Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam nadzieję , że dograją do tej 30 kolejki inaczej chvj z takim mistrzem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
      Mam nadzieję , że dograją do tej 30 kolejki inaczej chvj z takim mistrzem.
      Jak wygramy w Poznaniu to na koniec 30 kolejki maksymalnie będziemy mogli być za Piastem, ze stratą 1 punktu, o ile ci wygrają wszystko do końca. Więc wygrać, i spokój.

Komentarz

Ja tam batożyć się nie mam zamiaru, tym bardziej że przewagę mamy bardzo dużą.

Komentarz

• W tym komunikacie brakło mi informacji co w razie stwierdzenia zarażenia wirusem piłkarza którejkolwiek drużyny (co oznaczałoby zapewne kwarantannę całej drużyny)? Czy z automatu rozgrywki będą wówczas zawieszone?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta

no
            Proszę nie cytować idiotycznie fejkowych kont!!!!
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Taaaa, jeszcze Zibi mistrzostwo z 1993 nam uwzględnił

Komentarz

• Coś czuje ze zaraz będą śpiewać na stadionach: Jeden zarażony i Legia ma Mistrza Polski.

Ekstraklasa gra dalej! Zdecydowała, jak rozstrzygnąć ligę w razie nagłej przerwy
                Trzeba jednak podkreślić, że jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, by możliwe było ich kontynuowanie, sezon zostanie zakończony, a jako końcowe tabele w trzech pierwszych klasach rozgrywkowych w Polsce zostaną uznane tabele po ostatnich w pełni rozegranych kolejkach.
                To oznacza, że w przypadku odwołania ligi w tym momencie, nowym mistrzem Polski zostałaby Legia Warszawa.
                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• K**** muppet ile ty masz lat? Serio pytam
                  Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Niby dlaczego? Nawet jak zakończą ligę po najbliższej kolejce, ciągle będzie to uczciwe (a nie jak w 1993).
                    Nikt nie bronił Leszkom, Piastom i innym wcześniej punktować lepiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                      Sprtawdzałem czujność W necie paru (nawet naszych) się złapało.
                      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                        Sprtawdzałem czujność W necie paru (nawet naszych) się złapało.
                        Ta, sam się złapałeś i próbujesz wybrnąć. Jeśli nie, to i tak bez sensu robić sobie jaja z poważnych tematów. Jak będę chciał się naczytać debilizmów to odpalę gazetę.pl, a na forumce ma być prawda i porządek, o!

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• eżeli mecze miałyby zostać zawieszone na dłużej niż tydzień, to za końcowe wyniki w trzech najwyższych polskich klasach rozgrywkowych będą uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. W takim przypadku w Fortuna I lidze i II lidze nie będzie baraży, które miałyby decydować o awansie, wówczas premiowane byłoby trzecie miejsce
                          Wysłuchali mnie
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                            Robert Błoński podał dalej

Komentarz

• Władze miasta Gdynia zamknęli Arce obiekty. Nie maja gdzie trenować. Zawodnicy Legionovii odmówili
                              wyjazdu na mecz do Polkowic ze względu na virusa. Ciekawie się robi.

Komentarz

• Nie mogę się już doczekać fety na Starówce! A wy?

Komentarz

Pracuję...
                                X