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    Jak mniemam im większy stadion, tyn większy procent, bo więcej ludzi można upchać z odstępami? Było mówione od czego ten procent zależy?
    Ciekawa logika, ale chyba niewiele ma wspólnego z tym o co chodzi w procentach.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez martinus88 Zobacz posta
     Ewentualnie sama Żyleta.
     Przecież będziesz musiał zachować odstęp od drugiego kibica, stąd te 25%. Kibice rozsiani po wszystkich trybunach.

     Generalnie to są jaja. Zakończyli rozgrywki w niższych ligach, kłócą się o awanse, a tu proszę będzie grane i to z kibicami
     Nieodpowiedzialne działania rządu, chcą nam zafundować drugą Lombardię, Nowy Jork, Hiszpanię. A nie wróć, Brazylię teraz.
     Kabaret z tą całą pandemią. Zamknąć wszystko w cholerę przy kilkudziesięciu zachorowaniach dziennie. Otworzyć przy 400. Logiczne. Maseczki chronią innych przede mną do jutra, od soboty jestem już niegroźny i mogę nawet iść na stadion


     Komentarz


     • No, ale czekajcie, bo jest mowa o "DO 25%" czyli rozumiem to tak, że czasem może być mniej. I zastanawiam się od czego to zależy.
      ​Boże Chroń Fanatyków.

      Komentarz


      • No to już pewnie kwestie klubu czy chce wpuścić max czy nie.

       349meczów*
       71 goli*
       58 asyst*

       jest tylko jeden King!!!!

       *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

       Komentarz


       • Jeśli podziela równo, to jakieś 1,75k wypada na Żylete. Licząc ewentualny 1 rząd odstępu między rzędami i 1 między krzesełkami powinno się zmieścic. Chociaż to gdybanie, bo mogą mieć inne plany oczywiście.
        ​Boże Chroń Fanatyków.

        Komentarz


        • Przecież oczywistym jest, że kibice będą równomiernie rozsiani po całym stadionie. Jakby można było wpuścić byle jak 25% to równie dobrze by żadnych limitów nie musiało być.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
          No, ale czekajcie, bo jest mowa o "DO 25%" czyli rozumiem to tak, że czasem może być mniej. I zastanawiam się od czego to zależy.
          Może po prostu chodzi tylko i wyłącznie o zainteresowanie, może nie będzie tylu chętnych w obawie przez ryzykiem potencjalnego zakażenia i tyle.

          Komentarz


          • Przecież całe odmrażanie polega zdejmowaniu restrykcji, a nie nakładaniu nowych. Od 2 tyg. część barów może wznowić działalność, nie musi. Kina od 6.06 też będą mogły zostać otwarte pod określonymi zasadami, wszystkie multipleksy już oświadczyły, że nastąpi to później. Rząd nie ma prawa zmusić jakiejkolwiek firmy, do prowadzenia działalności w określony sposób, jeśli ta nie łamie prawa. Zresztą traktuję zapis "do 25%", jako mały ukłon w stronę Górnego Śląska.
           Mioduski won
           Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
           Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
            Przecież całe odmrażanie polega zdejmowaniu restrykcji, a nie nakładaniu nowych. Od 2 tyg. część barów może wznowić działalność, nie musi. Kina od 6.06 też będą mogły zostać otwarte pod określonymi zasadami, wszystkie multipleksy już oświadczyły, że nastąpi to później. Rząd nie ma prawa zmusić jakiejkolwiek firmy, do prowadzenia działalności w określony sposób, jeśli ta nie łamie prawa. Zresztą traktuję zapis "do 25%", jako mały ukłon w stronę Górnego Śląska.
            Dokładnie, a to, że obecnie posiadamy już wolne moce przerobowe w szpitalach (łóżka, respiratory, etc) w tym pomaga, wszak nie chodzi o ciągłe i całkowite chronienie przed zakażeniem, bo nie raz nie dwa było poruszane, że większość ludzkości i tak tego doświadczy, a tylko o to, aby ten doświadczony miał szanse na podjęcie profesjonalnego leczenia i tylko o to chodzi z tym sukcesywnym zdejmowaniem obostrzeń, aby życie wracało do normalności, gdzie jednocześnie nowe przypadki nie będą miały obaw o brak miejsca w szpitalu.
            Ostatnio edytowany przez Budyń_70; 126028.

            Komentarz


            • Ale to będzie piłkarska padlina ta Ekstraklasa po przerwie...

             Minęło 5 minut meczu a mam wrażenie że oba zespoły są już zmęczone.

             Canal + dodał wirtualny doping więc można mieć imitację prawdziwej piłki z imitacją prawdziwej publiczności.

             Komentarz


             • Aha czyli kibice na stadionie rozrzuceni bo koronawirus, ale bramki wyjściowe to każdy już może stać obok siebie

              Komentarz


              • Gdzieś w mediach poszedł przekaz że pogoda może wpłynąć na poziom spotkań.

               Ekspert Murawski w jednym z wywiadów tak powiedział, więc już przed restartem wiadomo ocb.

               A był czas żeby zaorać w pizdu to towarzystwo to nie, jeszcze dajmy dotacje.
               Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

               Komentarz


               • Ten gniot naprawdę jest transmitowany gdzieś za granicą?
                „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

                Komentarz

                Pracuję...
                X