Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
    .
    W Krakowie o utrzymanie jesteśmy spokojni.
    To oczywiste, jeszcze kilka takich karnych jak np ten przeciwko Wisle Płock a jednocześnie nie dwóch oczywistych dla LKSu w dwóch meczach z rzędu bodajże to utrzymanie będzie lada moment.
    Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
    Apel nie miał nic wspólnego z miejscem w tabeli.
    Tego niestety nie zweryfikujemy. Mam prawo uważać, że 6 punktów mniej i by się on nie ukazał.
    Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

I to są jedyne różnice. Kwestia skali.
      Nie zgadzamy się i chyba się nie zgodzimy. Dla mnie to nie jest kwestia skali. Kwestia skali byłoby jakby Błaszczykowski robił to nie za swoje pieniądze ale za czyjes.

Nie mam problemu z tym, że grupy pomagają, ba sam dorzucam.

A Błaszczykowski ogłosił ten fakt według mnie dla poklasku. I ten fakt ma mi się prawo nie podobać.
      A teraz Błaszczykowski wychodzi na instagramie cały na biało i "patrzcie dałem 400 tysięcy bijcie mi brawo". Mi taka forma ogłaszania tego się nie podoba. Zresztą Kulczykowa to samo.
      Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        To oczywiste, jeszcze kilka takich karnych jak np ten przeciwko Wisle Płock a jednocześnie nie dwóch oczywistych dla LKSu w dwóch meczach z rzędu bodajże to utrzymanie będzie lada moment.
        No, żebym nie zaczęła wyliczać błędów sędziowskich na korzyść Legii VarSzawa

Poza tym Wiśłę decyzje sędziowskie nie raz krzywdziły. legię też choć w mniejszym stopniu

Tego niestety nie zweryfikujemy. Mam prawo uważać, że 6 punktów mniej i by się on nie ukazał.
        A ja, że to nadinterpretacja. Trochę na zasadzie "co by było gdyby".
        Kluby finansowo tracą na odwołaniu. Wszystkie. Nie tylko bilety ale i reklamy, transmisje, katering. Wszystko.

Osobiście mam nadzieję, że rozgrywki zostaną dokończone.
        Choć rozum mi podpowiada, że ten armageddon potrwa dłużej niż do 26 kwietnia
        Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

Kluby finansowo tracą na odwołaniu. Wszystkie. Nie tylko bilety ale i reklamy, transmisje, katering. Wszystko.
          Zapytam tak retorycznie ale żeby trochę podpalić... Co się Wisle bardziej opłaca finansowo obecnie? Grac caly sezon do końca (i zapewne z dnia meczowego zarobić tylko na meczu z Legia) i może się utrzymać czy nie grać wcale i utrzymać z powodu "anulowania sezonu"?

Moim zdaniem Błaszczykowski doskonale wie, że ta druga odpowiedź jest prawidłowa i stąd ten apel.

(obstawiam, że canal+ wypłaci ostatnia transze klubom).
          Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Nie zgadzamy się i chyba się nie zgodzimy. Dla mnie to nie jest kwestia skali. Kwestia skali byłoby jakby Błaszczykowski robił to nie za swoje pieniądze ale za czyjes.

Nie mam problemu z tym, że grupy pomagają, ba sam dorzucam.
            Ale ja też nie mam. Sama nie tylko dorzucam ale i się angażuję i działam. Z Wami, Legionistami też.

Tylko pokazuję, że na tej samej zasadzie można się doczepić i że tak robi TVN czy Jadczak.

A Błaszczykowski ogłosił ten fakt według mnie dla poklasku. I ten fakt ma mi się prawo nie podobać.
            A teraz Błaszczykowski wychodzi na instagramie cały na biało i "patrzcie dałem 400 tysięcy bijcie mi brawo". Mi taka forma ogłaszania tego się nie podoba. Zresztą Kulczykowa to samo.
            Nie wiem co robi Kulczykowa.
            A co do Kuby, to nie raz dał dowody, że jego pomoc idzie z serca. Po prostu. Sformułowanie "cały na biało" jest dość pejoratywne

Zapytam tak retorycznie ale żeby trochę podpalić... Co się Wisle bardziej opłaca finansowo obecnie? Grac caly sezon do końca (i zapewne z dnia meczowego zarobić tylko na meczu z Legia) i może się utrzymać czy nie grać wcale i utrzymać z powodu "anulowania sezonu"?

Moim zdaniem Błaszczykowski doskonale wie, że ta druga odpowiedź jest prawidłowa i stąd ten apel.

(obstawiam, że canal+ wypłaci ostatnia transze klubom).
            Z C+ może być różnie.

Zauważ, że akurat na Wiśle nie ma problemów z frekwencją i zarabiamy na każdym dniu meczowym.
            To nie Cracovia Więc już założenie błędne.

A utrzymalibyśmy się i tak. Ba w Krakowie się spekuluje o pierwszej ósemce anie utrzymaniu. Może trochę na wyrost, ale uwierz, nie ma obaw o utrzymanie i nie potrzebujemy przerwania rozgrywek.
            Ostatnio edytowany przez Esk; 5543.
            Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• A czy aby Kuba nie zaapelował o zawieszenie rozgrywek, kiedy było już wiadomo, że ewentualny mecz z Legią, który miał w tak znaczący sposób zasilić klubową kasę ze sprzedaży biletów, odbędzie się bez udziału publiczności.
              To by wiele tłumaczyło w kontekście ów pewności utrzymania się i tego jak to postrzegasz.
              Ostatnio edytowany przez Budyń_70; 126028.

Komentarz

No właśnie trzeba być "ślepym" albo uprzedzonym snując takie teorie.
                Rozumiem, że uznajesz Legiunię mistrzem Polski. Sytuacja jest jaka jest!

O resztę nie pytam i cytować Kijka nie będę.

ps." Legia VarSzawa ... nie kieruj się uprzedzeniami oraz niechęcią" - skończ pierdolić
                Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• skończ pierdolić
                  Sztywniutko. Zacnie.
                  Nie wygrałeś srebra - przegrałeś złoto

Komentarz

• Kolejny dzban, tym razem z Rakowa.

- Po dzisiejszym dniu jestem strasznie zmęczony, wiadomo, brakuje nam najważniejszego, ale zapier*alam w domu. Mamy dużo zajęć pozatreningowych, mamy domowe zadania taktyczne, nie leżę przed telewizorem z dziewczyną. Robię to dla siebie, wiem i robię to chętnie, ale to dla nas trudny czas i nie mam powodu, żeby odpuszczać pensje. Do końca byłem gotowy rozgrywać mecze, czekaliśmy na decyzję i ją szanujemy, czekamy co będzie dalej. Rozmawialiśmy z kolegami o tej sytuacji i wiemy, że nasz właściciel jest takim człowiekiem, że będzie się starał podejść do nas z szacunkiem i nas wynagrodzić za to, co robimy w tym czasie. Na ten moment o tym nie myślę, wykonuję ciężko swoją pracę. Jeśli liga nie zostaje wznowiona, to będziemy rozmawiać, ale 50% to jest bardzo dużo. Będziemy musieli się spotkać pośrodku - mówi Tomas Petrasek.
                    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• O jebaniutki Żeby mu się tylko woda sodowa nie zagotowała pod kopułą od odrabiania tych "domowych zadań taktycznych", bo nie pojedzie na reprezentację
                      „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Śląsk już podobno zamroził pensje. Niedobrze sie zaczyna robić.

Komentarz

• Zamieszczone przez mizal Zobacz posta
                          Śląsk już podobno zamroził pensje. Niedobrze sie zaczyna robić.
                          Podobno w porozumieniu w piłkarzami. Będą im wypłacać na bieżąco ok. 15-30%.
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Bardzo ciekawe i moim zdaniem (chyba) najlepsze rozwiązanie znaleźli w siatkarskiej Plus Lidze mężczyzn. Rozgrywki zakończone, żadnych medali nie rozdali, europejskie puchary według tabeli. Co prawda jeden spadkowicz się znalazł, ale taki który miał chyba mniejsze szanse na utrzymanie, niż w Ekstraklasie ŁKS. Mile widziane takie rozwiązanie u nas, bo sytuacja bardzo podobna, też nie zdołali dokończyć nawet zasadniczego, zagrali 24 na 26 kolejek.
                            Mioduski won
                            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• No dla nas to faktycznie najlepsze rozwiązanie...
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Taa, szkoda gadać.

Komentarz

Pracuję...
                                X