Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    I ani słowa o zrzeczeniu się/zmniejszeniu uposażeń, no kto by się spodziewał
    Akurat Kuba Błaszczykowski nie ma się czego zrzekać.
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Spokojnie można pisać że Legia będzie mistrzem, pewnie przed nami ostatnia kolejka, pograć sobie na luzie i sprowadzić Lech na ziemie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Sławek Peszko popiera.
        Sławek i tak ma zawieszone granie ;-)

Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
        Akurat Kuba Błaszczykowski nie ma się czego zrzekać.
        Kuba Błaszczykowski w swoim oświadczeniu pisze: "Po wielu przeprowadzonych rozmowach z kolegami zawodnikami i przedstawicielami wszystkich zawodów polskiej piłki"
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Górnik nie pojechał do Łodzi.

Zawieszenie rozgrywek to jedyne sensowne wyjście.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie rozumiem na co jeszcze czekają. Aż pierwszy piłkarz się zarazi? Zawieszać i tyle.
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
              Nie rozumiem na co jeszcze czekają. Aż pierwszy piłkarz się zarazi? Zawieszać i tyle.
              To decyzja Ekstraklasy SA. Muszą się wszyscy prezesi klubów dogadać i przy jednomyślności zawieszą, inaczej będą się oglądać na rząd.

p.s. Rudy jak Piłat umył rączki w czwartek
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Dzisiejszy mecz ŁKS - Górnik przełożony.
                "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
                  Dzisiejszy mecz ŁKS - Górnik przełożony.
                  Skoro tak, to granie innych meczów nie ma sensu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    Skoro tak, to granie innych meczów nie ma sensu.
                    Myślę, że żaden mecz się w ten weekend nie odbędzie. Poczekają tydzień (a że będzie tylko gorzej) w przyszły weekend ogłoszą Nas mistrzem Polski. Okoliczności chujo.we no ale co zrobić. (Śląsk też z góry mówił, że nie chcą grać)
                    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
                      ogłoszą Nas mistrzem Polski
                      A ja się mogę założyć, że nie. Dobrze będzie jak chociaż wezmą aktualną tabelę jeśli chodzi o przyszłoroczne puchary.

Komentarz

• Najrozsądniejsze wyjście w tej sytuacji to zawieszenie rozgrywek bezterminowo. A za miesiąc, dwa się zobaczy co będzie.
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                          A ja się mogę założyć, że nie. Dobrze będzie jak chociaż wezmą aktualną tabelę jeśli chodzi o przyszłoroczne puchary.
                          Taki układ byłby chyba najuczciwszy mimo wszystko. Brak mistrza przy stole ale jednak w el LM zdecydowanie najlepsza drużyna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                            Taki układ byłby chyba najuczciwszy mimo wszystko. Brak mistrza przy stole ale jednak w el LM zdecydowanie najlepsza drużyna.
                            Pytanie czy UEFA na coś takie się zgodzi, bo jeśli uznamy że sezon się jednak nie skończył, to mogą mieć jakieś "ale". Tak naprawdę w tej chwili nie wiadomo jakie konsekwencje będzie miała ta czy inna decyzja. Coś co teraz wydaje się oczywiste, w sytuacji gdy epidemia się skończy, a ludzie przestaną się bać, może już takie oczywiste nie być.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• "Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli"

To odnośnie Waszej dyskusji, serio znajdujecie czas na przepowiadanie przyszłości, a nie podjęliście się przeczytania artykułu na Legialive?

https://legionisci.com/news/80519_PZ...tynuowane.html

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Ja znam tę uchwałę PZPN, ale naciski "ludu" (które już się zaczęły) mogą być tak silne, że to zostanie za jakiś czas zmienione.
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X