Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Przecież ta data związana jest tylko i wyłącznie z ograniczeniami przez Euro. Jak to zostanie oficjalnie przeniesione to ta granica zniknie.
    Na razie Euro nie odwołane. Ja już nie planuję żadnych wyjazdów do lata, podejrzewam, że większość federacji robi to samo.
    Nie wierzę w euro i nie wierzę w dogrywanie sezonu, ale to oczywiście tylko moje prywatne zdanie.
    Bardzo mnie martwi tak duża liczba zachorowań w Katarze (koło 300), zimno to tam nie jest, ergo ... co tam będę pisał.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      Na razie Euro nie odwołane. Ja już nie planuję żadnych wyjazdów do lata, podejrzewam, że większość federacji robi to samo.
      Nie wierzę w euro i nie wierzę w dogrywanie sezonu, ale to oczywiście tylko moje prywatne zdanie.
      Bardzo mnie martwi tak duża liczba zachorowań w Katarze (koło 300), zimno to tam nie jest, ergo ... co tam będę pisał.
      Kuźwa, niby nie odwołane, ale np. grane bez kibiców nie ma sensu, tak więc pewnie jeszcze zwlekają, bo i trochę czasu zostało.
      Dla mnie osobiście słabo to wygląda, bo mam już bilety na mecz ze Szwedami w Dublinie + wszystko porezerwowane i opłacone (przeloty + hotel)

Komentarz

• Zamieszczone przez emgie Zobacz posta
        Dograć 4 kolejki, żeby Mistrzostwo było uczciwe w sportowy sposób tj. mecz+rewanż. Dogranie tych kolejek niech nastąpi kosztem przerwy w rozgrywkach i po problemie.
        Uczciwie i tak nie będzie bo miało być 37 kolejek
        Powinni przerwać rozgrywki. Są rzeczy ważniejsze a granie przy pustych trybunach nie ma sensu

Komentarz

• Czyżby w lidze gdzie każdy patrzy tylko na najbliższy mecz rozpędzona lokomotywa planowała pościg na Puchar Maja? Chyba na bazie własnych negatywnych doświadczeń

Komentarz

• A może to czas żeby przyśpieszyć reformę zwiększenia ligi o rok.
            I tak za sezon to nastąpi a chociaż mniej smrodu i sądów w kwestii spadkowiczów.

Komentarz

• chyba obecny kontrakt telewizyjny nie puszcza

Komentarz

• Kontrakt zawsze można zmienić.

Komentarz

• UEFA: 2 pomysły jutro na telekonferencji 55 federacji.

I.
                  - Euro 2020 - listopad
                  - ligi i puchary krajowe od 2 maja do 30 czerwca
                  - LM/LE Final 8 w jednym miejscu

II.
                  - Euro 2020 za rok
                  - ligi krajowe: tabela w momencie zawieszenia ligi = końcowa
                  - spadki/awanse krajowa decyzja

Komentarz

• Euro listopad ? A co wtedy z ligą ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                      Euro listopad ? A co wtedy z ligą ?
                      Taki test przed MŚ 2022.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                        Taki test przed MŚ 2022.
                        No to chyba jednak w grudniu, ale już zaczyna się ruch przeciwko tym MŚ, powoli ale się rozkręca, jakby tak jeszcze zrobić z roczną kwarantannę dla tych myślicieli z FIFA albo wysłać ich na koronaparty do Liverpoolu ... echh, pomarzyć zawsze można.
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Mogiel przedstawił optymistyczny wg niego wariant terminarza do 37 kolejki (ciężki do zrealizowania przed 30.06.2020)

https://twitter.com/mogiel90/status/1239521097487351808

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                            No to chyba jednak w grudniu, ale już zaczyna się ruch przeciwko tym MŚ, powoli ale się rozkręca, jakby tak jeszcze zrobić z roczną kwarantannę dla tych myślicieli z FIFA albo wysłać ich na koronaparty do Liverpoolu ... echh, pomarzyć zawsze można.
                            Planowany start MŚ 21 listopada.

Komentarz

• Nie ma praktycznie opcji, żeby początek maja był bezpieczny - chyba, że w wariancie bez kibiców i to i tak przy dobrych wiatrach.
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Do czerwca tu nie ma prawa się nic zadziać.

Niech piłkarze spieprzają teraz na te swoje "urlopy" - przerwa letnia. I tak nic nie mogą innego robić, bo bieganie na bieżni w mieszkaniu i rozciąganie się trudno nazwać treningiem.

Zapraszamy z powrotem w czerwcu i dogrywamy sezon do końca (przy wariancie że gramy tylko cztery kolejki można by zrobić nawet okres przygotowawczy), a potem od razu nowy sezon. Na zachodzie mogą tym sposobem i LM dograć, bo i tak normalnie zaczynają w połowie sierpnia. Wiem że może być ciężko, bo potem jeszcze miałby być turniej mistrzowski na koniec roku, ale można po pierwsze zmienić przepisy i rozszerzyć kadry zespołów, a po drugie spróbować wysupłać jakąś przerwę np. we wrześniu. Sporo kolejek ligowych z jesieni można przesunąć na wiosnę 2021. Wszyscy będziemy ze skutkami korony się bujać latami, to piłkarze też mogą. Nie umrą jak za rok zagrają 2 tygodnie dłużej.

Komentarz

Pracuję...
                                X