Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • A jak do tego dodać zmęczenie ostatnimi intesywnymi dwoma miesiącami... To jest nieludzkie.
  Lubię sobie jebnąć posta.

  „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  Komentarz


  • Stawowy za Moskala w ŁKS-sie... Wydawało sie, że tam normalnieje to dojebali typowo beniaminkową akcję.
   Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

   Komentarz


   • Premier Mateusz Morawiecki zdecydował umożliwić klubom Ekstraklasy wznowienie treningów w większych liczbowo grupach już od poniedziałku 4 maja.
    W sobotę 2 maja ukazało się w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej nowe rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii na terenie kraju.

    Wśród umieszczonych zapisów znalazł się między innymi punkt umożliwiający klubom Ekstraklasy wznowienie treningów na innych niż do tej pory przyjętych zasadach.

    Początkowo premier Mateusz Morawiecki zgodził się na otwarcie boisk i orlików dla maksymalnie sześciu osób przebywających na murawie.

    Po ostatnich konsultacjach postanowił wykonać ukłon w stosunku do graczy występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej i zdecydował się umożliwić im rozpoczęcie zajęć w 14-osobowych grupach - 13 piłkarzy i trener.

    Takie warunki będą obowiązywać do 9 maja. Od kolejnego dnia aż do 24 maja liczba zawodowców przebywających na jednym boisku zostanie zwiększona do 25 osób.


    „20.1. Na stadionach i boiskach w zakresie organizacji współzawodnictwa sportowego przez ligę zawodową działającą w najwyższej klasie rozgrywkowej w sporcie piłka nożna może przebywać, bez udziału publiczności, w tym samym czasie:

    1) od dnia 4 maja do dnia 9 maja 2020 r. nie więcej niż 14 osób korzystających z tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi;

    2) od dnia 10 maja do dnia 24 maja 2020 r. nie więcej niż 25 osób korzystających z tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi” - czytamy w rozporządzeniu.

    Wprowadzone zasady obowiązują wyłącznie zespoły z Ekstraklasy. Tym samym zawodowcy z niższych klas oraz amatorzy będą mogli od poniedziałku przebywać na boiskach w maksymalnie sześć osób.

    Pokrzywdzeni z tego tytułu mogą czuć się pierwszoligowe drużyny Miedzi Legnica i Stali Mielec, które są rywalami Lecha Poznań oraz Legii Warszawa w półfinale Pucharu Polski, od którego mamy rozpocząć granie na rodzimych boiskach.
    https://transfery.info/aktualnosci/e...adzenie/135604

    Komentarz


    • No to chyba nie pogramy. Treningi anulowane o 14 komunikat.
     349meczów*
     71 goli*
     58 asyst*

     jest tylko jeden King!!!!

     *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

     Komentarz


     • Póki co piszą, że opóźnienie wywołane tym, że nadal nie ma wszystkich wyników.

      Komentarz


      • Według naszych informacji e-mail Ekstraklasy SA, w którym władze ligi proszą o wstrzymanie się z treningami do godz. 14.00 we wtorek (5 maja) wynika z opóźnień w dostarczeniu badań. Część klubów ekstraklasy ostatnie testy zakończyła w poniedziałek o godz. 15.00.

       Wyniki badań mają być znane po 24 godzinach. Część klubów zrobiła je punktualnie i już ma ich rezultaty. Negatywne wyniki mają m.in. wszyscy badani w Górniku Zabrze i Piaście Gliwice.

       Pozostałe kluby muszą czekać, ale do godz. 14.00 wszystko powinno być jasne.

       Informacja, która wyszła z Ekstraklasy SA ma też związek z tym, że część zespołów już w poniedziałek po badaniach zorganizowała treningi. Według ustaleń zajęcia miały być prowadzone dopiero po wynikach badaniach na Covid-19. Władzom ligi nie podobały się m.in. treningi Śląska Wrocław.

       Doniesienia niektórych mediów o podejrzeniach ze znalezieniem kogoś w klubach z koronawirusem są zdecydowanie przedwczesne.
       ...

       Komentarz


       • Oby oby
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

        jest tylko jeden King!!!!

        *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

        Komentarz


        • Jeżeli mieliby nie grać, bo u kogoś tam będzie pozytywny test na "koronawirusa" to nie zagrają już nigdy do końca świata, jeśli zachowają konsekwencję. To jest szaleństwo.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez PS
          Na razie nikt nie potwierdza takich informacji oficjalnie, ale według naszych doniesień w większości klubów stwierdzono pozytywne przypadki na obecność przeciwciał. Całkowicie czyste mają być tylko 2-3 badane zespoły.
          Zamieszczone przez TVP Sport
          Wyniki testów miały być w ciągu 24 godzin, ale część klubów otrzymała je już w poniedziałek wieczorem. Wyniki są pilnie strzeżone, przede wszystkim tam, gdzie są jakieś wątpliwości. Górnik Zabrze poinformował we wtorek, że wszystkie testy są negatywne. W Piaście Gliwice jest podobnie. Ale nie wszędzie jest tak różowo. Udało nam się potwierdzić, że w co najmniej trzech klubach pojawiły się bardzo niepokojące rezultaty. Kilka uznano za "graniczne", co prawdopodobnie oznacza, że dana osoba już przeszła chorobę. Ale jest też co najmniej jeden wynik, który nie budzi wątpliwości, gdzie poziom przekroczenia norm jest bardzo wysoki, wskazujący na to, że dana osoba właśnie choruje.
          Wg PZPN podejrzani mają przejść dodatkowe badania, a reszta może trenować

          Komentarz


          • Koronawirus w Koronie.
           Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

           Komentarz


           • No a gdzie miałby być?
            P.S.
            Wirus na tronie,
            Wirus w kieleckiej Koronie.
            Lubię sobie jebnąć posta.

            „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

            Komentarz


            • Szybka zmiana lidera na Wisłę z Krakowa.

             Komentarz


             • Przecież kapitan i współwłaściciel Wisły był twarzą kampanii zaprzestania grania "w trosce o zdrowie zawodników". W życiu nie uwierzę, że nie zadbali w Wiśle o swoich piłkarzy. No chyba, że cybermarian tak kwiczał odnośnie tego "protokołu powrotu" bo nie wiedzieli jak.

              Komentarz


              • No cóż... Wszyscy na kwaranatnnie, a jak nie ma 14 do grania to walkower i nara.

               Piękna kara za apel Błaszczykowskiego.
               Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.
               " Brawo Panie Jacku "

               Komentarz
               • tęczowy Krzyś tt:

                No więc rekord ligi należy do Wisły Kraków. Miejsce drugie dla Korony Kielce.
                Z Koroną ploteczki o 16 sztukach.

                Komentarz

                Pracuję...
                X