Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A tak z ciekawości. Jak wpływ na poziom ekstraklasy ma PZPN ?
    Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie. Czekam najpierw na te pozytywne działania Bońka.

Komentarz

A tak z ciekawości. Jak wpływ na poziom ekstraklasy ma PZPN ?
      PZPN ma wpływ choćby na poziom kształcenia trenerów. Ci mają na poziom piłkarzy. I w tej materii gówno zrobili przez ostatnie lata.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie. Czekam najpierw na te pozytywne działania Bońka.
        Ale dlaczego ja mam Ci odpowiadać na pytanie . Moj wczesniejszy post o dobrych wieściach był ironia.

Robert. Nawet jeśli to i tak większy wpływ na to gdzie aktualnie Ekstraklasa jest, mają prezesi klubów i ich zarządzanie . To nie raczej wina Bońka ,że Legia od 2 lat nie gra w pucharach
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Ale dlaczego ja mam Ci odpowiadać na pytanie . Moj wczesniejszy post o dobrych wieściach był ironia.
          A to wybacz, nie wyłapałem. Radosny uśmiech na końcu mnie zmylił. To w takim razie luz.

A wpływ ma chociażby na przyznawanie licencji i tutaj mógłby dla przykładu udupic taką Lechię, która nie wypłaca regularnie pensji. Być może wtedy kluby zastabowilyby się 5 razy czy stać ich na dany szrot. Bo może się okazać, że tenże szrot nie wygeneruje zysków takich, które pozwoliłyby na pokrycie tak wysokich kontraktów. A to by było z korzyścią dla całej ligi i w długim okresie poziom by się podniósł. 8 lat to długi okres.
          Generalnie chodzi o zatrzymanie tej machiny, gdzie kluby bez sensu zatrudniają za grube hajsy nieudaczników. Oczywiście pensje pokrywają nie z własnej kieszeni a z zysków generowanych przez nowoczesne stadiony, które dostały od państw czy miast. Te piękne stadiony mają oczywiście wpływ na wyższe kwoty z transmisji, reklam itd. Więc jeśli w takich ciepłych warunkach klub nie jest w stanie pokryć pensji zawodników, to powinien z tej ligi zostać wypieprzony.

Komentarz

Robert. Nawet jeśli to i tak większy wpływ na to gdzie aktualnie Ekstraklasa jest, mają prezesi klubów i ich zarządzanie . To nie raczej wina Bońka ,że Legia od 2 lat nie gra w pucharach
            Wiadomym jest, że to nie jest tylko wina PZPN, czy nawet w 50%. Ale sami nie robią absolutnie nic poza opłacaniem dziennikarzy i działaniami w obszarze marketingu i PR. Żyją sobie tam zupełnie odcięci od piłki klubowej jedynie wystawiając rachunki i pobierając haracze od transferów. Więc generalnie to czy będzie Boniek, i prostytutka Stanowski kupi sobie nowe auto dzięki temu, czy będzie Lato, to mi lata. Jeden się od drugiego różni tylko otoczką.

Komentarz

• OCB z tymi haraczami od transferów?

Komentarz

• PZPN pobiera chyba jakis % od kwoty każdego transferu + opłaty za rejestrację zawodników.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• W przypadku zagranicznych wyjazdów 1,5 procent od kwoty transferu pobiera PZPN, a 2 procent wędruje do wojewódzkich związków piłki nożnej.

Komentarz

• Dzięki za info.

Komentarz

• Szef Bundesligi stwierdził, że planują zacząć grać początkiem maja i skończyć przed 30 czerwca(wszystkie drużyny już trenują). Nie spodziewa się by w tym roku kalendarzowym miały być mecze z publicznością...

A kiedy Niemcy szykują się do grania, to u nas:
                      O przechodzeniu klubu w „stan uśpienia” mówił w poniedziałek w programie Sekcja Piłkarska w sport.pl właściciel ekstraklasowej Cracovii prof. Janusz Filipak. – Podjęliśmy decyzję, że zagranicznych zawodników puścimy do domów. Nie wiadomo, jak długo ten kryzys potrwa. Piłkarze już trzy tygodnie siedzą w domach i to jest dla nich frustrujące. Szansa na to, że rozgrywki się zaczną, w czasie kiedy zamknięte są granice, jest żadna, więc będzie czas ich ściągnąć – mówił Filipiak. Pytany o ryzyko związane z obowiązkową kwarantanną po ich powrocie, odpowiedział, że dopóki będzie ona obowiązywała, grania też nie będzie.
                      Czyli start przygotowań najwcześniej w maju...
                      Ostatnio edytowany przez Robert E. Lee; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Czyli start przygotowań najwcześniej w maju...
                        Pisałem to ze 3 dni temu.
                        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• del.
                          Ostatnio edytowany przez Onomatopej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Pisałem to ze 3 dni temu.
                            edit: literówka.

Komentarz

• Co do kwestii pensji w klubach, trafiłem na takie info
                              Obecnie zawodnicy drużyn z zaplecza Premier League otrzymują sto procent swoich wynagrodzeń. Na czasowe obniżki lub odroczenie wypłat zgodzili się nieliczni - są wśród nich zawodnicy m.in. Leeds United. W tym jednak klubie w zamian za zgodę na rozłożenie pensji na raty zaproponowano zawodnikom dwuprocentowy bonus. Reszta pracowników klubów otrzymuje obecnie jedynie 25% swoich wynagrodzeń.
                              Aż mi w to trudno uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                Co do kwestii pensji w klubach, trafiłem na takie info

Aż mi w to trudno uwierzyć.
                                Jak oni mogą później patrzeć w oczy tym zwykłym pracownikom?
                                Biedniejsi dostali po kieszeni a te przepłacane skórokopy za to, że z łaski swojej zgodzili się na rozłożenie w czasie swoich milionowych pensji dostaną jeszcze nagrodę w postaci bonusa? #Jprdl

Komentarz

Pracuję...
                                X