Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zawiesić rozgrywki w całej Europie. Wznowić w wakacje i tyle.
  349meczów*
  71 goli*
  58 asyst*

  jest tylko jeden King!!!!

  *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
   "Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli"

   To odnośnie Waszej dyskusji, serio znajdujecie czas na przepowiadanie przyszłości, a nie podjęliście się przeczytania artykułu na Legialive?

   Zarząd PZPN na dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu podjął decyzje w sprawie kontynuacji rozgrywek piłkarskich w Polsce.


   Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
   Serio myślisz, że będzie jakimkolwiek problemem wycofanie się z tego?

   Komentarz


   • Najlepiej było by zawiesić. Kończyć maj-czerwiec (oczywiście jak to gówno się skończy) . Nowy sezon zacząć z opóźnieniem np. od września. Mistrzostw Europy i tak nie będzie.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
     Najlepiej było by zawiesić. Kończyć maj-czerwiec (oczywiście jak to gówno się skończy) . Nowy sezon zacząć z opóźnieniem np. od września. Mistrzostw Europy i tak nie będzie.
     Euro nie będzie, ale na początku lipca puchary się zaczną i kolejny problem.

     Komentarz


     • Zaczną się albo i nie. Najpierw trzeba będzie ustalić kto ma w nich grać (a problem będzie dotyczył większości lig). Że o zakończeniu/anulowaniu bieżącej edycji pucharów nawet tutaj już nie wspomnę.
      Lubię sobie jebnąć posta.

      „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

      Komentarz


      • Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta
       Euro nie będzie, ale na początku lipca puchary się zaczną i kolejny problem.
       Najpierw to się muszą skończyć aktualne rozgrywki pucharów a na to się nie zanosi
       349meczów*
       71 goli*
       58 asyst*

       jest tylko jeden King!!!!

       *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

       Komentarz


       • Swoją drogą w Ekstraklasie(spółka) niezła amatorka, Górnik nie jedzie na mecz, nikt z władz ligi się nie wypowiada.

        Komentarz


        • 1 i 2 liga zawieszone. Więc pewnie zaraz ekstraklasa zrobi to samo.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Ekstraklasa
          Mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy przełożone

          W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostały przełożone.

          Ustalenie daty wznowienia rozgrywek nastąpi w przyszłym tygodniu po zapoznaniu się z decyzjami UEFA. Dotyczyć będą ewentualnej zmiany terminów poszczególnych rozgrywek międzynarodowych w sezonie 2019/2020 lub ewentualnymi nowymi ustaleniami nt. terminów rozgrywek międzynarodowych w sezonie 2020/2021. Ekstraklasa S.A. nie planuje wznowienia rozgrywek do końca marca 2020 roku.

          - W ciągu ostatniej doby przeprowadziliśmy szereg konsultacji ze Związkiem oraz z innymi ligami, które również podjęły decyzje o przełożeniu meczów. Zasięgnęliśmy także opinii organów administracji państwowej oraz władz sanitarnych. Prawdopodobną datę wznowienia rozgrywek ustalimy w zależności od aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem [COVID-19] lub decyzji UEFA, dotyczących zmiany terminów poszczególnych rozgrywek międzynarodowych. W najbliższy wtorek odbędą się konsultacje UEFA z federacjami oraz ECA i European Leagues, które mogą mieć wpływ na tegoroczny kalendarz lub plany rozgrywek UEFA na kolejny sezon. W zależności od ustaleń będziemy działać na bieżąco w ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i klubami – powiedział Marcin Animucki, Prezes Ekstraklasy S.A.

          Komentarz


          • No i ekstraklapa, 1 i 2 liga zawieszone.
           q[-_-]p

           Komentarz


           • Ej wam serio nie przeszkadza ewentualny brak Mistrza Polski w tym roku? Ja jak o tym myślę, to mam dokładnie te same procesy w głowie jak w pewien sierpniowy wieczór w 2014 roku.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
             Ej wam serio nie przeszkadza ewentualny brak Mistrza Polski w tym roku? Ja jak o tym myślę, to mam dokładnie te same procesy w głowie jak w pewien sierpniowy wieczór w 2014 roku.
             Szkoda nerwów na te zakulisowe rozgrywki.

             Liga wstrzymana a finalnie w PZPN zrobią to co zarekomenduje UEFA ( twarda dupokrytka ).

             Kluby i piłkarze mogą się droczyć o to czy grać czy zostać w domach ale jak widzę dziwne ruchy ( np. Królewskiego ) by brać udział w ustalaniu kolejności to już jest lekka nadinterpretacja swojej roli.

             Dla nas sprawa jest jasna. Niezależnie od decyzji będzie wycie nieprzychylnych nam k.u.r.e.w.e.k.

             Jak będzie Mistrz to będzie płacz o to, że niesportowo.
             Jak nie będzie mistrza to będzie wycie w szale radości, że Legię wyd...li.

             Komentarz


             • Dograć 4 kolejki, żeby Mistrzostwo było uczciwe w sportowy sposób tj. mecz+rewanż. Dogranie tych kolejek niech nastąpi kosztem przerwy w rozgrywkach i po problemie.

              Komentarz


              • Zgodnie z decyzją PZPN liczy się wszystko to co zostanie rozegrane do 24 maja, liczone pełnymi kolejkami. Reszta zależy od zarządu eklapy, tzn. grać/nie grać. Puchar Polski zależy od PZPNu i wczoraj była jeszcze decyzja "grać" przy pustych trybunach, kluby pokażą faka i taki pewnie będzie finał.

               p.s. Poza terminem 24 maja NIC ma nie być grane zaległego ponieważ szykujemy się do nowego sezonu, o ile będzie się jeszcze do czego szykować. Bardzo sensowna decyzja, ponieważ dwóch sezonów jednocześnie się nie da grać!
               Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                p.s. Poza terminem 24 maja NIC ma nie być grane zaległego ponieważ szykujemy się do nowego sezonu, o ile będzie się jeszcze do czego szykować. Bardzo sensowna decyzja, ponieważ dwóch sezonów jednocześnie się nie da grać!
                Przecież ta data związana jest tylko i wyłącznie z ograniczeniami przez Euro. Jak to zostanie oficjalnie przeniesione to ta granica zniknie.

                Komentarz

                Pracuję...
                X